25 gündür kabızım

Bu konuyu okuyanlar

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir kabızlık vakasının bu kadar hit olması ilginç şu anda 72 kullanıcı var

Az önce 114 idi herkes kabız sanırım:D

Birader eğer ki 2 kere lavman yapıpta hiçbirşey çıkmazsa ölmüşsün demektir.Hemen deniz kenarına git ayağına taş bağla at kendini.Deniz kenarına giderkende toplu kalabalık yerlerden uzak dur.Allah muhafaza patlarsın-infilak edersin falan şehir kaos ortamına dönüşür :D :D :D

Sizin ev nerede orada infilak edecem

söyle rahatla konusundan alıntı

quote_icon.png
qwerty20 Nickli Üyeden Alıntı
Ya bi kabızlık konusu actık herkesin makarası olduk bunlar hiç kabız olmaz mı acaba ?

Herkez kabız olmuştur ama bunu shiftdelete'de paylaşan olmamıştır sanırım makara olman bundan kaynaklanıyor :)

dogru söze ne hacet :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Az önce 114 idi herkes kabız sanırım:D

Sizin ev nerede orada infilak edecem

:laugh::laugh::laugh::laugh::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::lol::lol::lol:

İlk defa forumda bu kadar çok gülüyorum :D :D Konunun gidişatı ve yorumlar çok komik ya.Senin veerdiğin tepkilerde bir o kadar komik.Çok eğlendirdin bizi gece gece :D

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:laugh::laugh::laugh::laugh::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::w00t::lol::lol::lol:

İlk defa forumda bu kadar çok gülüyorum :D :D Konunun gidişatı ve yorumlar çok komik ya.Senin veerdiğin tepkilerde bir o kadar komik.Çok eğlendirdin bizi gece gece :D

Ya delirttiniz beni panpalar yapmayın etmeyin nereden açtık bu konuyu :D

Avatarım gibi oldum geliyorum bakın :D :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ya delirttiniz beni panpalar yapmayın etmeyin nereden açtık bu konuyu :D

Avatarım gibi oldum geliyorum bakın :D :D

Ya birader iyi hoş şimdi burda gırgır şamata yapıyoz gülüyoz oynuyozda senin asıl derdini unuttuk.Hiç tık yokmu birader ! Hafiften hafiften gaz yapmalar, hafiften geliyomuş gibi bir his yokmu? Şaka maka 10 günlük BOMBA var içinde !!! Her an patlayabilir.Patlarsa haberdar et bizi :D

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya birader iyi hoş şimdi burda gırgır şamata yapıyoz gülüyoz oynuyozda senin asıl derdini unuttuk.Hiç tık yokmu birader ! Hafiften hafiften gaz yapmalar, hafiften geliyomuş gibi bir his yokmu? Şaka maka 10 günlük BOMBA var içinde !!! Her an patlayabilir.Patlarsa haberdar et bizi :D

İnadına kapının hatta odanın önüne gelecem senin çıkmanı bekleyecem sonra ver gitsin yapacam :D [MENTION=150710]Bombacı Mülayim[/MENTION] gel beraber gidek

Yok ya tık yok kayısı yemekten kayısı ağacı oldum, ben en iyisi doktora görüneyim, yok iyice karnım şişti çok kötü olduk. Yani bir gitsem lavobaya heralde borular tıkanacak ondan korkuyorum :D

Ama lavobaya ılk deneyımı buradan canlı yapacam cıddıyım bakalım yinet hit olacak mı :D

Yoksa ban mı yeriz :D :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
İnadına kapının hatta odanın önüne gelecem senin çıkmanı bekleyecem sonra ver gitsin yapacam :D

Yok ya tık yok kayısı yemekten kayısı ağacı oldum, ben en iyisi doktora görüneyim, yok iyice karnım şişti çok kötü olduk. Yani bir gitsem lavobaya heralde borular tıkanacak ondan korkuyorum :D

Ama lavobaya ılk deneyımı buradan canlı yapacam cıddıyım bakalım yinet hit olacak mı :D

Yoksa ban mı yeriz :D :D

Yani fazla ayrıntıya girmeden 10 günün sonunu (hatta bugünde iş çıkmaz bence 11-12 günün sonunda) yaşadığın duygusal, travmatik, rahatlatıcı hislerini ve zaferini yüzeysel olarak paylaşırsan sorun olmaz.Ama kesinlikle zafere ulaştığın zamanı bize bildir.Bakalım kaç gün dayanabilecek içindeki CANLI BOMBA !!! :D :D :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Eczanelerin hepsinde satılır Lavman Seti 2-3 tl arası bişi olması lazım. Üstünde nasıl uygulanacağı yazar. internettede detay bulabilirsin. Tek önemli nokta tok karnına yapmayacaksın. Eğerki 2 lavman sonrasıda işe yaramazsa sorunun ciddi hem de çok ciddidir kardeş...

bu tür şeylere kendinizi alıştırmayın , sabah ac karnına 5,6 kuru kaysı yiyip üzerine su içebilirsiniz o da bağırsaklarınızı yumşatır.

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
Forumun çivisi çıkalı çok olmuş. B.ktan muhabbetler dönüyor artık.. Hakkı 4-5 sene önce böyle miydi forum..

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yağlı bol bir yemek ye tuvalete bile yetişemesin :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Biraz daha dayanın rekor 100 gün.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
parmak at kus bence:) önden cıksın yediklerin :)

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Shift Delete Devlet Hastanesi

Kabız Bölümü :D

Arkadaşım sen burada bunları yazacağına kabızlı poponu kaldırıp doktora gideydin hiç bişeciğin kalmazdı :D

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
25 günlük kabız büyük problem. cerrahi müdahale gerekebilir. lütfen bir genel cerraha başvurun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dostum sen önce bi akıl hastalıklarına git.25 gündür kabız olupta bunu normal görmen bana garip geldi.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
arkadaş zaten uçtu (ban yedi) uzatiyoruz uzaya bildiği yere kadar

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Niye banlandıkii o adam sorununun çözümünü bulamadan banlamışlar..:D