Asla almam dediğiniz telefon markaları nedir?

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Apple iPhone
Nedeni ise sadece masaya vurulmalık telefon olması, emin olun Samsung veya diğer firmalar ayda yılda bir telefon çıkarıp bunu kalp ciğer fiyatına satsa iPhone batar.
Bkz;
images

Reaksiyon puanı
258
İphone
Nedeni İos sistemini sevmemiş olmam.4 ay boyunca 7 Plus kullanmıştım ama bir türlü alışamamıştım.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
note 8 de ilk çıktığnda yüksekti baya
Telefonlarla aşırı yakından ilgilenen birisi olmadığım için geçmişini pek bilmiyorum ama Samsung'ta sistem şöyle işliyor, her yıl onlarca telefon çıkınca normal olarak diğerlerinin değeri de düşüyor ama Apple yıllar yıllar sonra çıkarıyor tam çıkarıyor, fiyatlarda yüksek değişiklikler olmuyor. Zaten önemli olan da şu değil mi; Ben buna 6-7 Bin TL para verdim, masaya vursam yeter bi havamız olsun bluetooth, SD, müzik özgürlüğüm vs. vs. önemli değil.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Güzel soru da marka olarak değerlendir miyorum a8 fiyatına göre donanımı rezalet

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Casper, General Mobile,Vestel, Asus,Operatör Telefonları

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7im sevriste iken 20 gün Xioamilere Redmi Note 4 kullandım fiyatına göre süper cihazdır efsane pil ömrü vardı. Memnun kaldım.
Xioami mi5s kardeşimde var ben aldım memnunuz.
Kendime OnePlus 5T aldım 8GB RAM 128 GB depolama snapdragon 835 2640 TL
Marka olarak bakmam model olarak bakarım ben olaya.
Apple tarafında az param varsa 7 Plus çok param varsa X altını almam.
Samsungda S veya Note ve bazı çok nadir orta segmentler( örnek A8 2016) dışında almam
Hiç bir Huawei cihazı almam ( belki Mate 10 Pro )
LG cihazları almam.
Asusun zenfone 3 dışında hiç bir cihazını almam.
Lenovonun Türkiye'de satılan cihazları arasında özellikle moto z2 play ve bazı cihazları dışındaki cihazları bana göre güzel

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
1-huawei
2-Casper
3-reeder
4-samsung
5-xiaomi
6-samsung
7-samsung
8-samsung
9
.
.
.
.

S7 kullanıyorum, 7 yıldır android kullanıyorum, yazılımla uğraşıyorum bana android fanlığı yapmayın, yıllar geçtikçe bazı şeylerin farkına varmaya başladım. Çoğunuz bunları fark edemeyecek olsanız bile sonuna kadar iPhone u destekliyorum. (fiyatı dışında)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Casper, Vestel, General mobile, reeder, İphone ve Huawei

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sony diyorum o tasarım nedir öyle abi cihazın içi istediği kadar dolu olsun dış görünüşü çok itici.Sony dışında pek bi marka düşünmedim şimdilik sony.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben 20 aydır S7 kullanıyorum nougat çıktığı gibi yükledim pilin performansı hariç memnunum ios 11 ile 7nin yamuluyordu zamanlardan çok daha iyi çalışıyor elimdeki cihaz.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Casper, General Mobile,Vestel, Asus, Xiaomi, Apple

iRiven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Casper , iPhone , LG , Huawei bu telefonlar alınmaz dostum. GM 6 Kullanıyorum memnunum oyun için gm5 plus oneririm iş hayatı için gm6

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
casper kesinlikle alınmaz Vestel, General mobile, reeder alınmaz diyenler zır cahil ...

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Başta iphone olmak üzere casper reeder vestel asus kullanmama rağmen asus meizu htc ve operatör telefonları

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
LG ön kamerası böyle olduğu sürece almam. Amiral gemi çıkarmayan markalara hiç girmiyorum. Sony tasarım ve servis dolayısıyla almam. iPhone fiyat politikasını böyle sürdürmeye devam ederse almam. Favori markalarım Huawei, Xiaomi, Oneplus ve Samsung. Samsung’un tasarımları muhteşem.

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Casper, Vestel, Reeder, General Mobile...
General Mobile yine kullanan tanıdığım vardı ve telefonlarından gördüğüm o ki memnundular. O zamanların uygun fiyatlı telefonları arasındaydı. Reeder'ın teknik servisi mi desem... Pil ömrü mü desem... cihazın sağlamlığı yada ömrü mü desem... General Mobile'i öp, başının üstüne koy bu listede :D

berkaybz272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Casper,reeder dışındaki bütün markalar hoşuma gidiyor.Son zamanlarda da Apple’dan baya soğudum.IOS 8,9,10 zamanlarını oldukça özletiyor.

umtcnkrl95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar konuyla alakasiz ama yeni uyeyim bisey sorucaktim kusura bakmayin. Ilk android cihazim samsung s8 oreo guncellemesi geldi fakat benim cihazim hala almadi. Androidde guncelleme dagitimlari ayni anda olmuyor mu iosda ki gibi ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaslar konuyla alakasiz ama yeni uyeyim bisey sorucaktim kusura bakmayin. Ilk android cihazim samsung s8 oreo guncellemesi geldi fakat benim cihazim hala almadi. Androidde guncelleme dagitimlari ayni anda olmuyor mu iosda ki gibi ?
Bazen aksayabiliyor bilgisayarınız varsa smart switch ile telefona oreo kurabilirsiniz cihazınız TR garantili mi?