8 plus mı p20 pro mu?

Bu konuyu okuyanlar

xesinesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni telefon alacağım note4 kullanıyorum şu an için ve 5 senedir sorunsuz kullanıyorum artık yeni telefon istiyorum ? note 4 gibi uzun süre gidebilecek bir telefon istiyorum ama karar veremiyorum i phone 8 plus mı Huawei p20 pro mu almalıyım

Harunkckbgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle bende bir iPhone kullanicisiydim ama huawei p20 pro kullanıyorum şu an iphone8 e göre her bakımdan daha iyi ama sen hangi işletim sistemi kullanmayı tercih ediyorsun ona kalmış bisey ama huawei her konuda sana destek cikacagindan eminim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Samsung galaxy note 9 şuan androidin en iyi telefonu her yönden belki bir gündüz fotoğraf çekiminde küçük bir tık mate20 pro geçer ama note9 her yönden başarılı eksiksiz bir cihaz. Bir bakın :)

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
P20 pro almanızı öneririm. Batarya performansı, ekran kasa oranı ,tasarımı ve kamera olarak p20 pro önde . İşlemci olarak 8 plus (a11 bionic) önde. Fakat kirin 970 de güzel işlemci.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Tam bütçeniz ne kadar

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
bir ıphone kullanıcı olarak huawei diyorum her yönden işini görür

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
P20 Pro. Fakat ben olsam P20 Pro yerine Note 9 alırdım.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Yeni telefon alacağım note4 kullanıyorum şu an için ve 5 senedir sorunsuz kullanıyorum artık yeni telefon istiyorum ? note 4 gibi uzun süre gidebilecek bir telefon istiyorum ama karar veremiyorum i phone 8 plus mı Huawei p20 pro mu almalıyım
İkisi de dikkatli kullandığın sürece uzun gider. Ama iphone daha fazla güncelleme alır.

Başka önceliğin yok mu? Mesela kamera,batarya,performans vb...sadece uzun gitmesini istemekle olmuyor maalesef :(

xesinesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
pek bi önceliğim yok kamera ve batarya ömrü diyeyim net bir şey olsun

Önceden dediğim gibi ikisi de dikkatli kullanıldığı sürece uzun süre gider. Ana uzun süre kullanım derken uzun süre güncelleme almasından bahsediyorsan iphone daha avantajlı çünkü onlar daha fazla güncelleme desteği alıyor.

Kamera konusunda p20 pro daha iyi,videoda ise 8+...

Son olarak bataryada ise p20 pro daha iyi.

Bunlar yeterliyse kararını verebilirsin. Yetmezse başka bir öncelik söyleyip ona göre öneri yapabiliriz.

Reaksiyon puanı
4,331

Samsung Galaxy Note 9 almanizi tavsiye ederim ?

xesinesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İkisi de dikkatli kullandığın sürece uzun gider. Ama iphone daha fazla güncelleme alır.

Başka önceliğin yok mu? Mesela kamera,batarya,performans vb...sadece uzun gitmesini istemekle olmuyor maalesef :(
pek bi önceliğim yok kamera ve batarya ömrü
Önceden dediğim gibi ikisi de dikkatli kullanıldığı sürece uzun süre gider. Ana uzun süre kullanım derken uzun süre güncelleme almasından bahsediyorsan iphone daha avantajlı çünkü onlar daha fazla güncelleme desteği alıyor.

Kamera konusunda p20 pro daha iyi,videoda ise 8+...

Son olarak bataryada ise p20 pro daha iyi.

Bunlar yeterliyse kararını verebilirsin. Yetmezse başka bir öncelik söyleyip ona göre öneri yapabiliriz.
Çok teşekkür ederim ? siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ya da tavsiye edersiniz 8 plus, p20 pro veya herhangi başka bir telefon

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
pek bi önceliğim yok kamera ve batarya ömrü

Çok teşekkür ederim ? siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ya da tavsiye edersiniz 8 plus, p20 pro veya herhangi başka bir telefon
Ben en çok performansa önem verdiğim için ve daha çok video çektiğim için ikisi arasından 8+’ı seçerdim. Ama ben de senin gibi fotoğraf ve bataryaya çok önem verseydim kendime bir note 9 alırdım.

Fotoğrafta keskinlikte p20 pro daha iyi ama 40mp modunda dinamik aralığı note 9’a yetişmez. Birde note 9 p20 prodan hem daha iyi video çekiyor,hem de daha iyi batarya ömrüne sahip.

P20 pro,video çekme konusunda rezalet. Onunla 4k video çekmek istediğinde tripodsuz 10x dürbün kullanıyor gibi oluyorsun.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bence p20 pro elenmeli çünkü kirin970 pek ilersi için performanslı olmayabilir. Note 9 yada iphone 8 plus bakın. Xr bile aslında alabilirsiniz ayırdığınız bütçeye göre.

heheheyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence senin için ney önemli buna karar verdikten sonra telefon seçmen daha kolay olur açıkcası ben hala 5s kullanıyorum son güncellemeler yüklü hiçbir sıkıntı yok yanı senin karar vermen daha makbul

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
8 plus fiyatına Note 9 alır mis gibi kullanırsın ikisi arasından 8 plus derim

Tekno Göçmen

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Samsung galaxy note 9 şuan androidin en iyi telefonu her yönden belki bir gündüz fotoğraf çekiminde küçük bir tık mate20 pro geçer ama note9 her yönden başarılı eksiksiz bir cihaz. Bir bakın :)
Ben sana katılmıyorum. gerek hızda gerek pil performansında gerek gece gündüz çekimlerinde mate 20 pro bi tık önde bu yüzden epeyde 100 puan aldı. Ben bunları youtube'da ki karsılastırma videolarından izleyerek söylüyorum kesinlikle kağıt üstündeki değerler ile değil.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Güncelleme ve teknik destek bakımından kimse iPhone'nun elibe su dökemez
Kamera ve tasarım olarak bakarsak Huawei daha önde

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
İphone 8 Plus'ta uzun ömürlü ama Note serisinden devam etmeni rica ederek Galaxy Note 9'u bir deneyimleyebilmeni isteriz.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Uzun süreli kullanımda kendini kanıtlamış olan iPhone daha iyi batarya kamera da ise bütçenize çok uzak olmayan iPhone Xr modeli. Sizi her konuda memnun edecektir.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Xiaomi Mi 8 al, kalan para ile gez.

bugrak59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bence tercihin xiaomiden veya huawei den yana olsun

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
P20 pro

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sanırım forumdaki sayılı huawei önerişlerimden biri bu :D
ben iphone 8 plus alırdım kesinlikle ama batarya ve kamerası daha iyi olduğundan p20 pro.
8 plus biraz daha uzun ömürlü olabilir.
Tabi burda ios mu istiyorsunuz android mi o da çok önemli. Ben iosu çok daha iyi buluyorum.

Son mesajlar