Iphone SE mi yoksa Lg G5 mi ?

Iphone SE mi yoksa LG G5 mi

• Iphone SE

Kullanılan: 10 47.6%
  • LG G5

Kullanılan: 11 52.4%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sen sorduğum soruya cevap ver bu konuda iddia ettiğin gibi bir samsung veya başka marka taraftarlığı yaptım mı yaptıysam kanıtla bunu
Bu konuda yapmadın ama cevap yazdığın %95 konularda yaptın. Şu foruma konu açsam Murat Burç Samsung Fanboyu mudur diye . %90 evet derler :)

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Sen sorduğum soruya cevap ver bu konuda iddia ettiğin gibi bir samsung veya başka marka taraftarlığı yaptım mı yaptıysam kanıtla bunu
Bu konuda yapmadın ama cevap yazdığın %95 konularda yaptın. Şu foruma konu açsam Murat Burç Samsung Fanboyu mudur diye . %90 evet derler :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya kardeş o zaman o konularda diyeceksin bunu alakası olmayan konuda değil ya boş boş konuşma konu hakkında yorum yap yada çık git konuyu kirletme
Herşeyin yeri zamanı var samsungun savunulmayacağı yerde samsungu savunmadım ben özellikle a serisi telefonları her zaman içni asla almayın diyorum.
S6 edge g5 konlularında hep g5 alın dedim

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ya kardeş o zaman o konularda diyeceksin bunu alakası olmayan konuda değil ya boş boş konuşma konu hakkında yorum yap yada çık git konuyu kirletme
Herşeyin yeri zamanı var samsungun savunulmayacağı yerde samsungu savunmadım ben özellikle a serisi telefonları her zaman içni asla almayın diyorum.
S6 edge g5 konlularında hep g5 alın dedim
O konularda da dedim zaten :) Hala kendini uste çıkarmaya çalışıyorsun senle burada tartışacak değilim :) Konu dışına çıkmayacağım :)

İyi forumlar :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
O konularda da dedim zaten :) Hala kendini uste çıkarmaya çalışıyorsun senle burada tartışacak değilim :) Konu dışına çıkmayacağım :)

Ya sen başlattın zaten o konuda diyeceksin bu konuda demiyeceksin üste çıktığım yok iftira atıyorsun bu konu özelinde hiçbir marka savunuculuğu yapmadım yalan söylerek üste çıkmaya çalışan sensin

M

Murat Burç

SDN Okuru

benim bu konuda marka savunculuğumu yaptığımı idda edip sonra sorularıma doğru düzgün cevap vermeyerek konunun dışına çıkılmasına vesile olan sensin

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
G5'e kasar diyerek yalan söyleyip arkadaşı yanlış yönlendiriyorsun ya yalan söylemeyi bırak yada konuyu terket
Her seferinde G5 kasmaz diyorsun da bunu neye dayanarak söylüyorsun ? Android'in en büyük sorunu bir süre sonra kasmasıydı, şu anda bu sorunu çözdükleri kesin değil, SD820 çıkalı çok olmadı, uzun süreli performansı daha belli değil. Fakat iPhone bugüne kadar hep stabilliği ile ön plana çıkıyor, şu anda böyle. Birde LG telefon anlamında çoğu cihazda sorunlu çıktı, G3'te ısınma, batarya sorunu, G4'te aynı şekil, G5'te de modül olayı ayrı sorun, bataryası da pek iyi değil, malzeme kalitesi de iyi değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Her seferinde G5 kasmaz diyorsun da bunu neye dayanarak söylüyorsun ? Android'in en büyük sorunu bir süre sonra kasmasıydı, şu anda bu sorunu çözdükleri kesin değil, SD820 çıkalı çok olmadı, uzun süreli performansı daha belli değil. Fakat iPhone bugüne kadar hep stabilliği ile ön plana çıkıyor, şu anda böyle. Birde LG telefon anlamında çoğu cihazda sorunlu çıktı, G3'te ısınma, batarya sorunu, G4'te aynı şekil, G5'te de modül olayı ayrı sorun, bataryası da pek iyi değil, malzeme kalitesi de iyi değil.
LG tüm sorunlarını çözmüş olmaz mı git lg g5 uzun kullanım testini izle kerem enginar neler diyor performans konusunda eskiden bireyin kötü olması şimdi iyi olamayacağını göstermez G5 SEyi darmaduman eder her yönden her şekilde üstün

M

Murat Burç

SDN Okuru
Konuştuklarımız ShiftDelete.Net incelemelerine ve kendi gözlemlerime göre söylüyorum G5 darmaduman eder parçalarına ayırır SE yi aklı olan SE yi savunmaz

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Şuan elimde LG G4 var yani bir android telefonum var. LG G5 alırsam eğer. LG G4 ün üzerine bana ne katar. Veya tam tersi Iphone ne katar ?
G5 nesil ve stabilize harici hiçbirşey katmaz diye düşünüyorum.IPhone stabilize ve IOS yazılımı ayriyetten düşük özelliklerle performans keyfini size katar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşlemci haricindeki özellikleri şuanki 2000- 2500 TL serisinde ki Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla karşılaştırıp dediğimi tekrar düşünün lütfen. [emoji5]
Performans keyfi dediğin vakit donanıma girer orasına işlemci ve ram dır işlemci zaten çok güçlü g4den SE ye geçen performans artışı alır ama bir çok özelliğini kaybeder ekran kamera vb g5 e geçerse batarya dan tut çok şey kazanır

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Performans keyfi dediğin vakit donanıma girer orasına işlemci ve ram dır işlemci zaten çok güçlü g4den SE ye geçen performans artışı alır ama bir çok özelliğini kaybeder ekran kamera vb g5 e geçerse batarya dan tut çok şey kazanır

Verdiğim cevapta sizin dediklerinizi zaten belirttim.G5'e geçiş yaptığı zaman gözle görülür değişim sadece arayüz olacak.

Benim görüşün kullandığı LG G4 telefonunda Batarya arızası,Yazılımsal problem vb. şeyler yoksa değiştirmesinin bir manası olmayacaktır ama genede değiştirecekse Sony'nin Z serisine bakması onun için daha iyi olacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Verdiğim cevapta sizin dediklerinizi zaten belirttim.G5'e geçiş yaptığı zaman gözle görülür değişim sadece arayüz olacak.

Benim görüşün kullandığı LG G4 telefonunda Batarya arızası,Yazılımsal problem vb. şeyler yoksa değiştirmesinin bir manası olmayacaktır ama genede değiştirecekse Sony'nin Z serisine bakması onun için daha iyi olacaktır.
Sony z serisi sd 810ile ısınıyor kamera yazılımı kötü yazılımlar ile düzeltildi bunlar ama bir lg oto yazılımı olur mu bilinmez G4 deki 808 ısınıyor 2k ekran zorladikca daha fazla ısınıyor g5de 820 sayesinde ısınma problemi yok g5in üzerine kamera dahil çok geliştirme koyuyor SE kadar performanslı da çalışır g5 alması daha mantıklı

mrtkykc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam SE aldım ben 16 gb fazla müzik fotoğraf depolamayıp bilgisayarda tutma taraftarı olduğum için yetiyor. Eğer oyun oynamazsanız sosyal medyada gezerseniz mobil veride 7 saat wifida 10 saat ekran süresi aldım sabah 10da şarjdan çekmiştim hala yüzde 20 şarjı var öneririm. Ayrıca oyunlarda da iyi bir performans veriyor ve bi ısınma hissetmedim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam SE aldım ben 16 gb fazla müzik fotoğraf depolamayıp bilgisayarda tutma taraftarı olduğum için yetiyor. Eğer oyun oynamazsanız sosyal medyada gezerseniz mobil veride 7 saat wifida 10 saat ekran süresi aldım sabah 10da şarjdan çekmiştim hala yüzde 20 şarjı var öneririm. Ayrıca oyunlarda da iyi bir performans veriyor ve bi ısınma hissetmedim
Hocam naptin wifi de 10 saat ekran süresini batarya canavarları anca alır

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
iPhone'u kötüleyenler bir baksın :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.

Bence sizin burda karar vermeniz gereken nokta iOS işletim sistemimi kullanmak istiyorsunuz android işletim sistemi mi ?

Çünkü android tarafında LG G5 çok güçlü bir cihaz sd820 işlemcisi hem çok güçlü hemde uygulamalarla çok uyumlu aynı zamanda ise uzun kullanımda rom çeşitliği fazlalığından farkı görebiliceğiniz bir işlemci tabi çok kaliteli bir ekran şuamda amiral gemilerde neredeyse standart haline gelmeye başlayam çift kamera ve usb type-c bağlantısına sahip güzel bir cihaz.

İphone SE ise ips tarafında düşük ekran çözünürlüğü ve çok güçlü A9 işlemcisiyle uzun yıllar size çok rahat bir kullanım sağlar. Tabiki güzel bir arka kameraya sahip ve bence apple'in en güzel tasarımlı cihazı.