Amazefit mi? Mi Band 4 mü?

Bu konuyu okuyanlar

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Yaklaşık 1 ay sonra alım yapacağım fakat şimdiden bir araştırma yapayım dedim. Mi Band 4 sanırım bildirim okumaya izin veriyor, saatin incelemesinde bulamadım.
Ve bu cihazların farklı versiyonları varmış özellikleri değişiyormuş farkları nedir hangini tavsiye edersiniz? (Amazefit bip ve farklı uzantılı olanları var mesela)

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
donanım ve yazılım olarak ne farkları var?

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Amazfit tabiki de amazfit’in hangi modeli olduğunu da belirtirseniz daha iyi olur :)

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
En yakın cinsi bip ile band 4 kıyaslamış olsak bile farkı ortada.

74803

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Yaklaşık 1 ay sonra alım yapacağım fakat şimdiden bir araştırma yapayım dedim. Mi Band 4 sanırım bildirim okumaya izin veriyor, saatin incelemesinde bulamadım.
Ve bu cihazların farklı versiyonları varmış özellikleri değişiyormuş farkları nedir hangini tavsiye edersiniz? (Amazefit bip ve farklı uzantılı olanları var mesela)

Bende bu konuda ikilemde kalmıştım bipe o kadar vereceğime dedim ban3 alırım dedim ve aldım :) Ekran dışında bir fark yok bir mi store da inceledim çerçeveleri çok kalın güzel durmuyordu bundan dolayı vazgeçtim

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Mi band 4 alacağım sanırım. İlginiz için teşekkürler. son olarak Mi band 3'ün yapamayp Mi Band 4 ün yaptığı birşey var mı? (renkli ekran dışında. Ağustos sonuna kadar fiyatlar ne olur bilemiyorum band 3 de gözümün önünde.

Hasan0Şahin09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mi band 4 alacağım sanırım. İlginiz için teşekkürler. son olarak Mi band 3'ün yapamayp Mi Band 4 ün yaptığı birşey var mı? (renkli ekran dışında. Ağustos sonuna kadar fiyatlar ne olur bilemiyorum band 3 de gözümün önünde.
Müzik dinleyen biri isen müzik açip kapatmayı mi band 3 te yapamazsın
Onun dışında batarya ve sensörler daha iyi band 4 te

Son mesajlar