İphone 6s Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

furkankocabs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6s cihazda ekranda sürekli olarak klavyenin izi kalıyor . Yani mesajlardan çıkıp ana ekran sayfasına döndüğünüz de klavyenin izi hala gözüküyor. Ama bu iz sadece akşamları göze çarpıyor . Cihazın garantisi devam etmekte Apple Akasya Store gidip vermelimiyim sizce . Yazılımsal birşey olabileceğini de pek düşünmüyorum çünkü .

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
İphone 6s cihazda ekranda sürekli olarak klavyenin izi kalıyor . Yani mesajlardan çıkıp ana ekran sayfasına döndüğünüz de klavyenin izi hala gözüküyor. Ama bu iz sadece akşamları göze çarpıyor . Cihazın garantisi devam etmekte Apple Akasya Store gidip vermelimiyim sizce . Yazılımsal birşey olabileceğini de pek düşünmüyorum çünkü .
Benim komşumda var hiç öyle bir sorunla karşılaşmadı bence bir götür.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Böyle birşeyin olması için klavyenin sürekli aynı pozisyonda kalması gerek. Yani olmamalı. Garantiye götürün.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264

Cihanızı garantiye götürmenizi tavsiye ederim böyle olmaması gerekiyor yazılımsal bir hata oluşmuş olabilir.

boshesapp123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuan bende ayni sorunla karsilastim. Acaba ne yaptin goturdun mu servise ne dediler bilgi verebilir misinn? Tesekkurler

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Servise götürün öyle birşey olmaması lazım

Son mesajlar