Aziz Yıldırım Alex'e Ateş Püskürdü! (Video)

Bu konuyu okuyanlar

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
"F.Bahçe için babamı tanımam!"

Fenerbahçe'de Alex tartışmalarına Başkan Aziz Yıldırım da katıldı. Mönchengladbach deplasmanına giderken havaalanında basın mensuplarına konuşan Başkan Yıldırım, adeta ateş püskürdü!

zzzs_PYRLM.jpg

Fenerbahçe'de söz sırası Başkan Aziz Yıldırım'da! Alex'in kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamada "8 yıllık geçmişimi 3 dakikada sildi" diyerek suçladığı Başkan Yıldırım, "Gerekirse üç dakikada değil saniyede karar veririm" dedi.

Yanına tercüman Samet Güzel'i de alan ve yaşananlara şahit gösteren Yıldırım, Alex'in kendisiyle görüşmeye geç gelmesini, karşısında sürekli cep telefonuyla tweet atmasını ve bacak bacak üstüne atmasını eleştirerek söze girdi.

Sözleşmesinin feshini bizzat Alex'in istediğini belirten Aziz Yıldırım "Saha içindeki Alex'e kefilim ama saha dışındaki Alex'e kefil değilim. Hiçbir şey Fenerbahçe'den üstün değildir. Aziz Yıldırım gider, Aykut Kocaman gider, Alex gider ama Fenerbahçe ömür boyu burada kalır" dedi.

Önümüzdeki salı günü bir basın toplantısı yapacağını ve Alex ile ilgili bilinmeyenleri anlatacağını belirten Yıldırım, sözlerini "Fenerbahçe için babamı bile tanımam" diyerek tamamladı.

Ntv Spor

[video=youtube_share;4e6XWZac-48]http://youtu.be/4e6XWZac-48[/video]

"Alex'e o cümleyi kurmadım"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Alex'in dün yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Kocaman, Brezilyalı oyuncuya, "Sen çok büyüksün ben seni idare edemiyorum" cümlesini kurmadığını söyledi.

kocaman3_2T9P7.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Alex'in dün yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Kocaman, Brezilyalı oyuncuya, "Sen çok büyüksün ben seni idare edemiyorum" cümlesini kurmadığını söyledi.

Fenerbahçe'nin Dusseldorf'a gidişinden önce Sabiha Gökçen Havaalanı'nda basın mensuplarına açıklamalar yapan Başkan Aziz Yıldırım'ın ardından sözü alan Aykut Kocaman, Alex'e kadro dışı kaldığını tebliğ ederken aralarında geçen konuşmaların detayı için bir düzeltme yapma gereği duyduğunu ifade etti.

Alex'in internet sitesinden yaptığı açıklamalardaki bir cümleden dolayı çok rahatsız olduğunu dile getiren Aykut Kocaman, "Bir düzeltme yapmak durumundayız. Teknik adam ile futbolcu karşı karşıya kaldı pozisyonu yaratmak istemiyorm. Alex'in bir cümlesi beni çok rahatsız etti. Birebir konuşmamızda söyledikleri doğru değil. Sen çok büyüksün ben seni idare edemiyorum diye bir cümle aramızda asla geçmedi. Şu anda da çok büyük oyuncular var Fenerbahçe'de, onlarla olmaktan büyük zevk duyuyorum. Fenerbahçe'yi daha da büyütmeye çalışıyoruz. Sen çok büyüksün ben seni idare edemiyorum cümlesi gerçekten doğru değil. Ne kurumun, ne başkanın, ne teknik direktörün canını, ayrıldığı için acıtmak doğru değil. Zaman herkese doğruyu gösterecektir" şeklinde konuştu.

Ntv Spor

Aykut Kocaman'ın Açıklamaları (Video)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Yanına tercüman Samet Güzel'i de alan ve yaşananlara şahit gösteren Yıldırım, Alex'in kendisiyle görüşmeye geç gelmesini, karşısında sürekli cep telefonuyla tweet atmasını ve bacak bacak üstüne atmasını eleştirerek söze girdi.

Her şeyi anladım da bacak bacak üstüne atması ne alaka? Türkiye ile Brezilya'nın gelenekleri aynı mı? Allah bilir elini de öptürmüştür Alex'e

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Şimdi alex diyenler konuşsun tabi daha diyecek bişeyleri varsa....

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Telefonla oynadığı twit attığı anlamına gelmez nerden görmüş karşısında oturan adamın twit attığını?
Şu dakkadan sonra ağzınla bir Alex yakalasn dahi taraftardan çok çekeceksin Aziz Yıldırım!

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
o kadar acı çektir krala sonra sana saygı göstersin.peh.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Tercüman konuşurken gözlerine bakın, korku içinde.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Göz boyama çalışmaları bunlar kendilerini haklı çıkartana kadar Alex i yerden yere vuracaklar. zaten bekledigim bişeydi taraftarları kışkırtıp kendi taraflarına çekecekler illaki.

musti1962

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aziz Yıldırım sütten çıkmış ak kaşık rolünü oynamaya devam ediyor.Hiçbir söz, hiçbir izahat kaptana yapılanı unutturamaz.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Telefonla oynadığı twit attığı anlamına gelmez nerden görmüş karşısında oturan adamın twit attığını?
Şu dakkadan sonra ağzınla bir Alex yakalasn dahi taraftardan çok çekeceksin Aziz Yıldırım!

Sana katılıyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
trnc
Her şeyi anladım da bacak bacak üstüne atması ne alaka? Türkiye ile Brezilya'nın gelenekleri aynı mı? Allah bilir elini de öptürmüştür Alex'e
--------
kişi bacak bacak üstünü brezilyada da atmaz saygı gereği. nerden mi biliyorum. çünkü orda 6 ay boyunca kaldım. zaten bu saygı durumu bir çok ülkede var.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aziz Yıldırım şunun farkında değil. Fenerbahöe taraftarı onu Aziz Yıldırım olduğu için değil, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olduğu için o süreçte destekledi. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir cümlesindeki o Fenerbahçe vurgusu Aziz Yıldırım vurgusudur. Aslında kimse benden daha büyük değildir demek istiyor. Yaptığı açıklamadan görüldüğü üzere bir panik havası var nedense. Aziz Yıldırım artık şu bağırarak konuşma üslubunu değiştirmeli.
Alex gider gitmez çok da mühim değil bu saatten sonra ama artık ne Aziz Yıldırım ne de Aykut Kocaman'ın da koltuğu bu saatten sonra garanti değildir. Bugünkü yapılan açıklamalar insanı gerçekten rahatsız eden bir üsluptaydı.
Aykut Kocaman'a söyleyecek tek lafım yok artık kendisi eziğin önde gideni olduğunu bu süreçte gösterdi. Madem Alex dahi olsa Fenerbahçe'nin çıkarları devreye girdiğinde bir kalemde silinebiliyorsa Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım da bunu asla unutmasın.
Bu taraftar M.Gladbach maçında da Beşiktaş maçında da Bursa maçında da ve gelecek süreçte de gerekli cevabı stadda verecektir bundan eminim.
Ekranda artık Aziz Yıldırım'ı ve Aykut Kocaman (!)'ı görünce kanal değiştiriyorum. 3A'dan biri gitti. Kalan ikisi de en kısa zamanda kulüp üzerinden ellerini çekmelidir.Burası Muz Cumhuriyeti değil Fenerbahçe Cumhuriyeti!

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe'ye karşı beslediğim en ufak bir sempati bile yok artık. :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
2.30 daki ifade herşeyi açıklıyor, "eğer Alex Fenerbahçe başkanının üzerine çıkmışsa" resmen Alex'den korktukları için gönderdiler adamı.
el hareketleri yine tehditkar, tercumanı yanına almış Aziz ne derse tercuman doğruluyor ve el hareketlerine dikkat edin tercumanıda tehdit ediyor.
3A dan en iyisini kaybettik, diğer 2A artık bu takımda kalamaz, ben bu kadarını söylüyorum.
Aziz yıldırıma haksızlık yapıldığını düşündüğümüzde haksızlık yapılıyor dedik, ama şimdi kendisi haksızlık yapıyor ve biz buna karşıyız.
Aziz ve saz arkadaşları daha fazla Fenerbahçeme zarar vermeyin.

kanalistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aziz Yıldırım yine ben demeye başlamış, bu şekilde ancak kendisini kandırır.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yanındaki tercümanı ayarlamış ve ya tehdit etmiş.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
nedir bizim bu AAAA dan çektiğimiz yav. hepsi birden gitsede kurtulsak.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Al Aykutunuda Git Aziz.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Azizin o eli konuşma sırasında hep sametin sırtında nie acaba :DDD

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
hayatımda bunda trajikomik bir vaka görmedim. koskoca klüp, bir futbolcusu ile arasında olan sorunu hava alanında klüp başkanı ile tercüman, rezil bir görüntü ve üslup ile basına bildiriyor.

madem bu olayın açıklamasını bu kadar aşağı bir seviyeye düşürdün. peki tercümanı ne diye işi karıştırıyorsun. "hadi bana inanmıyorsunuz tercümana inanın" demek için mi. rezalet.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Alex'i Konyalı falan mı sanıyor acaba ? :)
"Antremana da sakalla çıkmış zaten" :D

Tercüman konuşurken gözlerine bakın, korku içinde.

Ben yazcaktım bunu yaa :p
tehdit etmişer sanki adamı ..

Şimdi Alex "Gel l*n Samet, sen madem şahitsin aha benim pazartesi toplantıma da geleceksin" dese ne olacak ? Aziz Yıldırım resmen Samet ve Alex'i tokuşturmuş yumurtanın sarısını kapma derdine düşmüş durumda. Tavırlarına ise ayrıten kılım. Bu tavırla haklı olsan bile kurşuna dizerler adamı.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
azizin oyunları bunlar adam hala ben kulübün başkanıyım diyor alex'i göndererek boy gösteresi yaptı bence bütün amaç bu

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
rezil bi görüntü tercümanın halı ne öyle ya bağırıyo söyle söyle adam zorla doğru diyo, el kol hareketleri filan

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Aziz bi git ya. Adamı yediniz bitirdiniz. Şimdi de taraftarın tepkisini alınca kovmak için bahaneler arıyorsunuz. Yok bacak bacak üstüne atmış yok telefonda twitterla uğraşıyormuş. İstediğin kadar bahane uydur. Çocuklar bile anlar bu halinden.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Alex'in bacak bacak üstüne atmasını bakıyorum da herkes normal karşılamış.. Neymiş onun kültüründe var mıymış? Ya beyler bu adam 8 senedir Türkye'de... Görgü kurallarını öğrenemeyecek hali yok... Gayet de ayıp olduğunu biliyordur.

Not: Bu Aziz Yıldırım'ı haklı çıkarmaz tabi ki.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
alex 25 yaşında olacaktı ve performansının zirvesinde olacaktı da, Aziz Yıldırım bacak bacak üstüne atıp elinde telefonla oynadığı için tavır alacaktı.

Demirörenin İbrahim Üzülmezi postalama olayından hiç bir farkı yok. iki futbolcu birbiriyle kavga ediyor, ihtiyar olan tek suçlu oluyor.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben fenerbahçe taraftarının yerinde olsam.Kadıköyde ki ilk maçta on dk sessiz otururum.Hiçbir şekilde tezehürat yapmam veeeeeeeeeeee dk 10 da ı love you Alex le stadı inletirim.Yapılmayacak birşey değil yeterki taraftar istesin.

Biz nasıl ki Alpaslan abi öldüğünde yanlış hatırlamıyorsam 15 dk sessiz kaldık stadda çıt yoktu.Hatta spikerler en başta neyin protestosu diye birbirlerine soruyorlardır sonradan anladılar.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
istediğin kadar uğraş Aziz bu taraftarın gözünü boyayamazsın. Senin zamanın geliyor az kaldı

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Yargıtay cezasını onasa da kurtulsak, o zaman Aykut'unda kuyruğu tutuşur