iPhone SE(2020) mi iPhone XR mı?

iPhone SE mi iPhone XR mı?

• iPhone XR

• iPhone SE

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Reaksiyon puanı
8,023
Şu anda bu mesajı SE2 cihazımdan yazıyorum. Daha önce , 2014 te aldığım ve 6 yıl boyunca batarya değişimi haricinde bana sorun çıkarmayan ama eşimin dikkatsizliği sonucu suya düşerek bozulan 16 GB iPhone 6 dan sonra geçtim. Ben bu kasayı çok seviyorum açıkçası gerek boyutu ele sığması 3-4 kameralı modellerden ziyade tek olsun güzel olsun ( tahminimden de güzel ) modunda biriyim.Açıkçası alırken de bir kaç inceleme ve araştırma imkanım oldu. Gerek güncelleme süre/devamlılığı gerek çip vs. özellikleri Beni tamam dedirten Şeylerden biriydi. Ben 1500₺ ön ödeme ve 1200₺ 3 taksitle 64gb olanı Hattım üzerine aldım. Ön ödeme sebebiyle özel indirim de yapıldı ve piyasa fiyatından daha uyguna geldi.
Ben Apple sitesinden sipariş verdim indirim kampanya falan yapmadılar keşke operatörden alsaydım bende ?

Garnett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben Apple sitesinden sipariş verdim indirim kampanya falan yapmadılar keşke operatörden alsaydım bende ?
Valla şansıma bende siteden alayım diyordum ilk, sonra baktım kendi tarifem özel indirim yapıyor aldım gitti. Hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın.

Hamit Esendir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android tercih etmeni öneririm.Hem pil hem performans hemde kamera bakımından daha iyi özelliklere sahip olacaktır.Ama karar senin.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
Öncelikle merhaba. Yeni bir modele geçmek istiyorum. Bu iPhone SE mi yoksa iPhone XR mı olmalı? Benim için performans, kamera, pil ve ekran çok önemli. Çok oyun oynarım. Çok fotoğraf çekerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: iPhone 11 al diyenler çok olacaktır ama iPhone 11, çok güzel olsa da 128GB'lık versiyonu benim bütçemi aşabilir. Ama uygun fiyatlı ve güvenilir bir sitede görürseniz linki atarak yardımcı olabilirsiniz. Uygun fiyata bulabilirsem iPhone 11 de olabilir.
Not2: Ben bu cihazlardan herhangi birine iPhone 5S'ten geçiş yapacağım.
SE