Bitcoin Dünyası Karıştı!

Bu konuyu okuyanlar

ahmetyv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bitcoin Dünyası Karıştı!

Bitcoin bankası battı, bir Bitcoin firması soyuldu, başka bir firma ise Bitcoin'lerini kaybetti. Daha kötüsü, bir Bitcoin firmasının CEO'su evinde ölü bulundu. Detaylar haberimizde.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Poloniexin sahibi Bisoni açıklama yaptı. Çalınan miktar 70 btc civarında. Siteden çalınan btclerin akibeti için oylama yapıldı. Çalınan miktarlar sahiplerine bir süre zarfında tekrar ödenecek. Poloniex çok büyük bir site değil zaten.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
belliydi böyle olacağı.balon gibi şişirip.patlattılar sonra da.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=391581]ahmetyv[/MENTION] Bitcoin hakkında ne biliyorsun? Hiçbirşey geçende mtx.gox iflas etti diye bitcoin iflas etti diye haber yapılmıştı. Öncelikle şunu anlayın bitcoin hiçbir kurum ve kuruluşa ait değildir. Bağımsız kripto paradır. Şu forumda bir kaç kişinin btc ile ilgilendiğini gördüm,sevindim.

Ortada patlayan bir şeyde yok, konu hakkında bilmeyenler atıp tutuyor. Neyse ki TR'den pek fazla kişi bilmiyor.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
@ahmetyv Bitcoin hakkında ne biliyorsun? Hiçbirşey geçende mtx.gox iflas etti diye bitcoin iflas etti diye haber yapılmıştı. Öncelikle şunu anlayın bitcoin hiçbir kurum ve kuruluşa ait değildir. Bağımsız kripto paradır. Şu forumda bir kaç kişinin btc ile ilgilendiğini gördüm,sevindim.

.

doğru söylüyon aslında.orda da daha yasal bir şey yok.olmuyan bir şey.nasıl patlıcak.

Uzman911

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türkiye noterler birliği (TNB) bitcoin i onayladı hatta hesap cüzdanı bile veriyor yani Türkiye de yasal olmayan hiç bir işe TNB onay vermez ayrıca bitcoin çalınma olayına gelince bu işle uğraşanları bir cüzdanı olur tıpkı internet bankacılığı gibi cüzdanının bulunduğu sitenin yada senin kullandığın sistemin güvenliğine bağlıdır tedbirini alırsan sıkıntı yaşamazsın

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Ciddi ciddi sağlam bir sistem kurup bitcoin işine girmeyi düşünüyorum

Uzman911

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu işe ne kadar para yatırırsan o kadar çok kazanırsın ancak oldukça zahmetli bir cihazı takayım sürekli çalışsın bende işime gücüme bakarım para kazanırım şeklinde olmuyor genelde bide donanım ve internet hızına göre kazanıyorsun yani fiber internetin varsa düşün aylık ne kadar kazanmak istediğini ve ne kadar sermayen olduğunu söylersen sana bir kaç coiner yani madenci cihazı vs önre bilirim

gurcu87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BitCoin dünyasi karisti diyorsunuz ama nedense BitCoin git gide daha da gelisiyor, yakinda Türkiye de de para birimi olarak kullanilmaya baslarsa hic sasirmam :D

murat.saglam

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bitcoin'in önünün kesilmesi imkansız gibi şu anda.

yine 3'e katladı değerini. daha da artacak gibi görünüyor.

gurcu87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok murat kardes yanlisin war, suan BitCoin degeri bayaa düstü, gecen ay daha yüksekti, hazir fiyatlar düsmüsken bende hemen yatirim yaptim, eger kazanc saglarsam ileriki günlerde bu forumda da bundan bahsedecegim :D

Son mesajlar