Hangisini önerirsiniz ?

• General Mobile GM 5 Plus

Kullanılan: 79 23.1%
  • General Mobile GM 6

Kullanılan: 53 15.5%
  • Huawei GR 5 2017

Kullanılan: 160 46.8%
  • Lenovo K 6 Note

Kullanılan: 50 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    342

unholy-god555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
64gblikta 3gb 32likte 4 GB ram var ben kardeşim için 4gb ramli olanı seçtim 9nu tavsiye ederim

benim için depolama çok önemli çok müzik dinlerim deli resim çekerim hiçbirini de silmem migrosta bi tek 32 gb lik var herhalde gidip bakarım yoksa elerim diğerlerinde sd kart ile arttırılıyor en azından tam bir arşivciyim 9 u dediğin nedir ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
benim için depolama çok önemli çok müzik dinlerim deli resim çekerim hiçbirini de silmem migrosta bi tek 32 gb lik var herhalde gidip bakarım yoksa elerim diğerlerinde sd kart ile arttırılıyor en azından tam bir arşivciyim 9 u dediğin nedir ?
Onu tavsiye ederim dedim .
Ben şahsen 4gb ram 32 depolama olanı seçer gerekirse fotoğrafları otg+ USB bellek kullanarak yedeklerdim ki onunla da uğraşmaz pcye fotoğrafları yedeklerdim

unholy-god555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sd kart takılmazsa olmaz ya 64 gb olan migrosta varsa alıcam o yoksa c7 oda yoksa p9 lite 2017 yada j7 2016 ya kalıcam
bu arada o otg olayını eski telefonum discovery 2 de denedim flash disk taktım yetmedi laptopun hdd sini çıkarıp taktım benim için çok rahatsız edici özellikle sporda biyerlere takılıyor ve şarj ederken lazım olduğunda şarjdan çıjartmam gerekyor telefonu
--- Gönderi Güncellendi ---
bu arada benim bütce 1500
gm 5 plus kullanıp şarjın az gitmesi soketin bozulması sesin karşı tarafa gitmemesi yada az gitmesi gibi sorunlarla karşılaşmayan varmı ?

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
13 temmuzda telefon almaya gideceğim ve aklımda p9 lite, gm5 plus var. Normal bi kullanıcıyım. Akşamları film izlerim telefonda ve oyun oynarım sadece az bişey o da. Oyunlarda büyük boyutlu değil. Şarjı 1 günü rahat cıkarabilecek ve en az 2 sene bozulmayacak ve kasmayacak bi telefon varmı ? Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi5s 10 ay olucak 0 sıkıntı kasma donma yok o fiyata alabileceğiniz en iyi telefon

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar mi5s i söylemiş zaten.
Bende Asus Zenfone 3, P2, Sony X diyip ve usulca uzaklaşayim...

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi5s çin malı olduğundan biraz korku veriyor bana. Garanti konusunda falan. Kamera önemli benim için ve şarj. Mi5s gerçekten güzel bi işletim sistemine sahip. Ama uzun vade de ne yaşatır bana bilmiyorum. P9 lite 2017 ve mi5s kullanan varsa uzun süredir deneyimlerini anlatabilirler mi ? Başka telefon öneren varsa tekliflere açığım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben S7 kullanıcısyım bilerek ve isteyerek kardeşime hepsi buradadan 4GB RAM 32 gb depolama olan Mİ5Si aldım ufak tefek sorunları olsa da ( parmak izi yüzde 60 veya yakın bir verimle çalışıyor yani 10 vuruşta 5-6 birde hoparlör sesi biraz kısık)
Mİ5S o fiyata alınabilecek en iyi cihaz.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi5s i telefoncularda bulmak mümkün mü? Teknosaya gidip inceleyeceğim mi5s i ve p9 lite'ı. 2 sene beni rahat cıkarsında telefon başka bişey istemiyorum yaa. Kullanacı yorumlarını ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Mi5s i telefoncularda bulmak mümkün mü? Teknosaya gidip inceleyeceğim mi5s i ve p9 lite'ı. 2 sene beni rahat cıkarsında telefon başka bişey istemiyorum yaa. Kullanacı yorumlarını ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar :)
Migrosts satılıyor mş 5s

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasip olursa haftaya perşembe aklıma yatan telefonu alıcam ve dediğiniz ürünleri kesin inceleyeceğim. P9 lite 2017 mi5s kullanan arkadaşların yorumlarını ve farklı telefon önerisi olan atkadaşların yorumlarını bekliyorum arkadaşlar.

unholy-god555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy j5 pro almaya karar verdim tavsiyeleriniz için teşekkürler :)

gümüşsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende yakın zamanda 1.500 TL'ye kadar telefon baktım ve kararımı Xiaomi Mi 5s den yana kullandım. İlk başlarda parmak izi tam stabil gelmemişti bana ancak bir kaç kez daha tanıttım parmağımı şuan 10 okumanın 8'inde hemen açılıyor. Mİ 5s'in bir amiral gemisine göre olumsuz sayılabilecek yanları; ekran çözünürlüğü diğer amiral gemilerinin altında ama kesinlikle kötü değil. Kamerası o çok güzel resimler çekiyor denilecek kadar güzel değil ortalama üstü bir resim kalitesi var. Olumlu yanları ise; 3 gb ram 64 gb hafıza ve 4 gb ram 32 gb hafıza seçeneği mevcut kullanım şekline göre birini tercih edebilirsin. Performansı gayet iyi buna bağlı olarak bu telefonu uzun süre kullanırım diyorsun. Telefonu eline alınca metal kasa olmasından dolayı telefon insanda kaliteli bir his uyandırıyor.
LG G5 şuan 15.000 TL'ye satılıyor. bence kaçırılmayacak bir telefon.
P9 lite modeli ise Mi 5s fiyatına yakın ben p9 lite alma derim. Halihazırda o paraya amiral gemisi varken şu modeli de çıkartalım da P9 isminin yüzü suyu hürmetine satar belki zihniyetiyle çıkarılan bir telefona para verme derim.
Son söz G5 al rahat et

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Mi5s alacaksan ondan çok üstün bir performans bekleme. Pek yoğun kullanmayacaksan 2 yılı şöyle böyle çıkarır, ama küçük sorunlar çıkabilir. Lg ye de yaklaşma. Memnun olanlar var ama kullanıcıların onda altısı kronik sorunlardan şikayetçi. Ama eğer 1500 tl eye G5 varsa alınabilir. Lenovo P2 nin şarjı efsane gidiyor üstelik 1500 tl. Bataryası iyi gitsin istiyorsan ve bütçeni aşmayacaksa P2 yide alabilirsin.
Fakat şunu da ekleyeyim, kamera senin için bataryadan daha önemliyse P2 den kamera bekleme. Kamera telefonu zenfone 3, 2 yılı çok rahat çıkarır. Ona da bakmanı öneririm.

Burak0640

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Beyler öncelikle kolay gelsin 1500e zorluyabilirim bütçemi Iphone 5s kullanıyorum bıktım telefondan şarjından falan 1500e kadar alınabilcek ne önerirsiniz telefondan beklentim Şarjı günü rahat çıkarsın ve stabillik kasma donma olmasın aklımda Xiaomi mi5s 32gb ile Xioami mi5 prime var daha iyi öneriniz varsa yardım lütfen birde parmak okuyucusu sorunsuz hızlı olsun

Son düzenleme:

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Beyler öncelikle kolay gelsin 1500e zorluyabilirim bütçemi Iphone 5s kullanıyorum bıktım telefondan şarjından falan 1500e kadar alınabilcek ne önerirsiniz telefondan beklentim Şarjı günü rahat çıkarsın ve stabillik kasma donma olmasın aklımda Xiaomi mi5s 32gb ile Xioami mi5 prime var daha iyi öneriniz varsa yardım lütfen birde parmak okuyucusu sorunsuz hızlı olsun
Mi5s almak mantıksız değil ama uzun ömürlü ve yoğun kullanımda sorun çıkarmayacak telefon istiyorsan isteklerini karşılayamayabilir. Ama yine de alabilirsin.

Burak0640

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Mi5s almak mantıksız değil ama uzun ömürlü ve yoğun kullanımda sorun çıkarmayacak telefon istiyorsan isteklerini karşılayamayabilir. Ama yine de alabilirsin.
Uzun nasıl götürmez kardeş en az 2 sene götürmesi lazım şarjı 1 günü çıkarması lazım başka ne öneriniz var

Burak0640

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Telefonu çok yormam video arada oyun ve mesajlaşma kullanıyorum şarjı ve mesaj yazarken klavye takılmasın yeter peki mi5 prime ile mi5s 32gb lığın arasında çok fark varmı aradaki 200 tl ye değer mi uzun kullanımda

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
Telefonu çok yormam video arada oyun ve mesajlaşma kullanıyorum şarjı ve mesaj yazarken klavye takılmasın yeter peki mi5 prime ile mi5s 32gb lığın arasında çok fark varmı aradaki 200 tl ye değer mi uzun kullanımda
Sizin kullanımınızda 200 TL fazla vermeye gerek yok bence.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mi5s önermeyin, bana şık, 2 sene rahat gidecek kamerası iyi şarjı 1 günü cıkarsa yeterli bi telefon lazım dediğim gibi 1-1,5 lira arası fazla beklentim yok ama elimdeki telefondan iyidir alacağım telefon su an 4s kullanıyorum önceden s3 kullandım s3 2 sene dayandı. Zf3 p9 lite 2017 şık geliyor ve kameraları iyi fiyatlarına göre. Şurda 6 gün kalı telefonu almaya bi an önce karar vermek istiyorum.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Fakat şunu da ekleyeyim, kamera senin için bataryadan daha önemliyse P2 den kamera bekleme. Kamera telefonu zenfone 3
Arkadaşlar mi5s önermeyin, bana şık, 2 sene rahat gidecek kamerası iyi şarjı 1 günü cıkarsa yeterli bi telefon lazım dediğim gibi 1-1,5 lira arası fazla beklentim yok ama elimdeki telefondan iyidir alacağım telefon su an 4s kullanıyorum önceden s3 kullandım s3 2 sene dayandı. Zf3 p9 lite 2017 şık geliyor ve kameraları iyi fiyatlarına göre. Şurda 6 gün kalı telefonu almaya bi an önce karar ve
Arkadaşlar mi5s önermeyin, bana şık, 2 sene rahat gidecek kamerası iyi şarjı 1 günü cıkarsa yeterli bi telefon lazım dediğim gibi 1-1,5 lira arası fazla beklentim yok ama elimdeki telefondan iyidir alacağım telefon su an 4s kullanıyorum önceden s3 kullandım s3 2 sene dayandı. Zf3 p9 lite 2017 şık geliyor ve kameraları iyi fiyatlarına göre. Şurda 6 gün kalı telefonu almaya bi an önce karar vermek istiyorum.
P9 lite ihtiyaçlarını karşılamaz. Kamera arıyorsan zf3 işini hayli hayli görür ayrıca bataryası da çok iyi gidiyor. Şıklığı zaten meşhur. Zenfone 3 ü öneririm.

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Mi5S sizi 3-4 sene (kullanıma bağlı) rahatlıkla götürür.
Bak, adam çok doğru demiş: Kullanıma bağlı... Sen o telefonu çok yormazsan seni 2 yıl götürür. 3 yıl götüreceğini sanmıyorum Samsung bile o kadar gitmiyor. Yukarıda söylediğin kullanım tarzı için mi5s yeterli.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kullanım çok önemli tabii ki.
Herşey kullanım alışkanlığında bitiyor;)

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi 5 in parmak izi daha hızlı ama mi 5s in metal kasası sağlamlığı fotoğraf kalitesi çok daha üstün bence 200 e değer mi 5 çok narin bir cihaz, mi 5s öneririm. Ama bütçeyi çok zorlamak istemiyorsanız mi 5 de mi 5s den çok eksik bir cihaz değil alabilirsiniz.