650 tl iphone 5

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Musa Yavuz

Üyecik
Temizve full kutulu bi iphone 5 buldum.Bu fiyata android alırsam kasacağını düşündüm için ios inde yavaşlamayacağını düşündüğüm için bu telefona yöneldim.Sizce sorun çıkarırmı?Garantisi daha 2 ay önce bitmiş.Siz ne diyorsunuz?Görüşlerinizi almak istedim.Şimdiden teşekkürler.Tel de bu:

...Görkem...

Profesör
Temizve full kutulu bi iphone 5 buldum.Bu fiyata android alırsam kasacağını düşündüm için ios inde yavaşlamayacağını düşündüğüm için bu telefona yöneldim.Sizce sorun çıkarırmı?Garantisi daha 2 ay önce bitmiş.Siz ne diyorsunuz?Görüşlerinizi almak istedim.Şimdiden teşekkürler.Tel de bu:
Merhaba,

Kasa olarak temiz bir urune benziyor. Donanimsal bir arizasi yoksa guzel. Ikinci el piyasasida o fiyattan gidiyor zaten. Eger butcenizi arttirabilirseniz iphone 5s'e yonelin. Donanim olarak daha guclu,parmak izi sensoru mevcut, kamera tarafinda da daha iyilestirmeler mevcut. Ama yukseltemezseniz de 650 liraya guzel bir urun.

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Güzel bir tercih yapmışsınız ben hala Iphone 5 Kullanıyorum, ilk çıktığında aldım bu zamana kadar kullanıyorum şimdi Iphone 7'yi bekliyorum :)

Musa Yavuz

Üyecik
Bende de 4s vardı wifi arızası çıktı 1 aydır telefoncuda bekliyo.İphone 5 te bi sıkıntı varmı?Şarj ne kadar gidiyor? @ApocaLySse_

lebib

Asistan
Fiyat olarak bence iyi bi sıkıntısı yoksa mantıklı olur

Musa Yavuz

Üyecik
@lebib sıkıntı yok galiba letgo da buldum adamla da konuştum letgo da 750 tl yazmış 650 yaparız dedi

lebib

Asistan
@Musa Yavuz o zaman bence mantıklı olur bu fiyata android alsan pek kullanışlı olmaz

Musa Yavuz

Üyecik
@lebib aynen ben de öyle düşündüm 650 g2 alırsın anca abimde vardı tel kasıyor cevapların için teşekkür ediyorum beni aydınlattın yarın alıcam tel i

Apocalypse_

Onursal Üye
Bende de 4s vardı wifi arızası çıktı 1 aydır telefoncuda bekliyo.İphone 5 te bi sıkıntı varmı?Şarj ne kadar gidiyor? @ApocaLySse_
Vallahi kardeşim, ben watsapp , facebook swarm ve internet kullanıyorum 1.5 gün de şarj gidiyor.

çok mantıklı bir davranış yapmışsın , 650 liraya android işletim sistemli bir telefon alsaydın emin ol ki hiç bir şey yapamazdın herşey sana zulm olurdu. bak yıl 2016 ve ben hala kullanıyorum ilk çıktıgından beridir. Gencim 22 yasındayım oyunda oynuyorum. GTI Ed. 35, Stack, Sonic Dash ,Traffic Rider oyunlar var facebook ,messenger, youtube, vodafone yanımda, takipçiler+ , tapatalk chrome sdn mobil hepsi burada domino's sdn teknosa magazin , teknosa ,vatan , kliksa , skype watsapp instagram swarm

düşün bu kadar uygulama oyun var ve bana mısın demiyor telefon hız performans düşüş yok 16 gb kullanıyorum

Son düzenleme:

Ɲevermore

Profesör
Benim bir arkadaş kullanıyor 5'i günde 2-3 defa şarj ediyormuş düşünün ona göre alın derim.

Apocalypse_

Onursal Üye
Benim bir arkadaş kullanıyor 5'i günde 2-3 defa şarj ediyormuş düşünün ona göre alın derim.
sizin telefonu kullanımına göre değişir bu iş dostum. eğer telefon ile sürekli oyun oynarsanız uygulamaları açık bırakırsanız gereksiz yere hücresel i açarsanız tabi kide doğal olarak şarj gider.
burada sizin gibi diyenlere de garipsiyorum. :)

Ɲevermore

Profesör
sizin telefonu kullanımına göre değişir bu iş dostum. eğer telefon ile sürekli oyun oynarsanız uygulamaları açık bırakırsanız gereksiz yere hücresel i açarsanız tabi kide doğal olarak şarj gider.
burada sizin gibi diyenlere de garipsiyorum. :)
Ben demiyorum o diyor ben onun yalancısıyım

Sh3kiL

Profesör
Musa sole diyim kullanim sekkin nasil sarj sorunundan bikarsin onu diyim basta bence biraz daha biriktir

stat counter