ATV Motorsiklet

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese Merhaba;Yakın bir zamanda motor ehliyeti alıyorum. Motor olarak ATV almayı planlıyorum.( Bizimkilerden ancak ona izin çıktı :D ) Önerebileceğiniz, başlangıç için uygun ve ekonomik bir atv tavsiye edebilirmisiniz?Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
neden atv alıyorsun ki nerede kullanacaksın ? haa ben illa atv alacam dersen kesinlikle geri vitesi olsun :D park etmek için atv yi ittirmeye çalışınca insan komik bir görüntü oluyor :D Bir de mutlaka bir eğitmenden bilgi alın atv zevkli olduğu kadar çok da tehlikeli bir hal alabiliyor :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bencede atv yerine ya motor yada araba tercih edin.Arazi de kullanacaksanız ayrı tabi :D Zevki başkadır.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
zevki başka ama özellikle arazide hele ki bozuksa ve yokuş varsa çok tehlikeli ciddi tecrübe ister :) daha 2 ay önce arkadaşımın arkadaşı araziye çıkarken atv üstüne devrildi ve fren kolu gözüne girdi hala tedavisi sürüyor baya bi kırığı vardı :(

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
neden atv alıyorsun ki nerede kullanacaksın ? haa ben illa atv alacam dersen kesinlikle geri vitesi olsun :D park etmek için atv yi ittirmeye çalışınca insan komik bir görüntü oluyor :D Bir de mutlaka bir eğitmenden bilgi alın atv zevkli olduğu kadar çok da tehlikeli bir hal alabiliyor :)
ailem 2 teker konusunda sıkıntı çıkartıyor o yüzden :D

zevki başka ama özellikle arazide hele ki bozuksa ve yokuş varsa çok tehlikeli ciddi tecrübe ister :) daha 2 ay önce arkadaşımın arkadaşı araziye çıkarken atv üstüne devrildi ve fren kolu gözüne girdi hala tedavisi sürüyor baya bi kırığı vardı :(
Ben şehiriçinde kullanmayı planlıyorum.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
şehiriçinde biraz sıkıntı olur onu kullanmak :) bence motor al geç :D