Huawei P30 Pro mu iPhone 11 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
P30 Pro nun 11 e göre artıları: 1-60 dk fazla batarya performansı ve 55 dk da dolması.(İphone11 kendi şarj cihazı ile 3,5 saatte, hızlı şarj cihazı ile 1 saat 50 dk da şarj oluyor.) 2-Ekran kalitesinin daha iyi olması 3-Daha iyi ön kameraya sahip olması 4- Arka Kameranın zoom,gece çekimi ve portre modunda daha iyi olması. iPhone 11 in P30 Pro ya göre artıları: 1-Daha güçlü işlemciye sahip olması ve ömrünün daha uzun olması 2-Sosyal medyada daha iyi kalite sunması 3-Daha iyi video performansı (P30 Pro nun video performansı berbat) 4-Arka kameranın gündüz çekimlerinde hem daha kaliteli hemde daha gerçekçi Fotoğraflar çekebilmesi,daha iyi hdr,Daha iyi manzara fotoğrafları.5-İkinci el. İki cihaz arasında İphone11.Senin yerinde olsam İkisinide pas geçer ikinci el Xr alırdım.Xr ın ikinci eli 5500 TL.Hem fiyatı uygun, Hemde 11 kadar batarya performansı iyi.
İşte burada kullanmadığınız cihazı yorumlamayın. 2 saatte şarj oluyor.

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
Kusura bakma ama inanmıyorum.Youtube da testleri var.İphone 11 kendi şarj cihazı ile 3,5 saatte şarj oluyor.Forumlarda bundan şikayetçi bir sürü insan var.
Ayarlardan baktım. 2.5 saat
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun olayı ne biliyor musun? Ya yüzde 40 larda şarj ediyor yada hızlı şarj kullanıyor.11 in 5w la iki saatte dolması mümkün değil.
İkisi de değil. %10 ile 20 arasında taktım 96-100 arasında çıkarttım.

Steph

Öğrenci
Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim. Bu iki cihaz dışında maalesef kafamda başka bir cihaz yok, sanırım iPhone 11 alacağım kafamda tek soru işareti ekranın kalitesi. Ekranı mağazada kıyasladıktan sonra kararımı vereceğim.

Rdmsy

Öğrenci
P30 proyu o fiyata nasıl buldunuz? P30 bile bulunmuyor bu fiyatlara. 11 ikinci ele o kadar para vermeyin 7200 e sıfırı satılıyor.

Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim. Bu iki cihaz dışında maalesef kafamda başka bir cihaz yok, sanırım iPhone 11 alacağım kafamda tek soru işareti ekranın kalitesi. Ekranı mağazada kıyasladıktan sonra kararımı vereceğim.

Ayrıca şu en evde p30 ve iPhone 11 var ikisi de güzel cihaz prosu daha da güzeldir. Ama Apple kullanıyorsanız yıllardır ve sosyal medya ağırlıklı kullanacaksanız iPhone 11 alın.

Steph

Öğrenci
P30 proyu o fiyata nasıl buldunuz? P30 bile bulunmuyor bu fiyatlara. 11 ikinci ele o kadar para vermeyin 7200 e sıfırı satılıyor.

Ayrıca şu en evde p30 ve iPhone 11 var ikisi de güzel cihaz prosu daha da güzeldir. Ama Apple kullanıyorsanız yıllardır ve sosyal medya ağırlıklı kullanacaksanız iPhone 11 alın.
P30 Pro'yu telefoncuda sıfır ve garantili şekilde buldum ve dediğiniz gibi kendimi biraz daha zorlayıp sıfırını almaya çalışacağım. 5650'den 6800'e kadar çıkmışken 7.200'e çıkıp sıfırını alabilirim diye düşünüyorum.

iPhone 11 in ekran kalitesi vasat.Mağazada iyi dersin ama Netflix den yüksek çözünürlüklü bir dizi izlediğinde yada aşırı güneşli bir ortama çıktığında ekranın defoları ortaya çıkıyor.

Webhead

Dekan
Ekrana çok takılma sen İPhone 11'i 5 sene rahat kullanırsın önemli olan yazılım ve performans zaten bu yüzden İPhone'u seviyorum