Anakartı nasıl bozabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar anakartın sanki taşıma esnasında düzgün paketlenmeyişinden kaynaklanan bir hatası varmış gibi nasıl gösterebilirim? Görünürde çizik, kırık, yamulma olmayacak ama bileşenleri zarar görmüş gibi olmalı.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
neyin içinde taşındığına bağlı olarak değişir bu! yani havalı bir plastik poşet içinde ise üzerinden araç geçmedikçe hiç bir şey olmaz .

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
neyin içinde taşındığına bağlı olarak değişir bu! yani havalı bir plastik poşet içinde ise üzerinden araç geçmedikçe hiç bir şey olmaz .
Sadece akımdan koruyan poşetin içine koymuş göndermişler. Denemedim bile çalışıyor mu calısmıyor mu diye ama şikayet talebi açtım geri göndermemi söylediler.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Denemeden neden böyle bir arayış içerisine girdin amaç nedir iade et gitsin o zaman niye uğraşıyorsun..

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Amaç garantiye gönderdiğim anakartı baştan savma şekilde bana geri göndermişler. İadelik bir durum söz konusu değil akıllı arkadaşlar anakartı sıfırdan alıyor olsam kargoyu almazdım zaten.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Sen akıllı olduğun için böyle saçma sapan işlere giriyorsun ankarta fiziki görüntüsünü bozmadan bir zarar veremezsin anca yüksek voltaj verirsin onda da garanti anlar garantiden gelmiş ürün sen önce dene sorun varsa zaten tekrar gönderirsin böyle şeyler yaparak yada burda sorarak bilgi almasın anca kendini kandırırsın sen gel böyle saçma sapan soru sor sonra millete hakaret ironiye bak..

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Anakart havalı poşete sarılmadı diye tamir edilmemiş mi sayıyorsunuz? Bu yaptığınız etik değil.Çok saçma. Deneyin. Bozuksa hala gönderirsiniz.

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Sen akıllı olduğun için böyle saçma sapan işlere giriyorsun ankarta fiziki görüntüsünü bozmadan bir zarar veremezsin anca yüksek voltaj verirsin onda da garanti anlar garantiden gelmiş ürün sen önce dene sorun varsa zaten tekrar gönderirsin böyle şeyler yaparak yada burda sorarak bilgi almasın anca kendini kandırırsın sen gel böyle saçma sapan soru sor sonra millete hakaret ironiye bak..
Millete hakaret etmiyorum. Bir şey sordum eğer bu olabiliyorsa yardımcı olunur, böyle bir şey mümkün değilse mümkün olmadığı söylenir. Fikir belirtmeye ya da neden bunu yaptığıma dair bir soru sorulmasına gerek yok. Konu hakkında yardımcı olunabilecekse yarıdmcı olunur. İade et gibi cevaplar sorumun cevabı olmadığı aşikar. Öyle bir hakkım olsa zaten şu an bu başlığı açmazdım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Anakart havalı poşete sarılmadı diye tamir edilmemiş mi sayıyorsunuz? Bu yaptığınız etik değil.Çok saçma. Deneyin. Bozuksa hala gönderirsiniz.
Anakartım ayriyetten eksik aparatla gönderilmiş. Ben baştan savma işi sevmiyorum.ben havalı poşete sarıp gönderiyorum yanında aparatlarıyla beraber bana geri sadece akım poşetiyle beraber geliyor onun da yarısı sarılı yarısı değil. İşlemci soketindeki çubuk da gevşemiş zaten. Deneme ile uğraşamam ya sıfırdan göndersinle ya da iade yapsınlar isteğim bu. Ben zamanında sadece bir adaptörü eksik gönderdim diye bana ürünü geri gönderdiler tamir etmeden. Nasıl hizmet alıyorsam öyle de karşılık veririm.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
eksikleri tespit ettir THH ile sorunu çözüme git marka neydi?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Biz anakartını teknik servise gönderip göndermediğini bilemeyiz belirtmemişsin aparatlar parçalar gönderilmemişse bunu yetkiliyi arayarak söylersin zaten hallederler..

Reaksiyon puanı
16,118
msi'ın servisi iyice arızaya bağladı tam aldıkları anakartı eksik gönderiyor artık parçaları bulamazlarda...

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Millete hakaret etmiyorum. Bir şey sordum eğer bu olabiliyorsa yardımcı olunur, böyle bir şey mümkün değilse mümkün olmadığı söylenir. Fikir belirtmeye ya da neden bunu yaptığıma dair bir soru sorulmasına gerek yok. Konu hakkında yardımcı olunabilecekse yarıdmcı olunur. İade et gibi cevaplar sorumun cevabı olmadığı aşikar. Öyle bir hakkım olsa zaten şu an bu başlığı açmazdım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Anakartım ayriyetten eksik aparatla gönderilmiş. Ben baştan savma işi sevmiyorum.ben havalı poşete sarıp gönderiyorum yanında aparatlarıyla beraber bana geri sadece akım poşetiyle beraber geliyor onun da yarısı sarılı yarısı değil. İşlemci soketindeki çubuk da gevşemiş zaten. Deneme ile uğraşamam ya sıfırdan göndersinle ya da iade yapsınlar isteğim bu. Ben zamanında sadece bir adaptörü eksik gönderdim diye bana ürünü geri gönderdiler tamir etmeden. Nasıl hizmet alıyorsam öyle de karşılık veririm.
Geri gönder. Diğer her şey ahlaksızlık olur.

barann488

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Sonucu yazayım dedim biraz çirkeflik sonucu anakartı ücret iadesi yaptırdım. Bahsettiğim olay buydu.

Son mesajlar