iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Farklı farklı bayiilere ö sipariş ver hangisi getirirse ondan alırsın diğerlerini iptal ettirisin.
Türk telekoma da verdim bir türkcelle bir babam kendi adına verdi aynı yere birde kendi adıma sipariş verdim :D

igci_01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Asla illa 7 plus 128 olacak :) eğer bu hafta gelmezse haftaya pazara kadar 7 32 plus veya 128 6s plus alacağım

Kardes bende turkcellden alicaktim sirket hattimin uzerine bu hafta aramisti turkcell danismanimiz haftaya gelecek demisti yani cumaya kadar bekle bence acele etme bide yeni teknolojiyi yani 7 plus almanda fayda var bence sonucta farklarini biliosun 6s plus i 7 plus yapamazsin ama 32 gb ligi surekli yedekleyerek kullanabilirsin bence yeni para verip alacak birinin 6s plus i dusunmemesi lazim

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Turkcell bayisinden bir şey almayın.50 tl fiyata dandik plastik kılıf satıyordu.Satıcı adama gittim bu cidden 50 tl mi diye.Evet dedi.Sonra dedim ki:Bunun adam akıllı bir markası yok.Sağlam değil.Bir özelliği yok.Ben bu fiyata spigen kılıf aldım 1.5 senedir telefonu öyle güzel korudu ki. Çalışan:Bunun da markası var işte bak ttec.
Ben:Hayırlı işler (dükkandan çıkar)

telefon bayileri , aliexpress den 2-3 dolara aldıkları kılıfları 50-60 tl gibi fiyatlara satıyorlar genelde dikkat ederseniz çoğun kutularında çince yazılar var

ve farkettiyseniz spigen gibi tanınmış markaları pek göremezsiniz çünkü onlarda kar marjı düşüktür.yani geliş fiyatıda yüksektir.o yüzden pahalı marka satışına pek girmezler

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Turkcell bayisinden bir şey almayın.50 tl fiyata dandik plastik kılıf satıyordu.Satıcı adama gittim bu cidden 50 tl mi diye.Evet dedi.Sonra dedim ki:Bunun adam akıllı bir markası yok.Sağlam değil.Bir özelliği yok.Ben bu fiyata spigen kılıf aldım 1.5 senedir telefonu öyle güzel korudu ki. Çalışan:Bunun da markası var işte bak ttec.
Ben:Hayırlı işler (dükkandan çıkar)

ekran jelatini yapıştıramayan arkadaşlar mecburen oralarda alıyo gitmişten kılıfta alıyım diyolar mağazalarda hem ekran koruyucudan hemde kılıftan çakıyolar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Kardes bende turkcellden alicaktim sirket hattimin uzerine bu hafta aramisti turkcell danismanimiz haftaya gelecek demisti yani cumaya kadar bekle bence acele etme bide yeni teknolojiyi yani 7 plus almanda fayda var bence sonucta farklarini biliosun 6s plus i 7 plus yapamazsin ama 32 gb ligi surekli yedekleyerek kullanabilirsin bence yeni para verip alacak birinin 6s plus i dusunmemesi lazim
Çok çok haklısın çünkü baktığımda apple sitesinde dahi gönderim 3-4 hafta arası diyor. İlk başlarda turkcell sitesinden alabilirken şimdi satın alınmıyor beklemek en iyisi çünkü sonuçta son model telefon güncellemeler gelecek min 500 mb ben oyun yükleyeceğim haliyle fotoğraf müzik arşivi derken 32 gb yetmeyeceğini düşünüyorum

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
image.png
S En İyisi Düz Seriler Alınmaz Diyen Çomarlarla Uğraşmaktan bıktım yahu!

image.png

image.png

image.png

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Adamın dediği doğru.İmkan varsa beklenip 7s alınır.Zaten,apple s ile düz seriler Arasında donanımsal Açıdan baya bir fark bulunduruyor.Misal iPhone 6:A8-1 gb ram iPhone 6s a9 2 gb ram.
Olacak tabi olmayacak diye birşey yok fakat buradaki konu o değil 6S ile 7 aynı denilmesi neyi aynı söyler misin 6s ile şu şu aynı de bizde bilelim yani.
Fark olmayıp ta ne olacak başka adam yeni telefon çıkarıp düz serisindeki donanımı vs koyacak hali yok ya

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Adamın dediği doğru.İmkan varsa beklenip 7s alınır.Zaten,apple s ile düz seriler Arasında donanımsal Açıdan baya bir fark bulunduruyor.Misal iPhone 6:A8-1 gb ram iPhone 6s a9 2 gb ram.
Ben burada 6 ile 6S arasındaki farkı konuşmuyorum. 6S ile 7 arasındaki

6S plus ta 3 gb ram var mı
A10 fusion var mı
Dört çekirdek var mi ?
Suya ve toza dayanıklılık var mı hayır varsa söyle hemen gideyim6s plus alayım

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Saolun. Mat siyah renk. 7 Plus 32 istedim de 6 hafta dediler Londrada hiç yoktu malesef

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Beyler iPhone 7 32 GB telefon kullanıcısıyım . İlk çıktığı günden beri kullanıyorum ama bu aralar telefonda donmalar meydana geldi donduğu zaman da 2 3 dkyı buluyor . Sizde de var mı bu sorun.

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Beyler iPhone 7 32 GB telefon kullanıcısıyım . İlk çıktığı günden beri kullanıyorum ama bu aralar telefonda donmalar meydana geldi donduğu zaman da 2 3 dkyı buluyor . Sizde de var mı bu sorun.
Bunları herkes yaşıyor donanım ile alakası yok yazılımın tam oturmamasından dolayı

ata1996

Profesör
Reaksiyon puanı
12

7 128 var şuanlık bir sıkıntı yaşamadım 1 hafta oldu alalı.

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bunları herkes yaşıyor donanım ile alakası yok yazılımın tam oturmamasından dolayı
VALLA kardeşim garantiye yollayacak seviyeye geldim Vodafone yanımda uygulaması da yapıyor bende bazen de normal kameraya girdiğim de de oluyor .

dbicer83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Hafıza ilgili yeterlilik konusunda kafamda soru işaretleri var fikriniz nedir

Son mesajlar