25 gündür kabızım

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Önemli diye gitmedim abi :(

Acillik miyim ya ben ? Kayısı yiyorum günde 10 tane banamısın demiyor

Güzel kardeşim sağlık ihmale gelmez. Beni aşar diye demedim ama duyduklarıma göre kabızlık sıkıntılı durumların habercisi de olabilir. Bu sebebten sen en kısa zamanda doktora gözük. İşin erbabı incelesin kararı versin. sağdan soldan alacağın nasihatle olacak şeyler değil bunlar.

Reaksiyon puanı
4
Bana inandırıcı gelmedi. 25 gün kabızlıkmı olur zaten 5. günden sonra kana karışmaya başlar ve zehirler insanı.

arkadas makara yapıyor .konu çok popüler olur. konu baslıgı entresan zaten.

Ne var sağlık konusunda danısıyorum sen hıc kabız olmadın mı, bak ınsallah kabız olur cekersın derım cekersın baaak :D ama demem mülayim :D
bela okuma len.:laugh:

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
25 gündür kabızlık var diyor. 10 gündür çıkamıyormuş. İnanmak durumundayız. Sağlıkla şaka olmaz. Olursa ayıp olur.

temren

Asistan
Reaksiyon puanı
3
yarım doktor candan, yarım imam imandan edermiş
öneriler güzel de sen yine de geciktirmeden doktora git
Allah şifa versin

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana inandırıcı gelmedi. 25 gün kabızlıkmı olur zaten 5. günden sonra kana karışmaya başlar ve zehirler insanı.

Ne inandırıcı gelmiyor kardeşim, kendimi sana inandırmak zorundamıyım ??

Kabızın tanımı bilmıyorsun galiba. Allah insanı bu dertle sınamasın, gitmek istiyorsun ama olmuyor, yarın eczaneye gidecem oradan ilaç alacam oda etkı yapmazsa doktor.

yarım doktor candan, yarım imam imandan edermiş
öneriler güzel de ama geciktirmeden doktora git
Allah şifa versin

Eyvallah kardeşim

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
25 gündür kabızlık var diyor. 10 gündür çıkamıyormuş. İnanmak durumundayız. Sağlıkla şaka olmaz. Olursa ayıp olur.

Sen gibi anlayışlı insanlar olmazsa halimiz nice. 25 gündür kabızım, ve son 10 gündür artık çıkamıyorum.

Bazıları anladı ki 25 gündür çıkamıyor anlamalarında kıtlık var sanırım :)

spy60

Asistan
Reaksiyon puanı
8
hacı sen sakatmısın yaa nasıl hastaneye gitmezsin nasıl dayanıyosun çok merak ediyorum

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Kardeş eczaneden Lavman seti alıp kendine 1 er gün arayla iki defa lavman yap düzelirsin.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kilit mi ne vuracaklar bu konuya sinirlerim bozuldu adamlar resmen maytap geçiyor.

Başınıza gelirse o zaman gülerim bende size :mad:

Kardeş eczaneden Lavman seti alıp kendine 1 er gün arayla iki defa lavman yap düzelirsin.

nasıl bir setmiş dur nettten araştırayım hemen

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Kilit mi ne vuracaklar bu konuya sinirlerim bozuldu adamlar resmen maytap geçiyor.

Sen böyle bir sağlık konusunda doktora gideceğine sanal bir ortamda durmunu paylaşırsan, dalga da geçerler maytap da...

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
osmolak diye bir şurup var. tavsiye ederim.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim cocuklugum kabızlıkla gecti merak etme sıkıntını anlıyorum :)

Düzeldin mi peki, neler yaptın bu bende yeni değil 5 senedir var, arada oluyor, bağırsak tembelliğim varmış ondan oluyormuş bende

İlacımı buldum sonunda hemıde surup cok tesekkur edeırm :D

7 liraymış hemide

daylight61

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Düzeldin mi peki, neler yaptın bu bende yeni değil 5 senedir var, arada oluyor, bağırsak tembelliğim varmış ondan oluyormuş bende

İlacımı buldum sonunda hemıde surup cok tesekkur edeırm :D

7 liraymış hemide

Kardesim bos durma sürekli hareketli ol %100 iyilesirsin .)

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kabiz.jpg

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Aile ortamı gördük makara konusu olduk :(

Canım bu sağlık konusu, başka şeye benzemez. Aile ortamında da olsa sen "ben kabızım" dersen illa ailenden birileri dalga geçer. Kabızlık, ishal, bağsür falan bunlar hep mizaha açık hastalıklar ve gerek filmlerde gerekse gerçek hayatta bolca mizahi yönden işlenmiş hastalıklardır.

Bunu burada paylaştığında ya bu dertten müzdarip biri sana ilaç önerir ya da hiç yaşamamış olanlar dalga geçip sana kendilerince moral vermeye çalışırlar. Başka bir şey bekleyemezsin. Bu tür konuları sanal ortamlarda paylaşmamak gerekir.

Sen onu bunu boşver, doktorun ne diyorsa onu yap.

qwerty20

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kilit gelebilir konuya millete eğlence çıktı valla ya

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671

nasıl bir setmiş dur nettten araştırayım hemen

Eczanelerin hepsinde satılır Lavman Seti 2-3 tl arası bişi olması lazım. Üstünde nasıl uygulanacağı yazar. internettede detay bulabilirsin. Tek önemli nokta tok karnına yapmayacaksın. Eğerki 2 lavman sonrasıda işe yaramazsa sorunun ciddi hem de çok ciddidir kardeş...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Eczanelerin hepsinde satılır Lavman Seti 2-3 tl arası bişi olması lazım. Üstünde nasıl uygulanacağı yazar. internettede detay bulabilirsin. Tek önemli nokta tok karnına yapmayacaksın. Eğerki 2 lavman sonrasıda işe yaramazsa sorunun ciddi hem de çok ciddidir kardeş...

Birader eğer ki 2 kere lavman yapıpta hiçbirşey çıkmazsa ölmüşsün demektir.Hemen deniz kenarına git ayağına taş bağla at kendini.Deniz kenarına giderkende toplu kalabalık yerlerden uzak dur.Allah muhafaza patlarsın-infilak edersin falan şehir kaos ortamına dönüşür :D :D :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bir kabızlık vakasının bu kadar hit olması ilginç şu anda 72 kullanıcı var