Apple Kimliği Devredışı Bırakıldı

Bu konuyu okuyanlar

SuicideMassacre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar telefonumu bir tanıdığa sattım fakat şöyle bir sorun yaşıyoruz. Kendi Apple hesabıyla giriş yaptığın da birşey indirmek istediğinde "Apple Kimliği Devredışı Bırakıldı" hatası alıyor. Hesabı doğruluyoruz, tekrar açılıyor yine birşey yapmak istediğinde "Hesap Güvenlik Dolayısıyla Devredışı" hatası veriyor. Yine doğruluyoruz ama döngü devam ediyor. Ne yapmamız gerekiyor?

İlker Önder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sıfır bir apple hesabı alıp deneyin zorlamayın bence

SuicideMassacre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sıfır bir apple hesabı alıp deneyin zorlamayın bence

Yaklaşık 2 ayrı eposta ile ayrı hesap açtık, yine aynı hatalar. Yalnızca en başta kendi hesabımı girince bu problemi yaşamıyoruz. Ama ben de hesabımı onun kullanmasını istemiyorum.

İlker Önder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Güvenlik için yapıyo büyük ihtimal apple store götürün o zaman

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
tavsiyem ayarlar-genel-sıfırla-tüm içerikleri ve ayarları sıfırla yaparak telefonu sıfır fabrikasyon ayarlarına döndürmeniz. sonra tekrardan ilk kurulumu yapmanız. hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız diye düşünüyorum

LiveForYourself

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence Samsung, HTC ... gibi markalara geç rahatlığa kavuş bu İphone'nede her şey bir dert.Arkadaşımın İphone var telefonuna müzik atmak istiyor benim işe geldi internetten indirmeye çalıştık olmadı , hadi bu sefer bilgisayardan indirdik İtunes istedi kısacası iphone görünüş olarak gayet estetik bir telefon ama çok kısıtlayıcı samsung vs markalarda 2 dkda yapacağın işi iphonede 2 saatte yaparsın her şeye kısıtlama

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Bence Samsung, HTC ... gibi markalara geç rahatlığa kavuş bu İphone'nede her şey bir dert.Arkadaşımın İphone var telefonuna müzik atmak istiyor benim işe geldi internetten indirmeye çalıştık olmadı , hadi bu sefer bilgisayardan indirdik İtunes istedi kısacası iphone görünüş olarak gayet estetik bir telefon ama çok kısıtlayıcı samsung vs markalarda 2 dkda yapacağın işi iphonede 2 saatte yaparsın her şeye kısıtlama

Ben 3 yıldır kullanıyorum, şarkı konusunda Apple Music kullanıyorum. Tercih’e göre Spotify’da kullanılabilir. Kısıtlayıcı değil, kullanmayı bildikten sonra hiç bir kısıtlayıcı bir yanı yok.

————

Diğer konuya gelirsek arkadaşın dediği gibi telefonu tamamen sıfırlayıp, fabrika ayarlarına çevirdikten sonra temiz bir kurulum yaparak giriş yaparsanız bu şekilde sorununuz çözülecektir. Çözülmemesi halinde bir servise başvurmanız gerekir.

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Telefona kendi hesabınla giriş yap iphone umu bul u kapat ve şifre dışında varsa diğer tüm güvenlik önlemlerini devre dışı bırak. Ayarlardan appstore den ve itunes store den çıkış yap. Mailden de çıkış yap. Tüm bunları yapınca telefonu ayarlardan sıfırlayın tamamen yeni alınmış hale gelsin. Sonra arkadaşın kendi hesabını girsin bide öyle deneyin.

Son mesajlar