Bilgisayar mühendisliği öğrencisi için laptop önerileri

gurkanaydx105n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bilgisayar mühendisliği öğrencisi için önerebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar var mıdır arada lol oynamak da istiyorum uygun fiyatlı ve beni 4-5 sene idare edebilecek bir bilgisayar arıyorum

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
bütçe aralığınız kaç?

eronis

Dekan
Reaksiyon puanı
4,382
Favori sayfam bu tip bir laptop öneriyor. Çok hızlı bir bilgisayara ihtiyacın yok ama bir i5 işini görecektir. Ayrıca ram lazım olacak.

Best College Laptops 2017

Lenovo ThinkPad T470

Thinkpad almanın bir diğer güzel tarafı ise Linux'a desteğinin çok iyi olması. Eğer bu bölümde okuyacaksan kesinlikle hayır demeyeceğin bir özellik bu. Direk model vermiyorum, karşına bu ayarda ucuz bir bilgisayar çıkarsa al. Kampanyaları takip et. Ekran ve pil ömrünü önemsemeni tavsiye ederim. 1920x1080 ekranda kod yazmak 1366x768 ile kıyasla çok daha rahat :)

gurkanaydx105n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Favori sayfam bu tip bir laptop öneriyor. Çok hızlı bir bilgisayara ihtiyacın yok ama bir i5 işini görecektir. Ayrıca ram lazım olacak.

Best College Laptops 2017

Lenovo ThinkPad T470

Thinkpad almanın bir diğer güzel tarafı ise Linux'a desteğinin çok iyi olması. Eğer bu bölümde okuyacaksan kesinlikle hayır demeyeceğin bir özellik bu. Direk model vermiyorum, karşına bu ayarda ucuz bir bilgisayar çıkarsa al. Kampanyaları takip et. Ekran ve pil ömrünü önemsemeni tavsiye ederim. 1920x1080 ekranda kod yazmak 1366x768 ile kıyasla çok daha rahat :)

önerilerini dikkate alacağım teşekkür ederim :)

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
yok ya öğrencilikte işinizi görür iş sahibi olunca kendinize op bilgisayar toplarsınız ayrıca windows yüklemek çok kolay bişey zibilyon tane vid var hakkında

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
yok ya öğrencilikte işinizi görür iş sahibi olunca kendinize op bilgisayar toplarsınız ayrıca windows yüklemek çok kolay bişey zibilyon tane vid var hakkında

Sıkıntısı yüklemek değildir belkide. Direkt olarak korsana girdiğini düşündüğü için olabilir ;)

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Sıkıntısı yüklemek değildir belkide. Direkt olarak korsana girdiğini düşündüğü için olabilir ;)
ama değilki microsoftun orjinal sitesinden orjinal win10 starter edition u indirebiliyorsunuz sonrasında eğer isterseniz KMSpicio ile crackleyebiliyorsunuz ancak bunu yapmazsa crack olmuyorki...??