Aziz Yıldırım: Federasyondaki tüm Beşiktaşlılar gidecek! - Video

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Başkan Aziz Yıldırım, Beşiktaş derbisini büyük bir heyecan içinde izlerken, hakem Hüseyin Göçek'in verdiği karar sonrası adeta çileden çıktı.

Cy3Zp43XAAAKXiE.jpg

Bir ara sinirlerine hakim olamayan ve yerinden kalkarak Beşiktaşlı yöneticilerin oturduğu Protokol Tribünü'ne doğru yanaşan Yıldırım hem Futbol Federasyonu'na, hem de MHK'ye yönelik sert ifadeler kullandı.

'SAVAŞ BAŞLIYOR'

Tribünde tehditler savuran Yıldırım'ın yeni görüntülerine Beyaz Futbol ulaştı.

O görüntülerde Yıldırım 'Ayıp ayıp bu ne ya. Federasyondaki bütün Beşiktaşlılar gidecek bak bunu söylüyorum. Yarından itibaren savaş başlatıyorum.” ifadelerini kullanıyor. (Beyaz Gazete)

Ahmet Çakar ve Sinan Engin'den Aziz Yıldırım'a tepki

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde protokol tribününde "Federasyondan bütün Beşiktaşlılar gidecek." sözlerine Sinan Engin ve Ahmet Çakar'dan geldi.

Sinan Engin:"Beşiktaş siz efendiliğinizle devam edin. Cevabınızı vermeyin. Aziz Yıldırım'a bu görüntüler yakışmamış. Bakın Beşiktaş'ı da öyle hafife almayın. Kimse hafife almasın. Ne demek böyle tehdit etmek? Çok yanlış bu. Yıllarca Beşiktaş doğrandı, hakları yendi. Hiç böyle bir açıklama duydunuz mu Beşiktaş'tan? Şurada birkaç senedir 1-2 hakem hatası oluyor diye böyle söylenir mi? Şerefli ikinciliklerde ben vardım."

AHMET ÇAKAR: "SEN KİM OLUYORSUN?"

Beyaz Futbol yorumcularından Ahmet Çakar ise Aziz Yıldırım'ın bu sözleri üzerine, "Ne demek gidecek ya? Aziz başkan sen kim oluyorsun da Federasyondan Beşiktaşlı üyeleri göndereceksin? Senin de 1 oyun var, benim de. Sen başkanlığı bıraktığında oy veremeyeceksin. Ancak ben TFF'de ölene kadar oy verebileceğim. İnadına demokrasi diyorum. Bu sözlerden sonra Beşiktaşlı üyeler Federasyonda inadına kalacak, kalmalı da." (FutbolArena)

FİKRET ORMAN'DAN CEVAP

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'a Ukrayna'dan yanıt verdi. Orman, "Başkalarının gündem değiştirmesine müsade etmeyeceğiz" dedi.

"Beşiktaş'ın Kiev' çok önemli bir maçı" olduğunu söyleyen Fikret Orman, "Başkalarının gündem değiştirmesine müsaade etmeyeceğiz. Biz ülke olarak bu maça kilitlenmiş vaziyetteyiz. Bizim bir tek işimiz var. Bu futbolu insanlara sevdirmek ve güzel bir oyunu tatlı tatlı izlettirmek. Kavgadan beslenmiyoruz, dostluktan besleniyoruz. O şekilde devam edeceğiz." dedi. NTV Spor

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu da kendini birşey sanıyor ha hasta oluyorum anca konuşur.
Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşa tam destek veriyorum. Kimse kimseyi tehdit edemez. Bu adamın Fenere faydadan çok zararı var.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Daha 1 ay önce yaptıkları açıklamada hakem kendilerinde yana olunca bişey yok.

Ama tersi olunca hemen esmeler gürlemeler. Hiç gerçekçi değilsin Aziz bey. İşinize geldiğine göre davranın anca.

Fenerbahçe'den Fırat Aydınus açıklaması

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Aziz Yıldırım'ın bu görüntülerine, sözlerine futbolla ilgilenen herkes aşina. Beşiktaş yönetimi umarım cevap falan vermez. Kiev maçı önemli, gereksiz polemiğe girmemek gerekiyor bu sürede.

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Kendini eskitti farkında değil her kesimin nefretini kazandı .

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ne oluyor bu adama benim bir zamanlar idolümdü.:(

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,388
Güler geçerim.. :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Çingene her yerde çingenedir. Adamlıktan bir haber külhanbeyi gibi orda burda naralar atan zavallı kulübün zavallı başkanı. Acınacak haldeler. Çırpınıp çırpınıp batıyorlar. Herkes onlara acınacak gözle bakıyor.

Karşımızda artık çocuk gibi her şeye ağlayan zırlayan bir kulüp var. Zaten Hello Kitty ile anlaşma yapmalarından bunu anlamış olmalıydık. Emzik verelim de sussunlar.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Çingene her yerde çingenedir. Adamlıktan bir haber külhanbeyi gibi orda burda naralar atan zavallı kulübün zavallı başkanı. Acınacak haldeler. Çırpınıp çırpınıp batıyorlar. Herkes onlara acınacak gözle bakıyor.

Karşımızda artık çocuk gibi her şeye ağlayan zırlayan bir kulüp var. Zaten Hello Kitty ile anlaşma yapmalarından bunu anlamış olmalıydık. Emzik verelim de sussunlar.
Ayıp oluyor ama ben de FENERLİ'yim.:(Tamam başkana istediğini söyle.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
Ayıp oluyor ama ben de FENERLİ'yim.:(Tamam başkana istediğini söyle.

Fenerbahçe komple ağlıyor. Futbolcusundan taraftarına kadar. Tolgay bile dedi maç sonu, her foulden sonra hakeme gidilmez ben ömrümde böyle şey görmedim diye.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aziz Yıldırım'a Ukrayna'dan yanıt verdi. Orman, "Başkalarının gündem değiştirmesine müsade etmeyeceğiz" dedi.

"Beşiktaş'ın Kiev' çok önemli bir maçı" olduğunu söyleyen Fikret Orman, "Başkalarının gündem değiştirmesine müsaade etmeyeceğiz. Biz ülke olarak bu maça kilitlenmiş vaziyetteyiz. Bizim bir tek işimiz var. Bu futbolu insanlara sevdirmek ve güzel bir oyunu tatlı tatlı izlettirmek. Kavgadan beslenmiyoruz, dostluktan besleniyoruz. O şekilde devam edeceğiz." dedi. NTV Spor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Aziz ne anlar dostluktan. Adamin isi gücü hırgür cikarmak.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038

Tekrar gördük ki durum şudur.

Fikret Orman : İstanbul Beyefendisi
Aziz Yıldıvım : Sulukule çingeni.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Aziz Yıldırım'a Çingene diyerek Roman vatandaşlara hakaret etmemek lazım.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Fikret orman > in aziz yıldırım > out feneri bitiricek eni sonu