Bende bir film arıyorum!!

Bu konuyu okuyanlar

fevzi0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Film:
bir çocuk var görme engelli ve yine onun gibi engelli arkadaşlarının kaldığı yatılı bir okulda eğitim görüyor. çocuk zeki ve öğretmeni bunu anlıyor. her neyse okul bitiyor herkes gidiyor babası oğlunu almaya gelmiyor ona bakacak durumu yok çünkü en sonunda çocuğu alıyor köyüne götürüp bir görme engelli marangozun yanına veriyor bu kadarını hatırladım bilen varsa yazarsa çok sevinirim :clap::clap::clap:

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bu foruma adını hatırlayamadığınız filmler diye bir konu açmak şart oldu. Yoksa her film ismini unutan yeni konu açacak.

fevzi0123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=48615]ReDo[/MENTION] Napak Gülekmi ?? :p :p

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya beyler bir film arıyorum adını unuttum siyahi bir boksör ile beyaz bir boksörün filmi ikisinden birinin engelli akrabası var boks filmi dediklerimden cıkaran varsa bana ulaşsın şimdiden teşekkürler

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ya beyler bir film arıyorum adını unuttum siyahi bir boksör ile beyaz bir boksörün filmi ikisinden birinin engelli akrabası var boks filmi dediklerimden cıkaran varsa bana ulaşsın şimdiden teşekkürler
Olay hapishanede mi geçiyor? Siyahi zenci ihtiyar bir adamla çalışıyor. Adam yürüme engelli. filmin sonuna doğru adam torunuyla buluşuyor? böylemiydi ?

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sinemadevri_com_yenilmez-2.jpg

Yenilmez 2
Aksiyon / Dram / Suç
2006, ABD
Filmden Kesitler

sinemadevri_com_yenilmez-23.jpg
sinemadevri_com_yenilmez-28.jpg

Fight Club tarzı filmlerden hoşlananlar için güzel bir tercih olucaktır.​

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok kardeşim yanıldım bu deil bunun bütün serileri var filmin sonunda siyahi boksör ile beyaz boksör engelli olan çocuk üzülünce dövüşü bırakıyorlar dedeside var engelli cocugun

sinemadevri_com_yenilmez-2.jpg

Yenilmez 2
Aksiyon / Dram / Suç
2006, ABD
Filmden Kesitler

sinemadevri_com_yenilmez-23.jpg
sinemadevri_com_yenilmez-28.jpg

Fight Club tarzı filmlerden hoşlananlar için güzel bir tercih olucaktır.​

yok kardeşim yanıldım bu deil bunun bütün serileri var filmin sonunda siyahi boksör ile beyaz boksör engelli olan çocuk üzülünce dövüşü bırakıyorlar dedeside var engelli cocugun

Piyonist

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Biraz daha detaylı bahsedersen mutlaka bilen birileri çıkacaktır.

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim zaten nasıl olduysa filmin sadece sonu aklımda kaldı bende anlamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bir film arıyorum acil lütfen

E.T serisi olabilir filmin içeriğinde e.t ye benzeyen yaratıklar mağara gibi bir yerde yaşıyorlar kolayı çok seviyorlar filmin sonunda ölen cocuğu canlandırıyorlar parmaklarını birebirine değdirip hatta filmin sonunda amerikan vatandaşı olup araba sürüyor baba E.T

Cuore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, benim aradigim filmi 90 li yillarda izledigimi hatirliyorum, bir adam ölmüs, tatil beldesinde geciyor, adamin cevresindeki insanlar adam ölmemis gibi davraniyor.. Mesela diskoda dansettiriyorlar, sahilde oturuyor vs.
Yillardir bu filmi ariyorum, komedi filmiydi..yabanci bir film..