Sizce Avast Free yeterli midir?

• Evet. Normal kulanıcılar için gayet yeterlidir.

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır. Başka ücretsiz antivirüs kullanmanı öneririm.(Yorumlarda belirtiniz.)

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
Aleykümselam free yani ücretsiz antivirüsler güvenlik sunar ama ücretli sürümlere kıyasla fazla özellik getirmezler, alışveriş yapan biriyseniz ücretsiz sürüm pek koruyamaz yada güvenlik duvarı gibi özellikler sunamayabilir. ücretli sürümler daha iyi koruma garantisi sunar. Ek özellikler dahil

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Aleykümselam free yani ücretsiz antivirüsler güvenlik sunar ama ücretli sürümlere kıyasla fazla özellik getirmezler, alışveriş yapan biriyseniz ücretsiz sürüm pek koruyamaz yada güvenlik duvarı gibi özellikler sunamayabilir. ücretli sürümler daha iyi koruma garantisi sunar. Ek özellikler dahil
Peki hangi ücretsiz antivirüsü önerirsiniz?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben Norton kullanıyorum ücretsiz mi değil mi bilmiyorum ama gerçekten güzel bu arada en güzel Antivirüs biziz.:)

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Windows'a güncelleme yapmıyorum antivirüs programı kullanmıyorum ve 10 yıllık bilgisayar kullanıyorum :)

Antivirüs şirketleri kendileri virüs yazıp internete atıyor sonra da bak bizim program bunu önleyebilir eğer ücretli versiyonunu alırsanız daha da güvende olursunuz diyor ama kimse duymuyor.

Saçma şeyler yüklemezseniz ve kaynağı belirsiz google tarafından güvensiz sitelere girmezseniz bunun yanında program yüklerken dikkatli olursanız ki çok kolay virüs bulaşmaz. Ancak usb takarsanız ve onda virüs varsa bulaşır.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Windows'a güncelleme yapmıyorum antivirüs programı kullanmıyorum ve 10 yıllık bilgisayar kullanıyorum :)

Antivirüs şirketleri kendileri virüs yazıp internete atıyor sonra da bak bizim program bunu önleyebilir eğer ücretli versiyonunu alırsanız daha da güvende olursunuz diyor ama kimse duymuyor.

Saçma şeyler yüklemezseniz ve kaynağı belirsiz google tarafından güvensiz sitelere girmezseniz bunun yanında program yüklerken dikkatli olursanız ki çok kolay virüs bulaşmaz. Ancak usb takarsanız ve onda virüs varsa bulaşır.

kesinlikle katılıyorum. Yıllardır Antivirüs Kullanmıyorum.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben Windowsun Kendi Güvenlik Duvarını kullanıyorum bence Daha güvenli ve Ayrıca Bilgisayarım Kasmıyor Performans illaki Etkiliyor AntiVirüs Programları. Ama Kullanacak Olursam Avast [Nod32 ]Kullanırdım

Son mesajlar