Bana İngilizce (basit) yaz tatilini anlatan cümle yazabilecek var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim ingilizce performans ödevim var 8 e gidiyom en kısa sürede paris e tatile gittiğimi düşünüp bir metin yazarmısınız nolur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar acil fransizca yaz tatilinde ne yaptigimi anlatan bir yazi yazmam gerekiyor 100kelime dedi hoca,,yardimci olabilcek biri var mi lutfeeeeen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
I am going to go on holiday with my family. we are going to go on summer holiday. we are going to chose to holiday in culture. we are going to go to kuşadası-artemis temple. our holiday, it going to take 7 days. we going to do trip and photo shoot. we going to take as souvenirs gahesha statue. LÜTFEN BANA BU İNGİİLİZCE TATİL PLANIN DOĞRU YANLIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYİN. YANLIŞSSA LÜTFENNN DOĞRUSUNU YAZIN. :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaz tatilinde yaptiklarimizla ilgili genel bir yazi yazarmisiniz 15-20 kelimelik fazla degil tesekkurler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tatlım sen neyin kafasını yaşıyosun yaa...
ing çeviri diye bir şey var. ordan yaz cümleni çevir...
cümle kurumunu da kendin ayarla ... :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Izmir is Turkey's third largest city, contemporary , sophisticated but also an important cultural , artistic and commercial center. All the colors of dark blue and turquoise Aegean sea to the land is intertwined with bays, beaches and thermal springs are a lace .
Located in the most famous cities of the ancient world , the most important kentleriydiler Ephesus and Pergamum . Incorporating all of these cities are the riches of Ionian culture , a busy commercial , artistic and religious events and a reputation .
" Beautiful İzmir" also known as Izmir , 8500 years at the beginning of the Anatolian peninsula in the west of the bay is a long and narrow . Izmir Izmir, Herodotus still experiencing a typical Mediterranean climate, "They are the most beautiful cities in the sky and the earth as we know we set up the most beautiful climates . " Thousands of years ago that described the geography of where Hm Izmir . Izmir in modern Turkey to the west side of contemporary pop art, culture , tourism , trade and industry has been rapid development in the city . bu cümleyi 7.sınıfa göre basit cümle yapabilen var mı lütfen acilen ...:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ingilizce yazıların türkçesinine yaza bilir miinizzz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler biri bana
arkadaşıma kartpostal yazıcam fakat almanca olcak biri bana yardım etse olur mu ?
birde facebook ulaşın hilton.00

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İngilizce performans için bana gokceadayı anlatırmısınızz geçmiş zaman ile lutfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bir okulu tanıtan ingilizce yazı lazım yardım edebilir misinz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bana ingilizce nasıl hayallerimi anlatacağımı söyler misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ankarayı anlatan tatil lazım 1 sayfa yeter çok acil lütfen yardım edin.:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde bi ingilizce ödevim var ve yardımcı olursan çok sevinirim aslında kabul edersen tabi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yurtdışına gitmiş,gelmiş ve orayı anlatan bir gezi yazısı örneği yazabilir misiniz??? mesela parisi anlatan bir gezi yazısı ..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar acil bursaya gittim dedemlerin yanına orada denize girdik tarihi yerleri gezdik falan en az 100 kelimeyle bi anlatsanızz lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
this is my july holiday we have got a summer house in etiler my father and mother often takes us to the sea my little sister swims in the sea my cousin builds a sand house we love in the we go to picnic and forest we love green and beautiful flowers my cousins usually play different games in the forest we love july holidey

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana birisi yardımcı olsun sömestr tatilinde neler yaptığımı soruyor İngilizce yazmam lazım lütfen yardımmmmm edin. hemen yarına lazım teşekkürrr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR bana da spor dalları ile ilgili cümleler lazım lütfen yazarmısınız çok acil yaa:thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana acil bu cümleleri ingilizceye çevirebilirmisiniz

Ben yaz tatilinde ilk haftayı normal geçirdim.
Bu tatilde herzamanki gibi zevkli geçti.
Önce babam bizi piknik için devegeçidine götürdü.
Orda pikniğimizi yaptık .
Kaplumbağa buldum orda sonra onu doğaya geri bıraktım.
Sonra havuza yüzmeye gittik.
Biraz yüzdükten sonra bi güzel yemeğimizi yedik.
Eve gittik .
Anneannem bizi ziyarete geldi .
Son haftalara doğru hikaye okudum ve derslerime çalıştım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uff ingilizce kısa bi okuldan döndükten sonraki çeviri yok mu :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende osmancıklıyım her yaz giderim çok süper(okul yok) gez dolaş eylen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana yaz tatilinde geçirdiginiz bir geziyi basitce anlatırmısınız 9. sınıf ingilizcesiyle :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana yaz tatilini anlatan bir parça yazabilir misiniz acilll