15 yaş telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mehmet1042

Üyecik
arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum.
telefonum galaxy grand prime
telefonumun kronik sorunları yüzünden değiştirmeye karar verdim
max bütçem 2400 zorlarsam 2500 olabilir
ios kullanmak istemiyorum beni 2-3 sene götürecek bir telefon istiyorum
şuan hoşuma giden telefon galaxy a9 SAMSUNG GALAXY A9 128 GB AKILLI TELEFON ŞEKER PEMBESİ - Vatan Bilgisayar
sizin de önerilerinizi bekiyorum :)
not: günde 2 saat oyun 1 saat instagram faaliyetim var.

Son düzenleme:

AlteredTech

Doçent
şuan hoşuma giden telefon galaxy a9 SAMSUNG GALAXY A9 128 GB AKILLI TELEFON ŞEKER PEMBESİ - Vatan Bilgisayar
A50 öneririm.

Leand

Profesör
a50 gerçekten çok hoşuma giden bir telefon a9 (2019) ile arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
A50 kasa malzeme kalitesi dışında daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lg v30+ bataryasıda bir a50 kadar olmasada güzel gidiyor daha kaliteli cihaz istersen v30+ (ön kamera hariç) çokta yüksek grafikli oyun oynamam samsung olsun, işlemci orta seviye yeterli, batarya uzun olsun filan dersen a50. Bende a50 yada v30+ düşünüyorum v30+ dezavantajı ön kamera ve güncelliği, en büyük artısı ses çipi kablolu kulaklıkta g7 ile beraber en iyisi. A50 çok bir şey vaad etmeyen ama üzmeyecek bir cihaz ön kamerası iyi arka vasat, özel ses çipi yok, kasa plastik ama sağlam en büyük şikayet genelde arka kamera yazılımı, en büyük artısı oyunla, filmle filan zar zor bitirilen bataryası. 10nm işlemci + büyük batarya ile ısınma ve batarya sorunu uzun süre yaşamazsın.

Bu arada samsung'a yazılım artısıda ekleyelim özellikle o ismine yandığım s memo'mu ne not alma uygulaması küçük birader iphone 8'e geçti yeni aldığı giriş seviye huawei cihazı bana devretti (y5 2018) eski bir samsung telefondan geçtim hakikaten samsung'un süper amoled + yazılım ve uygulamaları aratıyor kendini.

Son düzenleme:
A9 kullanan sınıf arkadaşım PUBG'yi düşük - orta karmasında oynuyordu ve aşırı ısınıyordu. Sadece kamera ve pilinden memnundu. O yüzden cihazı iade edip S10 geçti. O yüzden A9 tavsiye etmiyorum.

mehmet1042

Üyecik
A50 kasa malzeme kalitesi dışında daha iyi.

Lg v30+ bataryasıda bir a50 kadar olmasada güzel gidiyor daha kaliteli cihaz istersen v30+ (ön kamera hariç) çokta yüksek grafikli oyun oynamam samsung olsun, işlemci orta seviye yeterli, batarya uzun olsun filan dersen a50. Bende a50 yada v30+ düşünüyorum v30+ dezavantajı ön kamera ve güncelliği, en büyük artısı ses çipi kablolu kulaklıkta g7 ile beraber en iyisi. A50 çok bir şey vaad etmeyen ama üzmeyecek bir cihaz ön kamerası iyi arka vasat, özel ses çipi yok, kasa plastik ama sağlam en büyük şikayet genelde arka kamera yazılımı, en büyük artısı oyunla, filmle filan zar zor bitirilen bataryası. 10nm işlemci + büyük batarya ile ısınma ve batarya sorunu uzun süre yaşamazsın.

Bu arada samsung'a yazılım artısıda ekleyelim özellikle o ismine yandığım s memo'mu ne not alma uygulaması küçük birader iphone 8'e geçti yeni aldığı giriş seviye huawei cihazı bana devretti (y5 2018) eski bir samsung telefondan geçtim hakikaten samsung'un süper amoled + yazılım ve uygulamaları aratıyor kendini.
huawei mate 20 lite hakkında ne düşünüyorsunuz? yorumlarında pubg yi hd açıyor şarj 1 günü fazlasıyla çıkartıyor demişler
fiyatı da uygun.

|SeYYaH|

Rektör
A9 kullanan sınıf arkadaşım PUBG'yi düşük - orta karmasında oynuyordu ve aşırı ısınıyordu. ..... O yüzden A9 tavsiye etmiyorum.
Vay gözünü sevdiğimin dünyası be, millet PUBG oyunu için telefon alıyor ve tavsiye ediyor.
Bundan böyle aslında telefon alırken kriter pubg olmalı...
OYNATIYOR MU...
OYNATAMIYOR MU...
Nasıl ama! :D

,,,,,,,

Not: Sıradan kullanıcı yeğenim, gerçi senden alıntı yapmış olsam da, aslında genel kanı bu olduğu için yazdım. Alınma sen. :)

_musaozcn_

Üyecik
Bu fiyat aralığında sanırım en iyisi a50 kamerası bataryası performansıyla bu seviyede üst düzey bir cihaz diyebiliriz

Cem özgür

Üyecik
İlk telefonunu 1995 yılında almış, 2010 yılından beri akıllı telefon kullanan biri olarak sana bir kolaylık yazayım. Burda yazılanlar aklını karıştırmasın. Paranı cebine koy bir mağazaya git ve cebindeki paranın alabileceği en iyi Samsung telefonu al. Neden, servis ve daha kaliteli ürünleri var. Çin mallarına en kaliteli bile gözükse bulaşma. Amerika gibi iPhone'un ana vatanı olan yerde bile Samsung daha çok satılıyor. Bu kadar insan yanılıyor olamaz. Not: Bende şu an senin telefonundan kullanıyorum. Alırsam yine Samsung alırım.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Vay gözünü sevdiğimin dünyası be, millet PUBG oyunu için telefon alıyor ve tavsiye ediyor.
Bundan böyle aslında telefon alırken kriter pubg olmalı...
OYNATIYOR MU...
OYNATAMIYOR MU...
Nasıl ama! :D

,,,,,,,

Not: Sıradan kullanıcı yeğenim, gerçi senden alıntı yapmış olsam da, aslında genel kanı bu olduğu için yazdım. Alınma sen. :)
getea açıyorsa sorun yok.. :)

Kararsız23

Doçent
V30+ her türlü.

Nedense üstün özellikli bir telefonun fiyatı düşünce insanlar hep çamur atmaya, zorla eksilerini bulmaya başlıyor.

V30+ rakipsiz bu fiyat bandında. Gözü kapalı alınır.

mehmet1042

Üyecik
Samsung olacak ise Min A50 alın.
Xiaomi Redmi Note7 / Mi8 Lite
Huawei Mate 20Lite
huawei y9 prime diye bir telefon çıkartmış özellikleri görüntüsü ve pop-up kamerasıyla telefon beni al diye bağırıyor fiyatı da uygun sizce o nasıl?

V30+ her türlü.

Nedense üstün özellikli bir telefonun fiyatı düşünce insanlar hep çamur atmaya, zorla eksilerini bulmaya başlıyor.

V30+ rakipsiz bu fiyat bandında. Gözü kapalı alınır.
v30+ ta ön kamera düşük ,çok fotoğraf çekinen biri olmasam da en çok ön kamerayı kullanıyorum o yüzden v30+'a pek sıcak bakmıyorum

stat counter