Beyler dertleşelim problem var

Bu konuyu okuyanlar

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Gençler sizi kendime yakın gördüğüm için bi durumdan bahsedicem dertliyim şu sıralar bi de burda küfür etmek yasak mı onu da bilmiyorum ama neyse etmeden yazmaya çalışıcam artık.Beyler benim bi sevgilim var ama son zamanlarda hisettiğim şeyleri kaybetmeye başladım hatta bir çok kez ayrılmayı düşündüm ama şöyle bi husus var onun çok üzülceğini düşünüyorum onun üzülmesini istemyorum onu üzmeden nasıl ayrılabilirim beni seviyor ve şu an aramız gayet iyi fakat dediğim gibi artık pek bir şey hissetmiyorum lütfen cevap verin beyler sıkıntıdayım.

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Senden nefret etmesini sağla buluşami isteyince falan gelemem de o senden ayrılsın.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Senden nefret etmesini sağla buluşami isteyince falan gelemem de o senden ayrılsın.
buluşacaktık ben işim var dedim ama sorun değil dedi kardeş napıyım bi taktik ver sen iyi bi kardeşimize benziyorsun

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
kibarca bi şeyler yapsam olmaz mı sen hiç böye bi durum yaşadın mı hocam yaşadyısan nasıl kurtuldun hocam yardım lütfen
Beni çok seven bir kız vardı . Bende senin gibi oldum . Çektim bir kenara ben sana karşı bir şey hissetmiyorum dedim . Ayrıldım. Üzmeden ayrılmak imkansız .

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Beni çok seven bir kız vardı . Bende senin gibi oldum . Çektim bir kenara ben sana karşı bir şey hissetmiyorum dedim . Ayrıldım. Üzmeden ayrılmak imkansız .
kız üzülmesin istoyorum ya üfff :( ben de senin yöntemi uygulıcam galiba hocam ama yapmak içimden gelmiyor

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hayat ne garip bende sevecek birini arıyorum hep bulursam her ne olursa olsun aldatmadığı sürece bırakacağımı sanmam :)

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12

Ekli dosyalar

• _780x437-1ngkftke93.gif
    _780x437-1ngkftke93.gif
    1.2 MB · Görüntüleme: 227

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Hangi ayrılık üzüntüsüz olmuş ki bu olsun. Elbet bir taraf üzülecek. Kolay gelsin.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
beyler gece gece sizi de sıkmayım ben özür dilerim forumu aptal bi kız meselesiyle kalabalık ettim yarın mutlu bir hanes olacağıma söz veriyorum.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
O zaman zamana bırak ilgisiz davran ne bilim başka kızlara yakın davran falan o zaman belki seni sevmeyi bırakır zaten seni sevmezsede ayrılınca üzülmez.
kardeşim senin dediğin mantıklı geldi gibi bakalım onu denerim insanı şartlar ayrılmaya zorlayınca üzülüyor be adam