Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende next taplet bılgısayar var şarzdayken şarzı cıkardıgım zaman kapanıyor yardımcı olun 2 seferdir servıse gıttı ve olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy Tab 10.1 var şarja takıyorum fakat bilgisayara takınca gelen bağlantı işareti geliyor bi kaç kere tak çıkar yapınca düzeliyor ama şarjı bitti ve şuan tak çıkarda işe yaramıyor tablet açılmıyor lütfen yardım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim şarja takılıyken bağlantı işareti geliyor ve şarj olmuyor. Şimdi ise şarjı bitti ve şarja taktıgımda aralıklı olarak şarj oluyor işareti gelip gidiyor ve tableti açamıyorum. Sorunu bilen varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben çok desen denemesi yaptım dediğinizi yaptım yine açılmıyıyo allah rızası için yardımcı olun lütfen ???????*????*

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar size birşey soracağım Casper 13A tablet var bende ama bir sorun var android 4.2.2 güncellemesi oldu ama sonra farkettimki ayarlada usb hata ayıklama moduna gitmek için gelişmiş ayarlar kullanılıyor ya o yok bende yani gelişmiş ayarlar diye bir yer yok şimdi yardım edin ne yapayım 4.1.1 orjinal romu indirim atayımmı geri eski haline getirmek için?:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim tabletimin desen denemelerinde fazla enedim kitltndi ne resetleniyor nede g mail hesabimi kabul ediyor yardiminizi bekliyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese iyi günler . Bende exper h7d tabletvar . Bunn şarji bitmişti bnde takmistim açmayi denedim ama açilirken exper yazisi hiç gitmöedi geceden sabaha kadar bkldm ama yine gitmedi ne yapmaliyim rom aticam hafiza karrti aldim kart okuyucu aldim ve bilgisayarim hafiza kartini örmüyor ve bnm tbltmde açma tusundan baska tus yok arkada reset tusus var ama işe yaramiyor yalvaririm yardim edin n'olur .. Teşekkür ederim herkese .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar ben poly pad kullanıyoerum dün akşama kadar kullanıyodum saat 3 gibi uyudum şarja taktım şarjı yoktu sabah oyynamak için elime alınca açılmadı bayaa denedim sonra sadece poly pad yazısı çıktı takılçı kaldı 2-3 saat bekledim öyle kaldı reset atmak için kilit tuşu + ses kısma tuşuna basıyorum ama reset atma yeri açılmıyor yardım edermisiniz? teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bendede çin malı active tab mid1126 tablet var. 4-5 gündür bazen açılıyor bazen açılmıyordu. power tuşu ve orta tuş ile açıldığı zaman format attım. enson 2 gündür hiç açılmıyor. bilgisayarda görmüyor. power tuşuna bastığım zaman ışıkları yanıyor ama ekranda birşey görünmüyor. yapabileceğim birşey varmı, teşekkür ederim. Kemal Karaoğlan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kapatma tuşu,ses açma tuşu ve kapama tuşuna aynı anda basarak 5 saniye bekleyin olmaz ise başka birisinden yardım alabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benmde tabletim açılmıyor napıcam bilmiorum annemlerde burda yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba :( tabletimi şarja koydum açıldı birkaç dakika sonra kapanmış açmaya çalışştım sadece koyu lacivert ekran vardı açılmadı :(( yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BENİM casper nirvana taplet 7 var ama açılmıyorum ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bnm tabletim elimdeydi birden kapandı açılmıyo napcam :(:confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(:(:(merhaba arkadaşlar benimde bir tabletim var ve bozuk tabletimin markası kawai KT-090 9 İNC ama çalışmıyor ben tabletle oynamak için tableti açtım dondu sonra kapatmaya çalıştım kapandı tekrar açmak istedim ama açamadım sonra şarja taktım kırmızı ışığı yanıyordu ama tablet açılmıyordu lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranda ünlem işareti geliyo yazı falan yok daha sonra ne yapmamız gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
casper tabletim var açılmıyor ses tuşu filan hepsii denedim olmuyor açma tuşuna basınca ekran lajivert oluyor ne yapmalıyımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry:lütfen bana yardım edin tabletim bi kapandı bi daha açılmadı şarjza takıyorum algılamıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry::angry:güç tuşu ne bende kapatma tuşu esc ve menü düğmesi var yardım edin herşeyi denedim olmadı....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Rom'u nasıl yükleyebilirim. Aynı sorun bende de var. Dediklerinizi uyguladım ama işe yaramadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimki 6.sımıf okul tableti denedim olmadı başka ne denemeliyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende rowell tablet var açılıyo boot menüsü ama ekrana recovery confirmed altına boot into recovery mode geliyo sonra işte android yerde yatıyo hata amblemi çıkıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim var adı winner xl duo hep ağır çalılışıyo herşeyi denedim ama olmuyo hep bastığım açılmıyor 2 ya da 3 kere basıyorum yardım ederseniz sevinirim çok acil..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lütfen banada yardm edin tabletim hep donuyor bir şeyin üstüne 2-3 defa basıyorum ve hp donuyor