Bugün itibariyle 6S mi 7 mi

Bu konuyu okuyanlar

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Yahu ne in numarası ?
Güncel en düşük fiyatı 2600 TL
Gündüz kamerası bu fiyatta olan her telefondan geride
Ois yok düşük ışık performansı rezalet
Hızlı şarj yok batarya iyi değil
Ön kamera dar açılı düşük ışık performansı rezalet
Ekran kasa oranı düşük ekran kalitesiz ?

Yahu kaliteli mal gormemissiniz . Kalitesiz cihazlara on numara diyorsunuz bırakın şu Apple fanboylugunu
Ben bu seviyede Samsung telefonları geçtim one Plus 5 Huawei Mate 9 , p10 Plus , LG V20 , HTC 10 gibi cihazlar varken 6s nedir ya ? Oyuncak , yanlış okumadın oyuncak

Bu vatandas millete diyorda kendi android fanboylugu yapanin taaaa kendisidir samsung da calismadigindan da supheliyim ayrica kameradan baska hic bir sey bilmez butun telefon algisi kamera uzerinedir (ozellikle gece cekimi) Nerde iphone konusu gorse dalar ve android fanboylugu yapar

Simdi bana bosyere yazma kamera harici diger telefonlarin ozellikleri ve hizlari hemen hemen ayni diye bir iphone kullanmamis vatandas agzindan

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Bu vatandas millete diyorda kendi android fanboylugu yapanin taaaa kendisidir samsung da calismadigindan da supheliyim ayrica kameradan baska hic bir sey bilmez butun telefon algisi kamera uzerinedir (ozellikle gece cekimi) Nerde iphone konusu gorse dalar ve android fanboylugu yapar

Simdi bana bosyere yazma kamera harici diger telefonlarin ozellikleri ve hizlari hemen hemen ayni diye bir iphone kullanmamis vatandas agzindan

Bu görüşüne katılmıyorum.7-8 ay iPhone 6s kullandım.Hatta format bile atmak zorun da kaldığım bir telefonu savunamam çünkü eski iPhonelar gibi değiller eskilerin yerini çöp yığını gibi sardı.Artık eskiden stabiliteden bahsederdik ama günümüz de bu tabusunu da yıkmış durumdalar.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Diğer arkadaşlarında dediği gibi maddi ve zamandan yana bi sıkıntınız yoksa bekleyin yeni çıkacak olan iPhone modeline göre tercih yapmanızı öneririm.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bu görüşüne katılmıyorum.7-8 ay iPhone 6s kullandım.Hatta format bile atmak zorun da kaldığım bir telefonu savunamam çünkü eski iPhonelar gibi değiller eskilerin yerini çöp yığını gibi sardı.Artık eskiden stabiliteden bahsederdik ama günümüz de bu tabusunu da yıkmış durumdalar.
Tamam ama ben illa 6s veya 7 al demiyorum fakat bir telefon sirf kamerasi iyi diye diger ozellikleri ve gorunus gibi seyleri goz ardi edilerek alinmaz bu benim gorusum onu kastetmek istedim.

hakki27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
6S alirdim pek fark goremiyorum 7 de
Görününde kasa kamera pil vs zaten bukadari en iyisi 6s de mevcüt yeterli daha ötesi bizi dahami tatmin edecek tabiki bu benim görüsüm zevk meselesi istersen 7 alabilirsin ama bence 6S derim. Bende 6S cilerden biriyim gayette memnunum.

Reaksiyon puanı
125
alacaksan 7 al. ama bence bu saaten sonra 7de alınmaz. htc samsung tarafında çok güzel cihazlar var. birde iphone 8 çıkcak.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Bu ikisi arasinda 7 tabi.force touch,ip sertifikalari,stereo hoparlorler,bir nesil yeni islemci ilk basta goze carpan ozellikler.ama ek ozellik cogu olmasa ne olur?alan kisinin tercihidir.6s alsan 2 sene guncellemesi kaldi 2 senesini devirdi.o zaman alan insan kafasi rahat iki sene daha kullanicak.butun mesele bu.