Bu dosyayı açmak için program seçin

Bu konuyu okuyanlar

Agca17

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İyi günler arkadaşlar, bilgisayarı açtığımda bu dosyayı açmak için program seçin seçeneği geliyor bunu tetikleyen dosya nedir , bilgisayarda yaptığım son eylem
oynamak istediğim pahalı bir oyun vardı ve bunu oynamak için torrent kullanıp indirdim sanırım o bir şey yaptı.

Cpt Price

Asistan
Reaksiyon puanı
38
İyi günler arkadaşlar, bilgisayarı açtığımda bu dosyayı açmak için program seçin seçeneği geliyor bunu tetikleyen dosya nedir , bilgisayarda yaptığım son eylem
oynamak istediğim pahalı bir oyun vardı ve bunu oynamak için torrent kullanıp indirdim sanırım o bir şey yaptı.
açmak istediğin uygulamanın uzantısını öğrene bilirimiyim

hanifican35

Asistan
Reaksiyon puanı
18
bilgisayarı ilk açtığında bu çıkıyorsa görev yoneticisi>başlangıç kısmından bunu kapata bilirsin o uzantı pc de olmaya bilir yada olsada torrent olduğu için soruyordur bence her zaman ... ile aç yapma ben bi kez yaptım eski pc de cfg dosyaları hep not defteri olarak gözüktü