Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625
kahretsin ya hdp gene barajı geçiyor. Ak partinin kazanmasına sevinemiyorum şu an hdp barajı geçiyor diye çok gerginim şu an.

Son düzenleme:

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Yüzde 60'la başlatan AA hepinizin zamanı gelecek.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
kahretsin ya hdp gene barajı geçiyor. Ak parti kazanıyor diye sevinemiyorum şu an hdp barajı geçiyor diye çok gerginim şu an.
Demirtaş'ın başkan yardımcısı olmasından iyidir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yüzde 60'la başlatan AA hepinizin zamanı gelecek.
Tutmayın küçük enişteyi :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

O değil de Hdp 12 vekil almış İstanbul'dan. Cihangir, Nişantaşı iyi çalışmış

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
@Burak Özgen yansız ve tarafsız editörlüğün ile tebriği hak ettiniz. seçim sonrası değil seçim öncesi tarafsız ve yansız kalabilen yönetici sayısı çok azdır, böyle olmasını istemeyen üyelerimiz vardı ve inşaAllah adalet yerini bulacaktır.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Sırf HDP baraj altı kalmasın diye nasıl olsa Demirtaş kazanmayacak diye HDP'ye atılan oylara ne demeli. Pes.!.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Öncelikle vatana millete hayırlı olsun, kazanan tarafta olanları gönülden tebrik ederim. Umarım kazanan tarafla beraber tüm Türkiye'nin beraber kazandığı bir seçim olmuştur.
Kendi adıma farklı düşünen arkadaşlarımla beraber, fikirlerimizin paylaşıldığı dostluk ortamında bir seçim oldu. Forumda da kalbimi kıran kimse olmadı, benim olduysa haklarını helal etsinler. Öncelikle içimizde hainlik olmadığı sürece farklı düşünmemizden daha doğal bir şey yok, bu güzelliktir. Öyle de oldu, kimimiz mevcut iktidarın devam etmesi ile daha iyi olacağını, kimimiz ise tamam diyerek yeni bir yola girilmesi gerektiğini savundu. Demokrasi yoluylada halkın çoğunluğu devam dedi ve öylede olacak. Bu saatten sonra yapmamız gereken şey, bir olmak olmalıdır. Geçmişte yapılan yanlışlardan dönmek, güzel bir yola son sürat girmek gerekir. ''Milletin istiklalini yine azim ve kararı kurtaracaktır.''

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Öncelikle vatana millete hayırlı olsun, kazanan tarafta olanları gönülden tebrik ederim. Umarım kazanan tarafla beraber tüm Türkiye'nin beraber kazandığı bir seçim olmuştur.
Kendi adıma farklı düşünen arkadaşlarımla beraber, fikirlerimizin paylaşıldığı dostluk ortamında bir seçim oldu. Forumda da kalbimi kıran kimse olmadı, benim olduysa haklarını helal etsinler. Öncelikle içimizde hainlik olmadığı sürece farklı düşünmemizden daha doğal bir şey yok, bu güzelliktir. Öyle de oldu, kimimiz mevcut iktidarın devam etmesi ile daha iyi olacağını, kimimiz ise tamam diyerek yeni bir yola girilmesi gerektiğini savundu. Demokrasi yoluylada halkın çoğunluğu devam dedi ve öylede olacak. Bu saatten sonra yapmamız gereken şey, bir olmak olmalıdır. Geçmişte yapılan yanlışlardan dönmek, güzel bir yola son sürat girmek gerekir. ''Milletin istiklalini yine azim ve kararı kurtaracaktır.''
Aynen öyle ama ben sana söyleyeyim bu millet barışmaz. Toplumun iyice ayrışacağına tahammülün saygının sıfırlara ineceğini ben buraya yazıyorum. Bu ülkenin yarısı iktidarı kabul etmeyecek dolayısıyla hep bir kargaşa ve kavga sürecek kardeşlik filan yalan oldu millet birbirine kin kusuyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Sosyal medyada ağzı olan konuşuyordu. Şöyle geliyoruz böyle geliyoruz falan hadi şimdi de konuşun görelim. İşte böyle sesiniz kesilir.

Reaksiyon puanı
16,109
merhum Aziz Nesin çok doğru demiş bu sonuçlar kanıtlıyor.
CHP İyi parti varken hdpye oy verenler akpye oy verenler...

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Aynen öyle ama ben sana söyleyeyim bu millet barışmaz. Toplumun iyice ayrışacağına tahammülün saygının sıfırlara ineceğini ben buraya yazıyorum. Bu ülkenin yarısı iktidarı kabul etmeyecek dolayısıyla hep bir kargaşa ve kavga sürecek kardeşlik filan yalan oldu millet birbirine kin kusuyor.
Şimdi sana şunu söyleyeyim kardeşim;
İki tane arkadaşım var, Allah biliyor çok seviyorum. Kardeşimden ayırmam. Fikirlerimiz büyüdükçe farklılaştı ama hepimiz ülkemizin iyiliğini isteyerek kendi çapımızda fikirlerde bulunduk. Kalplerimiz temiz kaldı, onlarında temiz kaldığına kefilim. Biz beraber büyüdük, çantamızı bırakıp sokaklarda saatlerce top oynadık, aynı sofrada sayısız defa yemek yedik, beraber aynı sıralarda oturduk yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi yani bu yaşımıza kadar. Şimdi biz ne yapalım? Fikirlerimiz ayrıldı diye birbirimize sırtımızı mı dönelim? Yoksa dediğin gibi kin mi güdelim? Hepimiz böyle değil miyiz? Sosyal medyada belki birbirimize sallarız ama yüz yüze farklı bir arkadaşımızla geldiğimizde kırılmasın diye kendimizi frenlemez miyiz? Bizim arkadaşlığımız sadece bir örnek, hepimiz böyle büyümedik mi? Dolayısıyla kin gütmekte, barışmakta bizim elimizde. İki taraf içinde geçerli tabi bu, en azından biz elimizden geldiğince ayrıştırıcı olmamaya özen gösterelim, çevremize bunu yaymaya çalışalım.

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
```Üzülme muharrem kemal 8 kere kaybetti senin daha 7 hakkın var```

:D

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Muharrem İnce’nin açıklaması: “ADAM kazandı.”

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İnce çok güzel muhalefet yaptı çok güzel çalıştı muhalefetin bu denli güçlü görünmesi iktidar kişiye de yarayacaktır. Herkes için en iyisi olsun. Söylenecek daha fazla bir şey kalmadı. Bu seçimin 2 kazananı oldu 1.akp 2.hdp

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Kazanamayacagi ilk gunden bilinen Sırf muharrem kazansin diye chpye oy veripte meclise 60 kusur tane Hdpkkli teroristleri sokanlar yuzunden Dunden itibaren maaşlarini halkimiz vermeye basladi milletce hayirli olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...