Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
gear vr bedava oyun kodları nasıl kullanılıyordu.bilen varmı?

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yoğun kullanımda 4 5 saat iyi bir süre mi acaba 4 saat 34 dk olmuş ekran süresi sabah 7.30 da şarjdan çıkardım ve kalan şarjım %13 şuan

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Screenshot_20170425-170047.png

Screenshot_20170425-170047.png

Screenshot_20170425-170052.png

Screenshot_20170425-170254.png

Screenshot_20170425-170301.png

İnstagram yiyor. Yoksa 5 saat garanti;)

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
S8 beklediğim gibi çıkmayınca bende S7 edge ile aranıza katıldım :)

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
S8 mi?
Yemin ederim S7'nin kılıfı bile olamaz.
Manyak samsung telefon değil 7 inç altın kaplamalı (fiyatından dolayı) tablet yapmış sanki.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
s7'ye kurban olsun be s8. Parmak izi okuyucu hiç arkada olur mu yahu:mad:

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence yaşattığı can sıkıcı süprizlerle androide veda edicem sıkıntımızı çözmek adına elini daha çabuk tutmalı samsung hergün yeni bi süprizle karşılaşıyorum s7edge le

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sayayım dilerseniz
1 gecen bir arama geldi arama sonlandi fakat ekranda öylece kaldi ne kapaniyor nede tekrar ariyor kazara elimi ust köşeden aşağı dogru cektim ve ekran küçülünce kapatabildim
2 yotube da bir video açtım sonra tum uygulamari kapatmak icin soldaki kapasitif tuşa bastim saga kaydirdim reset atti acildi tekrar denedim yine atti samsung membersa mesaj attim uygulama tercihlerini sifirlayin olmazsa format atin dediler yaptim bir kac gun sonra yine yapti hafizada 15gb bos desemki tam doldurdum oyun falan bile yüklü degil
3 bugunde yine arama yapiyorum arama yapiyor görünüyor çağrı sesi gelmiyor defalarca denedim olmadi en son kapatip açtım öyle aradı hat cekmedi desem dışarıda açık alandaydim ve sinyal gücü fulldü

Yani bence biraz stabiliteye onem vermeliler kamera ve performans tamam ama amiral gemisi dedikleri modellerin arayüz ve ozellik olarakta orta seviye telefonlardan farkı yok neredeyse

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Sayayım dilerseniz
1 gecen bir arama geldi arama sonlandi fakat ekranda öylece kaldi ne kapaniyor nede tekrar ariyor kazara elimi ust köşeden aşağı dogru cektim ve ekran küçülünce kapatabildim
2 yotube da bir video açtım sonra tum uygulamari kapatmak icin soldaki kapasitif tuşa bastim saga kaydirdim reset atti acildi tekrar denedim yine atti samsung membersa mesaj attim uygulama tercihlerini sifirlayin olmazsa format atin dediler yaptim bir kac gun sonra yine yapti hafizada 15gb bos desemki tam doldurdum oyun falan bile yüklü degil
3 bugunde yine arama yapiyorum arama yapiyor görünüyor çağrı sesi gelmiyor defalarca denedim olmadi en son kapatip açtım öyle aradı hat cekmedi desem dışarıda açık alandaydim ve sinyal gücü fulldü

Yani bence biraz stabiliteye onem vermeliler kamera ve performans tamam ama amiral gemisi dedikleri modellerin arayüz ve ozellik olarakta orta seviye telefonlardan farkı yok neredeyse
Bir yedek alip sifirla istersen? Denemissindir belki ama

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sayayım dilerseniz

6s elimde kamerada dondu ( arka arkaya 4 defa bunu 2 tane 6sde yaşadım biri 2 saatlik öbürü 2-3 günlük ) 7 plusun kilit ekranında donduguna dair bir konuda forumda mevcut ios 10.2.1 konusu vardı orda bir sürü vardı yani donuyorsa kasiyorsa iPhone 7si de dönüyor sık sık Assitive touchun dondugundsn bahsedenler var
Sizin cihazı servise gostermenizde fayda var ben daha bu sorunları yaşayan S7 veya S7 Edge kullanıcısı görmedim .

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yarın yine denicem androidden memnunum birçok özgürlüğü var ama bence kisitlama gerekiyorsa biraz kisitlasinlar ve hiç degilse amiral gemisi dedikleri modelleri biraz farklı kilsinlar ya yanim a serisi j serisi var bakiyorum tasarimdan ve kameradan başka arayuz olarak fark yok abi ya ne desem onlar bende de var diyolar ben niye 3000 tl verdim o zaman :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yarın yine denicem androidden memnunum birçok özgürlüğü var ama bence kisitlama gerekiyorsa biraz kisitlasinlar ve hiç degilse amiral gemisi dedikleri modelleri biraz farklı kilsinlar ya yanim a serisi j serisi var bakiyorum tasarimdan ve kameradan başka arayuz olarak fark yok abi ya ne desem onlar bende de var diyolar ben niye 3000 tl verdim o zaman :)
Yalnız iPhone 7 ile 6 arasında arayüz ve tasarım olarak fark yok hatta 5s ile 7 arasında arayüz olarak bir fark yok farkındasıniz öyle değil mi ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde recoveryden sifirlayip yedegi kurmadan bir kaç gün kullanmanızı tavsiye ederim .

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
6s elimde kamerada dondu ( arka arkaya 4 defa bunu 2 tane 6sde yaşadım biri 2 saatlik öbürü 2-3 günlük ) 7 plusun kilit ekranında donduguna dair bir konuda forumda mevcut ios 10.2.1 konusu vardı orda bir sürü vardı yani donuyorsa kasiyorsa iPhone 7si de dönüyor sık sık Assitive touchun dondugundsn bahsedenler var
Sizin cihazı servise gostermenizde fayda var ben daha bu sorunları yaşayan S7 veya S7 Edge kullanıcısı görmedim

Elbette iosun beni çeken tarafı yok açıkçası benim soylemek istedigim onceki telefonum note 4du onda supriz yasiyormuydum evet ama çok nadir buda kabul edliebilir ama bu daha yeni bir model dolayısıyla daha eski modellerden daha az suprizi olmalı bilmiyorum belkide dediginiz gibi benin cihazda çözemediğim bir sorun vardır

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Oyle olamaz kusura bakma. Parasi olan var olmayan var. Herkes faydalansin. Şuan senin kameran donanımın en iyi orta segmenti 888 kere tokatlar. Bir zahmet bari arayuzde insanlar yeni bir seyi ucuza kullanabilsinler.

Sifirla duzelir diye dusunuyorum cunku hatalarin temiz kurulum ile gidecek tarzdan.

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yalnız iPhone 7 ile 6 arasında arayüz ve tasarım olarak fark yok hatta 5s ile 7 arasında arayüz olarak bir fark yok farkındasıniz öyle değil mi ?
Birde recoveryden sifirlayip yedegi kurmadan bir kaç gün kullanmanızı tavsiye ederim .

Fark yok tabiki iphone isim popülerliğini kullanıyor yoksa bence oda sıradan bir rakip

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Bence yaşattığı can sıkıcı süprizlerle androide veda edicem sıkıntımızı çözmek adına elini daha çabuk tutmalı samsung hergün yeni bi süprizle karşılaşıyorum s7edge le
İphonedede durum öyle hocam. Arkadasım ip7 kullanıyor bazen 5 10 sanıye donuyor diyor. Hele mobil veri veya baska birşeyler konusunda daha sık oluyormuş galiba

M

Murat Burç

SDN Okuru
oda sıradan bir rakip
Hocam rakip bile değil :D:D
Oyle olamaz kusura bakma. Parasi olan var olmayan var. Herkes faydalansin. Şuan senin kameran donanımın en iyi orta segmenti 888 kere tokatlar. Bir zahmet bari arayuzde insanlar yeni bir seyi ucuza kullanabilsinler.

Sifirla duzelir diye dusunuyorum cunku hatalarin temiz kurulum ile gidecek tarzdan.
Valla bütçesi kısıtlı olan adam Samsung ALMASIN. En azından bazı modeller haricinde
Aklını kullansın araştırsın
Orta segmentte çok aşırı premium cihazlar var

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphonedede durum öyle hocam. Arkadasım ip7 kullanıyor bazen 5 10 sanıye donuyor diyor. Hele mobil veri veya baska birşeyler konusunda daha sık oluyormuş galiba

Valla bütçesi kısıtlı olan adam Samsung ALMASIN. En azından bazı modeller özelinde

Valla bütçesi kısıtlı olan adam Samsung ALMASIN. En azından bazı modeller haricinde

Evet haklısın:) neyse yarin bi formatlayip yedeklerimi yüklemeden kullanacagim bakalım sonucunu tekrar paylaşırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav kardeşim niye yalan söylüyorsun ayıp günah değil mı haşa iPhone kasmaz:D

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447

A serisi hosuna giden oluyor. A da premium orta segment icin. Tabi dolu telefon var pek ilgilenmem orta segmentle ama a serisi tuttu gibi

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Yav kardeşim niye yalan söylüyorsun ayıp günah değil mı haşa iPhone kasmaz:D
İlk duydugumda bende ona demiştim aynısını :D Bizim ki androidden geçmişti ona bana dediği şu : Kanka o kadar para verdim enayı gibi hissediyorum kendimi oda kasıyor buda kasıyor hiç değilse diğerinin şarjı daha fazla gidiyordu :D :D