Bunları alan var mı yahu

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Aha babanne telefonu tasarım güzel ama nintendo gibi devri kapanmış ürünleri piyasaya sürüyorlar.Yinede 3310 2017 yerine alınabilir tabi bulunursa en çok ta bizim ülkeye lazım.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yine de alıcısı çıkar kullanıcısı olur.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,781
Telefondan anlamayan, aynı fiyata daha iyisi varken düşük özellikli telefonlara değerinden yüksek fiyatlar verenler çok fazla.
Günümüzde 3310 bile alacak olsan 100-150 lira para istiyorlar :eek:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Şöyle birşey de var herkes sizler gibi her fonksiyonu olan telefon ihtiyacı yok kimi iş yerinden dolayı sağlam büyük ekranı olmayana bakarken kimi gün boyu dışarıdadır bataryası uzun gidene bakar kimi kamera derken kimi mp3 çalarına bakar yani anlayacağınız her şey hız performans değildir bazen

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Eski kafalılar alır açıkçası

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Eski kafalılar alır açıkçası
Eski kafalı demek biraz yanlış olur. Sonuç itibariyle yıllar önce çok fazla severek kullanan vardı bu tarz telefonları. Bazı insanlar kurulu düzenini bozmak istemez o yüzden o kulvardan devam eder.
Ki samsung gibi bir markada bunun farkında ki ona göre üretim yapıyor

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Trump, Obama gibi büyük başkanların bile telefonları bu tarz. Elbet bu tarz kullanıcılar olacaktır. Konuşma yapsın yer kaplamasın.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Eski kafalı demek biraz yanlış olur. Sonuç itibariyle yıllar önce çok fazla severek kullanan vardı bu tarz telefonları. Bazı insanlar kurulu düzenini bozmak istemez o yüzden o kulvardan devam eder.

yok yaşlılar demek istedim Eski kafalılar derken yeni tip telefonlardan anlamayan dediğin gibi eski zamanlardaki bu tip telefonları seven insanlar satın alır tabiki

SubstantiaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Eski kafali demenin neresi yanlis olabilir ki? bunun kötüye yorulabilecek hicbir tarafi yok bence.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Eski kafali demenin neresi yanlis olabilir ki? bunun kötüye yorulabilecek hicbir tarafi yok bence.
Var genelde eski kafalı geri kafalı yobaz çomar gibi kelimeler birbiri ile bağlantılıdır kafası yeni teknolojiye ayak uyduramamış denseymiş dah iyi olurmuş.

Reaksiyon puanı
16,118
atladınız ama olarda akıllı telefon androidli kapaklı telefonda ekranın daha güvende olduğu düşüncesi var ve tuşları var diye tercih ediliyortekno özürlülük yok tarz meselesi saf vatandaş a eski model tel var sende? der çıkartır antutuyu gömer oraya...

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
atladınız ama olarda akıllı telefon androidli kapaklı telefonda ekranın daha güvende olduğu düşüncesi var ve tuşları var diye tercih ediliyortekno özürlülük yok tarz meselesi saf vatandaş a eski model tel var sende? der çıkartır antutuyu gömer oraya...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Eski kafalı demek çağ şartlarına ayak uyduramayan veya yeni kabul görmüş bilgiler yerine geçmişte takılı kalmak manası yaratır ve bu olumsuz bir durumdur. Ama arkadasın eski kafalıyı yorumladığı tabir ile eski kafalı anlamı bağdaştırılmıyor. Onun dışında bu tercih meselesidir eski kafalılık değil. Mesela benim S8+ alacakken ben ona C5 pro aldırdım sebebi ihtiyaca göre cihaz almak yani tercih meselesi. Onun dışında yaklasık 10 13 yıl önce kapaklı telefonlar çok sevilerek kullanılıyordu. O zamanda yasıyan bir 45 yaşındaki birisi tercihini yine o yönde kullabilir. Fakat bu insana eski kafalı demek olayı olumsuza yani kötüye yorumlamak ile eşdeğerdir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu tuş muhabbeti bir ara daha çıkmıştı oraya ama ben güvenli olduğunu düşünmüyorum açıkçası

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
samsungun çok güzel kapaklı modelleri var ancak ülke de yok!
android kapaklı telefon olsa kesinlikle tercihim olur.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Bak bunu kullanıyorum halen onlar ne ki
NOYnpL.jpg

Reaksiyon puanı
16,118
nokia 2730 classic duruyor hala radyo mode on...
gm5p'de yok galiba teyzede ace4 de var halbuki...

Son mesajlar