Belgesel Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eğer Digitürk aboneliğin varsa... öncelikle... Vahşi Rusya adlı 5 bölümlük bi belgesel var çok güzel ve dinlendirici (ben bu belgeseli indirip arşivime koydum)... History kanalda yayınlanan ve çok ilginç bir belgesel dizisi Antik çağda uzaylılar, çok eğlendirici belgesel diziler Depo Savaşları ve Modern Rehinciler'i tavsiye ederim...

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
mythbusters mı en sevdiğim programdı her seferinde çuvallıyorlardı discowery channel daydı ama bir zamanlar :(
bugun 15:25 de 2 program peş peşe veriyorlar bitmedi ki. :)
ben hala takip ediyorum olmadı netten indirip takip ediyorum.
ingilizce alt yazı ile az çok yaptıkları uyuştuğundan anlıyorum.olmadı öyle dene istersen.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bugun 15:25 de 2 program peş peşe veriyorlar bitmedi ki. :)
ben hala takip ediyorum olmadı netten indirip takip ediyorum.
ingilizce alt yazı ile az çok yaptıkları uyuştuğundan anlıyorum.olmadı öyle dene istersen.
iyi haber izliyceğme emin olabilirsin :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bunu daha önce izledim ve nerden bulabilirim bu lsd yi bilemiyorum:) bide mytbusters in yeni sezon belgesellerini nerden indirebilirm bilgisi olan varmı?
Malı arap faikten alacaksın :p
uyuşturucuya girdiği için çoğu ülkede yasak lsd, biraz breaking bad izle belki kafanda şekillenir olaylar :D

taskinn99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayatta kalma konulu belgesel izlemek isterseniz bu konuda oldukça doluyum. başta tavsiye ediceğim adam tabiki Bear Grylls. bunun dışında Joel Lambert-insan avı, Ed Stafford-Bilinmeyene yolculuk, Dual survival.. biliyorum tavsiyelerimin çoğu discovery channel dan. Bu işte türk olarak yapan tanıdığım bir tek serdar kılıç abimiz var.

ozdemiev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim favorim bilim belgeselleri. Morgan Freeman Solucan Deliği ve Cosmos Serisini tavsiye edebilirim mesela, defalarca izledim vakit bulabildikçe. Alttaki linki inceleyin. Bir şeyler bulursunuz mutlaka;

HD Belgesel TV

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Bir belgesel vardı ama adını hatırlamıyorum. Amerika'daki fast food dükkanlarında satılan hamburger gibi yiyeceklerin içine konulan et ve tavuk ürünlerinin fabrikalarda nasıl hayvanların öldürüldüğünü gösteriyordu gizli çekimde. Hatırlayan ya da izleyen yazsın lütfen.