POCO x3 Pro’da kamera kullanılmıyor

Buğra0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Poco X3 Pro telefonumda sol üstte yeşil bir simge var (fotoğraf ekleyeceğim) ve kamerayı kullanamıyorum. Kamerayı açınca simsiyah gözüküyor ve bu 2-3 gündür devam ediyor ne yapmam lazım?

Screenshot_2023-10-07-22-57-58-033-edit_com.android.camera.jpg

Son düzenleyen moderatör:

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Poco X3 Pro telefonumda sol üstte yeşil bir simge var (fotoğraf ekleyeceğim) ve kamerayı kullanamıyorum. Kamerayı açınca simsiyah gözüküyor ve bu 2-3 gündür devam ediyor ne yapmam lazım?

Ekli dosyayı görüntüle 186069
Cihaz yere falan düştü mü? veya darbe falan yedin mi? kamera yerinden çıkmış olmalı, veya bozulmuştur. Servise gitmesi gerek.

Buğra0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Cihaz yere falan düştü mü? veya darbe falan yedin mi? kamera yerinden çıkmış olmalı, veya bozulmuştur. Servise gitmesi gerek.
Yere düşmedi kamera hiç bir darbe almadı az önce mi storeye götürdüm sıfırlamamı istediler

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Yere düşmedi kamera hiç bir darbe almadı az önce mi storeye götürdüm sıfırlamamı istediler
Yazilimsal hata olma ihtimali var ama nadir olur o. Yinede deneyin, ben düzeleceğini zannetmiyorum.

Reaksiyon puanı
1
Ehehehh, ben kendi kamerasını bile kullanmıyorum. Başka bir kamera uygulaması yükledim. Bir dene bakalım.

Buğra0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ehehehh, ben kendi kamerasını bile kullanmıyorum. Başka bir kamera uygulaması yükledim. Bir dene bakalım.
Denedim olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazilimsal hata olma ihtimali var ama nadir olur o. Yinede deneyin, ben düzeleceğini zannetmiyorum.
Sıfırladım düzelmedi. Görüntülü konuşurken ön kamera çalışıyor ama arka kamerayı açınca whattsap durduruldu diyor ve telefonu yeniden başlatmazsam whattsap'a giremiyorum. Kamera uygulamasında ise iki kamerada çalışmıyor

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
sıfırlayıp yeniden kurmayı deneyin.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Buradaki yöntemi bir dene istersen.

Ayar Menüsüne Git
Sistem Uygulamalarını Seçin
Kamerayı Seçin
Kamera ayrıntısı menüsünde lütfen kaydırıp Varsayılan ayarları geri yükle'yi bulun
Onay istediğinde lütfen Tamam'ı seçin.

Buğra0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Buradaki yöntemi bir dene istersen.

Ayar Menüsüne Git
Sistem Uygulamalarını Seçin
Kamerayı Seçin
Kamera ayrıntısı menüsünde lütfen kaydırıp Varsayılan ayarları geri yükle'yi bulun
Onay istediğinde lütfen Tamam'ı seçin.

Söylediğinizi ve videoda yapılanları yaptım fakat düzelmedi