Bu konuyu okuyanlar

Dizzy1213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba SDN ailesi...
Casper via a1 hakkında düşünceleriniz nedir? Veya o fiyata(1499tl) önerebileceğiniz telefon var mı?

Esscera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Xiaomi Mi 5, Reeder p10s biraz daha çıkabilirim derseniz ithalatçı garantili g5(1700e bulunabiliyor).

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba SDN ailesi...
Casper via a1 hakkında düşünceleriniz nedir? Veya o fiyata(1499tl) önerebileceğiniz telefon var mı?
Casper a1 i sil casper ın hiçbir telefonunu önermiyorum.Almayın aldırmayın.O fiyata lg g4,xiaomi mi 5,note 4,z3 plus gibi çok güzel telefonlar var hiç bulaşmayın.

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Xiaomi mi 5 şiddetle önerimdir. şahsen bende alıyorum

Dizzy1213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Casperin telefonlarını bazıları kesinlikle almayın uzak durun diyorlar bu çıkardığı telefon ise fiyat performans ürünü gibi gördüm bu telefonu içinde casperin her telefonunu önermem mi diyorsunuz?
Xiaomi mi 5 tavsiye eden arkadaşlar telefonun Türkiyede herhangi bir bayisi servisi var mı o telefon hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Casperin telefonlarını bazıları kesinlikle almayın uzak durun diyorlar bu çıkardığı telefon ise fiyat performans ürünü gibi gördüm bu telefonu içinde casperin her telefonunu önermem mi diyorsunuz?
Xiaomi mi 5 tavsiye eden arkadaşlar telefonun Türkiyede herhangi bir bayisi servisi var mı o telefon hakkında daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
Ben baktım incelemeye SDN üzerinden hoşuma gitti.:)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben şu kadar diyeyim XİAOMİ Mİ5 şu an ANDROİD sevmem ama kullanışlı ve hoş tasarımlı.:);)

Dizzy1213

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende SDN de kutu açılış videolarına filan baktım orda hoşuma gitti ama casper bir bilgisayar markasının telefonunu almak ne kadar doğru olur bilemedim.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bende SDN de kutu açılış videolarına filan baktım orda hoşuma gitti ama casper bir bilgisayar markasının telefonunu almak ne kadar doğru olur bilemedim.
LENOVO al daha iyi.:)Benim arkadaşım CASPER kullanıyordu bana git 3310 al ama CASPER alma diye bizzat tembih etti.:confused:

M

Murat Burç

SDN Okuru
E hocam appleın aslı pc mesela Samsungun teknoloji ile alakası bile yok balıkçı olarak mı ne başlamış

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Ne bilgisayar firması toptancı bildiğin.Al-sat yapan bir firma.Çinde yaptırıp arkaya casper yazdırıp satıyor.Bilgisayarları da öyle rezalet.

M

Murat Burç

SDN Okuru
3000 tl ye verse almam.Tamam Apple da ürettirip satan bir firma fakat patentleri var,geniş servis ağı var,kendi işletim sistemi var.Bunların hiçbir şeyi yok kardeşim.Bunlar bildiğin topluyorlar satıyorlar.
Gtx 970m veya 980m var nasıl hak etmez parasını

Son mesajlar