50 TL İnternet Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Arkadaşlar aylık 50 tl en fazla 55 tl internet önerebilir misiniz? 4 kişilik bir aileyiz kardeşim video izliyor bende oyun çıkarsa oyun indiriyorum. İstanbul Büyükçekmece'de oturuyorum altyapısı uygun, hızlı, müşteri samimiyeti iyi internet kampanyaları paket vs link atarsanız sevinirim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Türk net varsa alabilirsiniz 59 tl ye 150 gb akk li int veriyor olmasi lazim.
Onun dışında superonline fiber varsa kullanılabilir.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Türk net varsa alabilirsiniz 59 tl ye 150 gb akk li int veriyor olmasi lazim.
Onun dışında superonline fiber varsa kullanılabilir.
Teşekkürler öneriniz üzerine aradık ve gerekli işlemleri yaptık. 150 GB Akk, 16 mbps internet+telefon 59 tl. 3-7 iş günü içerisinde montaja gelecekler bana biraz uzun geldi açıkçası 1-2 günde gelmeleri gerekirdi.. Neyse, birde hocam senin bilgin var mı bilmem ama telefon/internet kutusundan kabloyu teknik ekip kendimi modeme çekiyor yoksa biz kabloyu alıp çekmemiz lazım?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Teşekkürler öneriniz üzerine aradık ve gerekli işlemleri yaptık. 150 GB Akk, 16 mbps internet+telefon 59 tl. 3-7 iş günü içerisinde montaja gelecekler bana biraz uzun geldi açıkçası 1-2 günde gelmeleri gerekirdi.. Neyse, birde hocam senin bilgin var mı bilmem ama telefon/internet kutusundan kabloyu teknik ekip kendimi modeme çekiyor yoksa biz kabloyu alıp çekmemiz lazım?
Ev içi tesisata karismaz genelde internet sağlayıcıları ama kablon varsa rica edip kurdirabilirsin.

Son mesajlar