Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar geçengün tabletimi yere yüz üstü düştü ekranı çatladı ve tuş kilidi açılmıyor bir türlü yani tablet hiç bir işime yaramıyorr napmalıyım (tuş kilidi dışındada hiç bir yer çalışmıyor) lütfen cevap yazın arkadaşlar
markası :exper easypad 7

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sesin batarya bozulmuştur tabletin garantisi yoksa tableti aç bataryanın kablolarını çek ve tablet şarzının ucuna kablolarını tak 15 sn bekle çıkar sonra tam tersi kabloları koy sonrada tablete + - kutubunu doğru tak tmm dır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benım wınner xl duo tabletım war androıd yazısında takılı kaldı ne yaptysam acamadım bana bı yardım edın arkadaslar..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya lütfen biri yardım etsin tabletim samsung galaxy tab 3 kapandı açılmıyor şarjada taktım hiç bi şey olmadı lütfeen =( ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletimi şarja taktım. yaklaşık 12 saat şarjda kaldı. daha sonra fark ettim ve hemen şarjdan çıkarttım. açmayı denedim ama şimdi açılmıyor. çok bekledim ama açılmadı. ne yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardıma ihtiyacım var lütfen benim tablette main mıç ve please plug in headset yazıyor bu ne anlama geliyor yardımcı olun ya bilen varmı aranızda :confused1:

berkaysavci

Super Сasual Dating - Genuine Ladies
Reaksiyon puanı
1
Çin malı olduğu için resetleyince romu gtmiş olmalı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar elımde samsung tablet var ekranı açamıyorum şarz edıyor ama açılmıyor yardımcı olabılırmısınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tablet oyun oynarken baktım tablet karıncalaştı kapandı açmaya denedim olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben güç tuşu ile ses tuşunu yaptım siyah ekran geldi yardım eden nolur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar her yerde bişeyler yazılmış hepsini denedim olmadı bende sonucu rastgele buldum. Bilgisayarınıza PhoenixSuit programını yükleyin açın daha sonra tabletin varsa esc tuşuna yoksa ses açma tuşuna basılı tutarken usb girişini bilgisayara bağlayın. Elinizi basılı tutarken tablet açılmayacak ama PhoenixSuit programında cihaz bilgileri görünecek. Bilgiler geldikten sonra üstteki Apk yazan yere tıklayınca Restoreye tıklayın tabletiniz otomatik olarak format atar ve tabletiniz açılır. (Eğer ROM yükleyecekseniz ilk önce tableti Restore edin sonra rom atın yoksa hata verebilir.) Tabletiniz ilk günkü gibi güle güle kullanın :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure:ya benm tablet exper easypad h7g tablet bi kapandı sonra hiç acılmadı ne yapmalıyım ses dugmesde yok :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım flexı ıbıza tablet pc ım war androıd guncellerken kapandı acılıyor ama androıd te takılı kalıyor menu gelmıyor arastırdım ses kısma ya da acma tusu olmadıgı ıcın bırsey yapamadım gıtmedıgım tamırcı kalmadı bu sorunu coze bılme ımkanım war mı bılgısı olan lutfen yardım etsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn recory moda girip format atıyorum fakat atılmıyo aynı hali geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimin markası general mobile e-tab 4 Hay Day Facebook Twitter gibi uygulamalar açılmıyor neden olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de de markasız bir tablet var bazen açılıp kapanıyor sonra kendi haline dönüyor ama bu sefer şarjı %37 idi. ben internetdeydim. birden kapandı dünden beri açılmıyor... bir cevabınız varsa çabuk söyleyin...:(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimin kilidini açmaya çalışıyom açılmıyo ekrana bişey olmuş kapanmıyoda bi yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim general mobile e tab 4 bir anda ekran görüntüsü gidip gidip geldi sonra tamamen kapandı smdi arada bir ekran yine aynısını yapıyor yani anlicağınız tablet açık ama ekran görüntüsü yok o yüzden hiçbirşey yapamıyorum yardım edinn :crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benimde artes d712 tabletim var acarken sadece ekraninda artes d712 gozukuyor. :( birisi acil yardim etsin icinde cok guzel cok ozel seyler var ben tableti yenilemek ve guncellemek istemiyorum :((((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tableti tv moduna aldım geri düzelmiyor ne yapmalıyım markası:prestigio multıpad7.0 ultra 7inch ne yamam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesım senın tabletın fılmı yanmıs baska turlu olmaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletimde de aynı sorun var lütfen yardım edin lütfennnn:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
güç ve ses tuşlarına aynı anda bastım işe yaradı ama bu neden oluyor arkadaşlar buna da cevap verir misiniz?