Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi İçin Kaynak

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ve hocaların anlattıklarıyla bu iş yürümeyecek gibi.:blink: Bu yüzden sizden iyi, kaliteli kaynak arıyorum. Derslerimiz: Bilgisayar Mühendisliğine Giriş, Algoritma, Lineer Cebir (Matlab Programı) Yardımcı olursanız sevinirim.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,930
bende seneye başlamayı düşünüyorum inşallah öncelikle sadece okulda anlatılanlarla olacak iş değil tabi benim gibi sende ön hazırlık için algoritma ve programlama kitapları alabilirsin kodlab sitesinde mevcut ve öğrendiklerini evde geliştirmeler yaparak pratik haline getirmen lazım başarılar dilerim

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Merhaba arkadaşlar,

Bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim ve hocaların anlattıklarıyla bu iş yürümeyecek gibi.:blink: Bu yüzden sizden iyi, kaliteli kaynak arıyorum. Derslerimiz: Bilgisayar Mühendisliğine Giriş, Algoritma, Lineer Cebir (Matlab Programı) Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayar mühendisliği okumak nasıl, kolay mı?

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
konu hortlamış .s bildiğim bulduğum varsa bende isterim malum, bende aynı bölümdeyim @steve78

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Biraz daha açıklayabilir misiniz? Sadece mesleği sevmek olmaz değil mi? Başka neler gerekir? Matematik dersimin çok iyi olması mı gerekir?
Bilgisayar mühendisliğini kazanabilmek için YGS ve LYS'de zaten matematik yapmak zorundasın.(Beni matematikten ziyade Fizik kurtardı diyebilirim :)) Benimde matematiğim çok çok çok iyi değil ama bir şeyler yaptım sonuçta. Bölüme yerleştiğinde de lise matematiğini en temelden görmeye başlıyorsun. Bu da eksikliklerini tamamlamak için bir fırsat. Videoya bir bak istersen. Yine aynı videonun kanalında aradığın soruların cevaplarını bulabilirsin. Derslere göz atabilirsin.