S7 edge hangi renk tavsiye edersiniz (Anket)

S7 edge hangi renk?

• silver

Kullanılan: 4 13.3%
  • Gold

Kullanılan: 4 13.3%
  • Siyah

Kullanılan: 22 73.3%

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
geçen n11 den silver sipariş verdim sonra yok diyince iptal ettim.şimdi siyah mı sipariş versem mi diye düşünüyorum :) giysi olarakda ayakkabı dahil siyah giymem
Benim siyah s7 mi görmüştün. Çok güzel duruyor. Eğer mavi gelseydi onu alırdım ama o gelene kadar en iyisi siyah;)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Benim siyah s7 mi görmüştün. Çok güzel duruyor. Eğer mavi gelseydi onu alırdım ama o gelene kadar en iyisi siyah;)
o çizikli telefondu değil mi :D galiba parmak izide siyahta çok belli oluyor.açıka renkte belli olmaz diyorlar

S8 Çıkacak sen karar veremedin :)
telefona karar verdim renge karar veremedim.daha doğrusu karar verdim silver alacaktım ama satıcının elinde yokmuş :D bu kadar şansızlık olmaz .şimdi de aklımı siyah çeldi :D telefona bakıyorum açıkken güzl duruyor ama kapalıyken her tarafı sımsıyah.birşey daha soracağım bu telefon karanlıkta ekrandaki saati gözüküyor mu.yani karanlıkta dikkat çekıyor mu ?hayır yani elektrıkler kesildiğinde evin içinde birde telefonu aramıyım zaten rengi de siyah :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
o çizikli telefondu değil mi :D galiba parmak izide siyahta çok belli oluyor.açıka renkte belli olmaz diyorlar

telefona karar verdim renge karar veremedim.daha doğrusu karar verdim silver alacaktım ama satıcının elinde yokmuş :D bu kadar şansızlık olmaz .şimdi de aklımı siyah çeldi :D telefona bakıyorum açıkken güzl duruyor ama kapalıyken her tarafı sımsıyah.birşey daha soracağım bu telefon karanlıkta ekrandaki saati gözüküyor mu.yani karanlıkta dikkat çekıyor mu ?hayır yani elektrıkler kesildiğinde evin içinde birde telefonu aramıyım zaten rengi de siyah :D
Doğru tespit:D silver a nedense ısınamadım yaw:oops:

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
IMG_0258.PNG

Bu ne pahalılık altın al daha iyi:D
nette bir tek o sitede satılıyor. o nedenle fiyat 3000 TL :D

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Herşeyde siyahı tercih ediyorum siyah benim rengim iş bulunca tüm giysilerimi siyah alacağım siyahtan başka renkte almayacağım buna telefonda her türlü şeyde dahil.

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
o da kesin yan sanayii kasadır :D yada kasayı sonradan pembeye boyatmışlardır :D çünkü başka yerde pembe renk yok :)

Haziran ayında Samsung zaten pembe altın renk seçeneğini piyasaya sundu ancak bu renk seçeneği çok sınırlı sayıda üretiliyor. bütün sıkıntı o:D

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bunu da ilk defa duyuyorum artık ne özelliği varsa n11 de baktım 3999 tl yazıyor.hem ben çocukmuyum ne işim olur batmanla tatvanla :D
Bu milletteki siyah renk hastalığını anlayamadım
Eskiden bende anlam veremiyordum siyah almaya başlayınca müptelası oldum :D

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ankette ezici çoğunluk siyah renk demişti.ben dinlemedim gidip silver aldım.siyah almadığıma pişman olmadım dersem yalan olur.ekran açıkken silver güzel gözüküyor ama kapalıyken hoşuma gitmıyor.siz siz olun çoğunluğun söylediğine uyun benim sonra gibi pişman olmayın