Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

Burak0640

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kolay gelsin arkadaşlar şuan Iphone 5s kullanıyorum telefonun şarjından falan bıktım ios kısıltması vs. Bana 1500 TL sınır android öneri verir misiniz video çok izlerim oyun oynarım ve mesajlaşma klavye donmasın fotoğraf falan önemli değil buna göre bi öneri lütfen ithalatçı garanti düşünmüyorum

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Anladığım kadarıyla telefonun şarjı iyi gitsin donanımı beni yolda bırakmasın. Oyun ve video senin için önemli...
Reçetene: Lenovo P2 yazıyorum dostum :D

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Benden de sana p9 lite 2017 önerisi. Lenova kadar pil canavarı bir telefon değil ama kötü bir telefon da değil 5s den kat kat üstün olduğu kesin
Kolay gelsin arkadaşlar şuan Iphone 5s kullanıyorum telefonun şarjından falan bıktım ios kısıltması vs. Bana 1500 TL sınır android öneri verir misiniz video çok izlerim oyun oynarım ve mesajlaşma klavye donmasın fotoğraf falan önemli değil buna göre bi öneri lütfen ithalatçı garanti düşünmüyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Lenovo P2 iyidir . Pil dediğiniz için Xperia X diyecektim ama eledim X Compact diyecektim ekran küçük ve 720p
Birde Zenfone 3 e bakmanızi tavsiye ederim .
İthalatçı tarafında ise Xioami Mi5s'e bir göz atın .

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei nova plus hakkında düşünceleriniz nelerdir. Zte blade v8 mi, Zte axon 7 mini yoksa nova plusumu tercih etmeliyim.

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu anneme hediye alacağım. Şuan en çok güzel görünen nova plus gibi. onu tavsiye eder misin?

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
telefonu anneme hediye alacağım. Şuan en çok güzel görünen nova plus gibi. onu tavsiye eder misin?
O da güzel, alırsan pişman etmez hediye almak için de çok iyi ama zf 3 ün kamerası daha iyi hem o da çok şık. Bu ikisinden birini alabilirsin.

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam vakit ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim, Şuan Almanya'dayım 1 aya geleceğim. mediamarkt indirim yaptı.
Nova plus 250 euro
Zte axon 7 mini 200 euro
ate blade v8 190 euro ( bu telefona bi bakmanı öneririm)
htc evo 10 280 euro
sony xa1 280 euro

bu işlerden çok anlamam onun için karasız kaldım. şık olsun pili gitsin. hediye olsun iş görsün. ha en önemlisi donmasın.
bunları kıstas edecek olursan hangisi daha mantıklı senin için.
bu arada dediğin telefona baktım o şuan 350 euro. 100 lira fazla vermeye gerek yok kanaatimce.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Hocam vakit ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim, Şuan Almanya'dayım 1 aya geleceğim. mediamarkt indirim yaptı.
Nova plus 250 euro
Zte axon 7 mini 200 euro
ate blade v8 190 euro ( bu telefona bi bakmanı öneririm)
htc evo 10 280 euro
sony xa1 280 euro

bu işlerden çok anlamam onun için karasız kaldım. şık olsun pili gitsin. hediye olsun iş görsün. ha en önemlisi donmasın.
bunları kıstas edecek olursan hangisi daha mantıklı senin için.
bu arada dediğin telefona baktım o şuan 350 euro. 100 lira fazla vermeye gerek yok kanaatimce.
Zte lere bakma v8 blade sd 435 kullanıyor iyi işlemci değil. Sonylerde çok şık değil tavsiye etmem. Htc 10 evo da eski nesil sd 810 kullanıyor iyi değil. Asus zenfone 3 almayacaksan bunların arasından en iyisi nova plus
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada ben de zenfone 3 kullanıyorum harika donma kasma yok türkiye den alırsan 1600 liraya falan bulursun.

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler.. nova plus olsun öyleyse.. eyvallah ilgin için..

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam tekrar merhaba, kusura bakma konuyu tekrar hortlatıyorum ama huawei honor 6x 64 gb var aynı fiyata onun haricinde p8 lite 2017 var bunlarda aynı fiyat. tercihin hangisi olurdu. söz son sorum :D
Hocam tekrar merhaba, kusura bakma konuyu tekrar hortlatıyorum ama huawei honor 6x 64 gb var aynı fiyata onun haricinde p8 lite 2017 var bunlarda aynı fiyat. tercihin hangisi olurdu. söz son sorum :D bildirim alabilesin diye tekrar buraya yazdım.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Hocam tekrar merhaba, kusura bakma konuyu tekrar hortlatıyorum ama huawei honor 6x 64 gb var aynı fiyata onun haricinde p8 lite 2017 var bunlarda aynı fiyat. tercihin hangisi olurdu. söz son sorum :D

Hocam tekrar merhaba, kusura bakma konuyu tekrar hortlatıyorum ama huawei honor 6x 64 gb var aynı fiyata onun haricinde p8 lite 2017 var bunlarda aynı fiyat. tercihin hangisi olurdu. söz son sorum :D bildirim alabilesin diye tekrar buraya yazdım.
p8 lite nin depolama alanı düşük alma honor 6x fena gözükmüyor ama antutu puanı düşük sen iyisimi nova plus al.

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bu telefonları karşılaştırdım nova plus açık ara önde bunu da ekleyeyim.
bende öyle düşündüm. daha şık. nedense şık olması bana daha hoş geliyor. nede olsa bi anne 3 gb ramla 4 arasındaki farkı bilmez. tekrar teşekkür ederim hocam eyvallah.
Tekrar hayırlı olsun:)

sefacan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tekrar teşekkürler hocam eyvallah zaman ayırdığın için. bir bilene danışmak lazım illaki. emeğine sağlık

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
adam 2 yıl masraf çıkarmasın diyor reis iphone 6 nın ekranı çabuk kırılıyor s6 larda bitti artık bence bi olayı yok o telefonun hem sıfır 5s mis gibi 1350 tl daha da ucuz yani 24 ay garanti
kardeş doğru dedin iphone iyidir pahalıdır seçeneklerden 5s kalıyor ama 1,5gb ram 16gb dahili hafıza aşırı küçük ekran kalın tasarım düşük kamera performansı.iphone dediğin sadece YAZILIMdır...
aradığın telefon=j7 prime.
tavsiye ediyorum çünkü mükemmel tasarım (yekpare kasa) ideal kamera.parmak izi okuyucu geniş ekran ( 5.5''). 3gb ram 16 gb dahili hafıza oluya genelde ama 32 gb da bulabilirsin.hızlı işlemci yeteneği.
donma kasma ısınma problemi yok.premium his veren bir telefon.bir bilişimci olarak kesinlikle sana j7 prime öneririm.aslında c7 de diyebilirdim ama ithalatçı karantili olduğu için boşver.
al telefonun linki :
Samsung Galaxy J7 Prime (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Selam dostlar arkadaşa telefon bakıyoruz da var mı 1300 TL'ye öneriniz ithalatcı vsvs hiç bir şey farketmez o yüzden xiaomi mi5s düşünüyor arkadaşım ben de öyle önerdim ama yinede önerileriniz varsa bekliyorum ( 1300 TL'ye lg g5 felan bulabilirsem alacağım diyor da bulamayacak büyük ihtimal :D )

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Selam dostlar arkadaşa telefon bakıyoruz da var mı 1300 TL'ye öneriniz ithalatcı vsvs hiç bir şey farketmez o yüzden xiaomi mi5s düşünüyor arkadaşım ben de öyle önerdim ama yinede önerileriniz varsa bekliyorum ( 1300 TL'ye lg g5 felan bulabilirsem alacağım diyor da bulamayacak büyük ihtimal :D )

ikinci el bile zor LG G5, temiz olmaz yani o fiyata :D Mi5S en mantıklı tercih, 200 TL daha artırıp Zenfone 3 de alınabilir ama artırmak mümkün değilse Mi5S en sağlam tercih.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
O fiyata lg g5 bulursa %90 ghost screenlidir. En temizi mi 5s 9 aydır kullanıyorum şiddetle öneririm.

unholy-god555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olmasını istediğim özellikler

-parmak izi okuyucusu
-sd kart takılabilmesi (olmazsa olmaz)
-iyi bir ön ve arka kamera
-32 gb depolama
-geniş açılı ve flaşlı ön kamera
-custom rom desteği

general mobile 5 plus düşünüyordum daha önce 18 ay discovery 1 kullandım sonrasında ekranı kırılınca discovery 2 elime geçti ve hiç memnun kalmadım gerek hafızası ve yazılım problemlerinden dolayı 5 plus ta kronik sorunlar olduğu için çekiniyorum

hepsiburada gibi siteler yerine teknosa vatan migros gibi elden gidip alabiliceğim yerlerde satılan telefonları tavsiye ederseniz sevinirim

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Flaşlı ön kamera bi kaç telefonda var zaten gm5 plus ve j7 2016 illede bu özellikler olucaksa yoksa direk xiaomi mi5s alırım bu fiyata

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi5s al gbden sıkıntı çıkmiyor ben kardeşime aldım tek sorunu SD kart takılamaması
Bir de önde flaş yok

unholy-god555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mi5s e hafıza kartı takılmıyor diye duymuştum sanki belirttiğim gibi sd kart benim için olmazsa olma (64 gb hafıza olursa başka tabi :D)