Black Desert Online geliyormuş. Oynanır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Varudurinu Neresu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün Black Desert Online'ın Türkiye'de betaya açılacağını öğrendim, kısa süre sonrasında da oyun ülkeye tamamen açılacakmış. Bir süredir zaten duyuyordum oyunu ve hazır ülkemize de gelmişken bir deneyeyim diyorum, ancak oyun hakkında en ufak bir fikrim yok. Eğer aranızda Black Desert Online oynayan/oynamış arkadaşlar var ise bana oyun hakkında biraz bilgi verebilir mi? Oynanış nasıl, mekanikleri nasıl vs vs?

Şimdiden sağolun.

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Çok güzel oyun çoğu şeyini biliyorum. Beni ilk onda görüceksin ismimi not al :D

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Black desert online güzel oyun. Dövüş sistemi, karakter tasarımı falan güzel. Kötü tarafı ücretli :D Ve daha kötüsü benim sistem kaldırmıyor. Çok kötü anlayacağın :p

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Black desert online güzel oyun. Dövüş sistemi, karakter tasarımı falan güzel. Kötü tarafı ücretli :D Ve daha kötüsü benim sistem kaldırmıyor. Çok kötü anlayacağın :p
Moderatör bey haklı iğrenç oyun sakın indirme,bide bilgisayar kaldırmıyorsa o oyun çöptür aga :D

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
2014 yapımı bir oyun tekrar canlandırılmaya çalışıyor. Türkiyeye özel sunucu açılacağı için yeterince canlı sunucu olacaktır. Çünkü Türklere kapalıydı oyun bekleyenler şimdi akın etmiştir. Sistemin kaldırıyorsa güzel oyun.