Açılmayan Tablet Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende tabletimi 1 ay kadar oldu gayet iyi çalışıyodu ama 1 hafta kadar kullanmadm bide yüz üstü yere düştü ama çok iyi çalşıyordu. simdi tabletim açıılıyor ama ekran gelmiyor dewamlı android yazısı var ne yapmam gerek lütfen sölermisnz? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede aynı sorun vardı (asus tablet) açılıyordu fakat asus yazısının altında bir şey dönüyordu bende güç ve ses kısma tuşuna basıp boot yerine geldim ve ses kısma tuşu işaretin yerini değiştirdi güç tuşu ile wipe data factory i seçtim alet sıfır gibi oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bnm kocaeliden dagıttılar tableti general mobile tabletim açılıyor kocaeli büyükşehir belediyesı yazıyo dahada açılmıyo ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tablet yere düştü ilk bi açıldı sonra sabah bi baktım kapatma tuşu olna yere basıyom açılmıyo bassılı tutuyom açılmıyo napcam nolur yardımmm lütfen hemen yazınn:crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende skypad tablet war dediniz resm çıkıyor ama öbür işlem çıkmıyor acill cewap werin tablrtm kilitlendi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ses kısma değil ses açma-güç tuşu-varsa ana menü tuşu yoksa sadece ses açma-güç düğmesi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablette açılmıyordu tablete güç ses açma + tuşları ile system recovery mode yaptım sonra formatting data yapıp tableti formatladım reboota bastım kapanıp açıldı tablet şu anda sıfır durumda ve açıldı :clap:

gs_1905.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
recovery moda girmiyor ses açma + güç tuşuna tablet kapalı iken bastım ama tablet eski şeklinde açılıyor sanki ses açma tuşuna basmamışım gibi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletim dark markası açma kapama düğmesi içine göçtü açılmıyor neyapmalıyım:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletimi açıyorum lacivert renk çıkıyor sonra kapanıyor yardım edin :drool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaw lütfen yardım edin

TPAD 7 bendekinde ses açma tuşu yok
tabletimde açılış örünümünde kalıyor yardım edin lütfe

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ben tabletime desenli tuş kilidi koydum birkaç defa yanlış girince kilitlendi e posta istiyo kullanıcı adımı ve şifremi bilmiyorum kurtarmak için ne yapabilirim??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim kapandı açılmıyor . ses tusları + açma duğmesine birlikte basıyorum yinede açılmıyor. şarjda fulldü. Reset tusu felanda yok ne yapıcam yardım ederseniz sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
easy pad h7s exper tabletm dondu acılmıyor ses tuşlarıda yok acma kapama tusu işe yaramıyor . yardımcı olablcek bri var mı şimdiden teşekkürler
:blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bendede aynı sorun vr ben fazla giremiyom sitelere face adım Ahmet faruk deniz buluşan mesaj at kardeş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim piranha bussines tab 7 açılmıyor ce pek fazla tuş yok genelde dokunmatik napabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tableti fabrika ayarlarına döndürmeden kurtarmanın bir yolu var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Açma-kapatma tuşu ve ses arttırma tuşuna birlikte bas.
Ses azaltma tuşu ile alt satırlarda bulunan Wipe data/factory reset satırına in ve bir kere açma-kapama tuşuna bas, gelen ekranda orta bölümlerde yes- ile başlayan --- delete all user kısmına in ve tekrardan açma-kapama tuşuna bir kere bas. cihaz işlem yapıp kendini formatlayacaktır. Hemen ardından gelen sayfada reboot system now kısmına gelip bir kere açma kapama tuşuna basarsan sistem kendini resetleyecek ve tekrardan açılacak bu açılma işlemi bir kaç dakika sürecektir.Açıldığında artık şifre istemez fabrika ayarlarına döner ve hiç bir bilgin kalmaz içinde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bir tane freebook tabletim var 7 inç tablet altında kılavyesi var değişik bişey ama açıldı bir kere bir daha açılmadı ne olur yardım edin bunu anlayan varsa cevap yazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ses ve guc düğmelriyle denedim olmuor başka hangı yok var??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bwnim tabletim exsper tabletim şarzda iken oyun oynadım ve ekrana beyaz bi işık geldi sonra gitti sonra birdaha geldi ve tabletim tamamen kapandı açmayı denedim 1 2 kez ama açılmadı resetleme tuşuna bastım açılmadı sizce sorun ne olabilir şase falan yapmıştır diye düşünüyorum lütfen yardım edin çok acil bir yardıma ihtiyacım var.........

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim açılmıyo. Şarj oluyo Casper yazısına kadar geliyo sonra açmıyo. Bilgisayara bağlamaya çalışıyorum okumuyo. Hiçbi şekilde pcdende bağlanamıyorum :(:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah ne muradın varsa versin. ses kapama tuşu ile güç tuşuna birlikte basınca dediğin işlemleri yaptım açıldı. Sağolun, varolun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla allah razı olsun power ve ses + duşuna basınca oluyor bende 2 3 saattir care arıyordum en son servese yollarım dedim bir kerede internetten araştırdım şuan acıldı sorunsuz tekrar allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
canım benim tabletim 2013 ün kasım ayında gitti dün geldi daha:hammer::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar, dediklerinizi aynen yaptım ve acıldı cok tesekkür ederim :))