AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
Bu olay fiber de de çalışsa keşke. 3 mbps resmen küfür gibi....

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Büyük başarı 3 senelik konu hortladı bu konuyu arayıp bulmakta zor iş nasıl buldunuz bu arada 3 gün dayanmıyor akk ibaresi beliriyor aranızda içinden ttnet ve bu akk ye saydırmayan var mıdır acaba ne alt yapıymış arkadaş geliştiği bile belli olmuyor. :)

aata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bosuna ugrasmayın hızlar da eskiden modemle ayarlanabılırken şimdi sistem degişti. akk astım diyenler maesef sallıyorlar cunkı hızlar kullanıcı adlarına göre ayarlanıyor kullanıcı adınız degişmeden akk kalmaz bosuna burda sallamayın

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
sallıyor diyen arkadaşlar sallıyor :)

modem arayüzünde hız hala 16.383, yani hat değerleri 3mbps'ye çekilmiyor

Modem: AirTies RT-206v4
Bağlantı: 16MBit ADSL
MTU: 392 - torrent'te 1.0~1.2MB/s indirme hızı
MTU: 224 - Steam'de 800~900KB/s indirme hızı

olmuyor diye sallamayın gençler, sizde olmuyordur bende oluyor

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,279
sallıyor diyen arkadaşlar sallıyor :)

modem arayüzünde hız hala 16.383, yani hat değerleri 3mbps'ye çekilmiyor

Modem: AirTies RT-206v4
Bağlantı: 16MBit ADSL
MTU: 392 - torrent'te 1.0~1.2MB/s indirme hızı
MTU: 224 - Steam'de 800~900KB/s indirme hızı

olmuyor diye sallamayın gençler, sizde olmuyordur bende oluyor
Superonline de Fiber de yapabilirmiyiz böyle bir olay

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
ZyXEL modemi olup da kullanan var mı? Varsa değerleri paylaşabilir mi?

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Akk nin tek çözümü akksiz pakete gecmek. Bu olaylar eskidendi

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
la hala çıkıp eskidendi diyen sivriler var. OLUYOR BİLADER OLUYOR. yıllardrı her kotayı aştığımda bişey indireceğim zaman mtu yu 392 yapıp eski hızım olan 16 mbps ile indirmeye devam ediyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Benim de modem airties imis indirme dışında video izlerken de çözüm oluyor mu

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Konuyu hortlatıcam ama bende artık çalışmıyor. Önceden çalışıyordu torrentlerde çok işe yarıyordu bugün deneyeyim dedim kablosuz modemdeyim artık. Mtuyu değiştiğim gibi internet bağlantısı kopuyor 1492 yapmadan geri gelmiyor. Bunu aşmanın bir yolu var mıdır ? Belliki mtu değişince net kopsun diye bi güvenlik sistemi koymuş ttnet ya da modemin kendisi.

durunet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni nesil kablosuz, kotasız ve sınırsız internet pek yakında tüm Türkiye'de hemde 5 mpbt hız ile akn siz

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Aynı sorun benim modemde de oluyor acaba nedeni ne ?
Konuyu hortlatıcam ama bende artık çalışmıyor. Önceden çalışıyordu torrentlerde çok işe yarıyordu bugün deneyeyim dedim kablosuz modemdeyim artık. Mtuyu değiştiğim gibi internet bağlantısı kopuyor 1492 yapmadan geri gelmiyor. Bunu aşmanın bir yolu var mıdır ? Belliki mtu değişince net kopsun diye bi güvenlik sistemi koymuş ttnet ya da modemin kendisi.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Aynı sorun benim modemde de oluyor acaba nedeni ne ?

Bağlantı koptuktan sonra modemi resetleyince net geliyor. Ama torrentler daha yavaş ve normal sitelerede hiç girmiyor. Bitti mtu olayı sanırım. En azından benim için.

Darkendlesss

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Akk kalktı fakat güncel fiyatlar kol gibi giriyor. Turknet hariç tabii. Diğer internet sağlayıcıları akn kalktı diyerek zamlı fiyatları bize yedirmeye çalışırken, Turknet zaten uzun süredir aknsiz internet veriyor. 2018 temmuz ayından beri kullandım sadece 1 kere büyük sorunla karşılaştım onda da saha ekipleri gelip sorunu hallettiler. Bir eksiği varsa o da canlı destek hattının (canlı bir birey ile görüşemiyorsunuz) olmamasıdır. Destek kaydı açıp bekliyorsunuz cevap gelmesini. o kadar uzun sürmüyor gerçi.
Ayrıca turknet kullanmaya başlayacak var ise eğer referansımı şuraya bırakayım. ref ile kayıt açana da, ref kodunun sahibine de 1 aylık hediye internet veriliyor bilginize. kazan kazan durumu yani.

Davet kodu: cmo95yu25ode
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Akk kalktı fakat güncel fiyatlar kol gibi giriyor. Turknet hariç tabii. Diğer internet sağlayıcıları akn kalktı diyerek zamlı fiyatları bize yedirmeye çalışırken, Turknet zaten uzun süredir aknsiz internet veriyor. 2018 temmuz ayından beri kullandım sadece 1 kere büyük sorunla karşılaştım onda da saha ekipleri gelip sorunu hallettiler. Bir eksiği varsa o da canlı destek hattının (canlı bir birey ile görüşemiyorsunuz) olmamasıdır. Destek kaydı açıp bekliyorsunuz cevap gelmesini. o kadar uzun sürmüyor gerçi.
Ayrıca turknet kullanmaya başlayacak var ise eğer referansımı şuraya bırakayım. ref ile kayıt açana da, ref kodunun sahibine de 1 aylık hediye internet veriliyor bilginize. kazan kazan durumu yani.

Davet kodu: cmo95yu25ode
Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!
akk kalkmasada fahiş fiyatlı kampanyalar hazırlamışlardı akk ile alakası yok 2 yıldır zam oranlarını planladıklarını mı sanıyorsun...