Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
çok güzel bi film vardı izledim adını unuttum.1 sene önce falan izlemiştim galiba.bi kadın ve bi adam nasıl olduğunu bilmeden birbirlerinin televizyonunda görünüyodu ve birbirleriyle konuşuyolardı.adam kadının adresini aldı ve gitti adrese ama adreste başka biri oturuyodu(kadın adresi doğru verdi ama boyut farklıydı).daha sonra bi yerde buluşmaya karar verdiler ama ikiside aynı yere gittikleri halde birbirlerini göremediler.iki sefer buluşmayı denediler.2.de farklı kişiler geldi buluşma noktasına.daha sonra kız adamı dizinin birinde gördü ve adama söyledi.dizi adamın boyutunda gerçekti ama adamı kandırıyolardı gerçek değil diye ve kız ona söyledi(veya bir şekilde anladılar) dizinin gerçek olduğunu.kız son bölümün fragmanını gördü.adam fragmanda ölüyodu dizide ve kız söyledi öleceğini.adamda son bölüm vakti gelince öldüğü sahnede kaçtı.filmin sonunda aynı boyutta buluşmayı başardılar ve mutlu son.

bu kadar anlatım yeterlidir heralde.bu filmin adını bilen varsa yazsın lütfen
Film güzelmiş ismi bulunursa izlerim ..

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
çok güzel bi film vardı izledim adını unuttum.1 sene önce falan izlemiştim galiba.bi kadın ve bi adam nasıl olduğunu bilmeden birbirlerinin televizyonunda görünüyodu ve birbirleriyle konuşuyolardı.adam kadının adresini aldı ve gitti adrese ama adreste başka biri oturuyodu(kadın adresi doğru verdi ama boyut farklıydı).daha sonra bi yerde buluşmaya karar verdiler ama ikiside aynı yere gittikleri halde birbirlerini göremediler.iki sefer buluşmayı denediler.2.de farklı kişiler geldi buluşma noktasına.daha sonra kız adamı dizinin birinde gördü ve adama söyledi.dizi adamın boyutunda gerçekti ama adamı kandırıyolardı gerçek değil diye ve kız ona söyledi(veya bir şekilde anladılar) dizinin gerçek olduğunu.kız son bölümün fragmanını gördü.adam fragmanda ölüyodu dizide ve kız söyledi öleceğini.adamda son bölüm vakti gelince öldüğü sahnede kaçtı.filmin sonunda aynı boyutta buluşmayı başardılar ve mutlu son.

bu kadar anlatım yeterlidir heralde.bu filmin adını bilen varsa yazsın lütfen
Bu olabilir mi

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Bi adam vardı şeytanla anlaşıyodu 6 veya 9 yaşamı oluyodu. Zenci bi basketbolcu oluyodu röportaj yaparken absürd bişey oluyordu. Şeytan kadındı buna telefon gibi bişey vermişti. 666 tuşlayıp eski hayatına dönüyordu. Yeni bi hayat seçiyordu. Bi kadınla sevgili olmak istiyordu mesela. Ama kadın bunu aldatıyordu. En son hakkında birinin mutlu olmasını istiyordu ve canını kurtatıyordu.
Komedi filmiydi.

Adını bilen varsa lütfen yazsın.
Flim'in adı şaskın, 2000 yapımı bir flim ve baş rolünde mumya dan tanıdığımız brandon fraser oynuyor.

ares1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim aradığım film uzaydan bir taş düşüyor ve zaman geçince taşın olduğu yerde sıkılanlar felan oluşuyor günler geçtikçe o arkadaşlar evrim geçirerek dahada büyük yaratiklara dönüşüyor

ares1984

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim aradığım film uzaydan bir taş düşüyor ve zaman geçince taşın olduğu yerde solucanlar felan oluşuyor günler geçtikçe o arkadaşlar evrim geçirerek dahada büyük yaratiklara dönüşüyor
Kusura bakmayın yanlış yazmisim

CalipsoSiren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben üç film arıyorum
İlki Bir ailenin arabada tatilde bir yere gitmek için kestirme bir yol seçiyorlar yol ormanın içinde araba gidiyor gidiyor yol bitmiyor benzin bitiyor falan biraz korku filmi olduğunu hatırlıyorum arabadaki aile üyeleri bir bir kayboluyor en sonunda adamın biri ölmeden önce yapmak istediklerim diye bir kağıt yazıyor bunu yolu süpüren çöpçüler buluyor ama bu ailenin bir araba kazasında öldüğünü yazıyor gazeteler ama olay yaşanmış da kağıdı buluyor çöpçüler yani. Baya oldu tek izlemiştim tvde öyle zaman öldürmek için ama ismini hatırlayamıyorum.

İkincisi de korku filmi Bir binada salgın hastalık gibi bir şey başlıyor devlet burayı karantinaya alıyor kimsenin çıkmasına izin vermiyor ama ondan önce bir kameraman bir muhabir bunu görüntülemeye gidiyor içeride kalıyorlar bunlara virüs bulaşmamış ama çıkmalarına izin verilmiyor içeride galiba sağlık görevlileride vardı ilk hastalık belirtisi göstereni bir sedyeye bağlamışlardı kameraman gizlice bunları kaydediyor en net hatırladığım kısmı buydu

Üçüncüsünde ise biraz fazla vahşet vardı ve pek hatırlayamıyorum bir ormanda falan kulübe bulup oraya gidiyor iki kişiler sanırım. Burada kimsenin açmaması gerek bir kapak yer altında yarısına kadar su dolu oda falan var kızın bedenini bir ruh ele geçiriyor oğlan onu kurtarmaya çalışıyor sonra ölüyor bir tanesi onu gömerken kafasına plastik bir torba geçiriyor bunu gömerken bir anda ruh çıkıyor falan kızı kurtarmak için tekrar mezarı açıyor bir yerinde kan yağmuru falan vardı. Hatırladıklarım bu kadar o zamanlar küçüktüm halamla izlediğim filmlerde genelde gözlerimizi kapatırdık çocuklar olarak ve genelde ORAYA GİRME GERİ ZEKALI diye bağırdığımızdan pek bir şey hatırlamıyorum.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
İkincisi de korku filmi Bir binada salgın hastalık gibi bir şey başlıyor devlet burayı karantinaya alıyor kimsenin çıkmasına izin vermiyor ama ondan önce bir kameraman bir muhabir bunu görüntülemeye gidiyor içeride kalıyorlar bunlara virüs bulaşmamış ama çıkmalarına izin verilmiyor içeride galiba sağlık görevlileride vardı ilk hastalık belirtisi göstereni bir sedyeye bağlamışlardı kameraman gizlice bunları kaydediyor en net hatırladığım kısmı buydu

Bu aradığın film REC. Orjinali Fransız yapımı gereksiz gerilimli film :D

3. filmde cabin in the woods olabilir mi ?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Teşekkürler ikiside doğru umarın ilkinide bulurum onu çok değişik şekillerde aramıştım ama bulamamıştım....

İlk filmini bir kez daha okudum da olmadı. O kadar gerilim-korku filmi izlemiş biri olarak o filmi ya izlemedim ya da hafızamdan tamamen silinmiş

ziyapasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
filmin devamınıda yazdım.
çok güzel bi film vardı izledim adını unuttum.1 sene önce falan izlemiştim galiba.bi kadın ve bi adam nasıl olduğunu bilmeden birbirlerinin televizyonunda görünüyodu ve birbirleriyle konuşuyolardı.ikiside birbirine aşık oldu.adam kadının adresini aldı ve gitti adrese ama adreste başka biri oturuyodu(kadın adresi doğru verdi ama boyut farklıydı).daha sonra bi yerde buluşmaya karar verdiler ama ikiside aynı yere gittikleri halde birbirlerini göremediler.iki sefer buluşmayı denediler.2.de farklı kişiler geldi buluşma noktasına.daha sonra kız adamı dizinin birinde gördü ve adama söyledi.dizi adamın boyutunda gerçekti ama adamı kandırıyolardı gerçek değil diye ve kız ona söyledi(veya bir şekilde anladılar) dizinin gerçek olduğunu.kız son bölümün fragmanını gördü.adam fragmanda ölüyodu dizide ve kız söyledi öleceğini.adamda son bölüm vakti gelince öldüğü sahnede kaçtı ama yaralandıktan sonra kaçtı ve kız psikoloğa gitti ama senaryonun yazıldığı yer çıktı gittiği yer.kıza ruh hastası muamelesi yaptılar.kız senaryoyuda aldı, arabaya bindi kaçmaya başladı ve senaryoyu değiştiremedi(tam hatırlamıyorum bu kısmın nasıl olduğunu).daha sonra senaryoyu yaktı.yakıncada adam hiçbiyere gidemez, hiçbişey yapamaz oldu ve ölemiyodu.tekrar senaryonun yazıldığı yere gitti.adamı kurtardı ve kendi olduğu yere gelebilmesini sağladı ve buluştular.buluşuncada çok sevindiler ve film bitti. hatırlayan varsa lütfen cevap versin.çok farklı şekillerde aradım ama bulamadım bu filmi

ziyapasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
filmin devamınıda yazdım.
çok güzel bi film vardı izledim adını unuttum.1 sene önce falan izlemiştim galiba.bi kadın ve bi adam nasıl olduğunu bilmeden birbirlerinin televizyonunda görünüyodu ve birbirleriyle konuşuyolardı.ikiside birbirine aşık oldu.adam kadının adresini aldı ve gitti adrese ama adreste başka biri oturuyodu(kadın adresi doğru verdi ama boyut farklıydı).daha sonra bi yerde buluşmaya karar verdiler ama ikiside aynı yere gittikleri halde birbirlerini göremediler.iki sefer buluşmayı denediler.2.de farklı kişiler geldi buluşma noktasına.daha sonra kız adamı dizinin birinde gördü ve adama söyledi.dizi adamın boyutunda gerçekti ama adamı kandırıyolardı gerçek değil diye ve kız ona söyledi(veya bir şekilde anladılar) dizinin gerçek olduğunu.kız son bölümün fragmanını gördü.adam fragmanda ölüyodu dizide ve kız söyledi öleceğini.adamda son bölüm vakti gelince öldüğü sahnede kaçtı ama yaralandıktan sonra kaçtı ve kız psikoloğa gitti ama senaryonun yazıldığı yer çıktı gittiği yer.kıza ruh hastası muamelesi yaptılar.kız senaryoyuda aldı, arabaya bindi kaçmaya başladı ve senaryoyu değiştiremedi(tam hatırlamıyorum bu kısmın nasıl olduğunu).daha sonra senaryoyu yaktı.yakıncada adam hiçbiyere gidemez, hiçbişey yapamaz oldu ve ölemiyodu.tekrar senaryonun yazıldığı yere gitti.adamı kurtardı ve kendi olduğu yere gelebilmesini sağladı ve buluştular.buluşuncada çok sevindiler ve film bitti. hatırlayan varsa lütfen cevap versin.çok farklı şekillerde aradım ama bulamadım bu filmi
ben hala bu filmi arıyorum taktım bu filme bilen yok mu ya?gerçekten çok iyi olucak bilen çıkarsa

saloo1575

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bir film izlemiştim, adam da üzerinde sayı olan bir küre var adama sürekli yol gösteriyor.adam posterlerde gördüğü kıza aşık oluyo ve bu küre onu kıza götürüyor kız sarışın adamı denemek için tanışında farklı kişiymiş gibi davranıyor.son sahne ise adamın arabasının arkasında küçük bir boya var polis helikopteri o aracın peşine düşüyor... hatırlayan var mı acaba bu filmi?

ozerozturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ismini unuttum çok uzun zaman önce seyretmiştim, adamı bir hastalıktan dolayı donduruyorlar, seneler sonra erittiklerinde oğlu adamdan daha yaşlı, ve adam yıllar sonrasına uyum sağlamaya çalışıyordu

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
ismini unuttum çok uzun zaman önce seyretmiştim, adamı bir hastalıktan dolayı donduruyorlar, seneler sonra erittiklerinde oğlu adamdan daha yaşlı, ve adam yıllar sonrasına uyum sağlamaya çalışıyordu
adam pilot muydu?

BayMurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir film vardi, adini unuttum.
1970-1980 filmlerine
benzeyen italyan ingilis tipli
bir komedi filmiydi. Konusu:
basrolde yasli bir amca vardi
futbolu cok severdi ve hep
izlerdi bunun bir tane de
karisi vardi bir de kizi. kizi
cok çirkindi maymuna
benziyordu. hatta bazen
evde maymun arkadaslarini
cagirip parti yapiyordu.
Sonra amca doktordan kotu
haberi aldi 1 ay omru
kalmisdi ve onun yaninda da
birisi vardi doktor ona
olmiyceyini soylemisti, isin
asli ise boyle diyildi onlarin
rontgen sonuclari karismisdi
amca yasiycakti o birisi
olucekti yani karismisti
sonuclari. ama o bunu
bilmiyordu oleceyini
hickimseye soylemez ve
karisi kendisinden bosansin
diye kizlarla gezmeye basladi
ve bunu karisinin gozu
onunde yapiyordu ancak
karisi bunu biliyordu
(öleceyini yani) ve omrunun
son gunlerini doya doya
yasasin diye hic bir sey
yapmiyordu. doktora yine
gittiginde amcanin yanindaki
adam oldu ve doktor amcaya
isin aslini anlattiginda amca
sevincinden kosmus kosmus
ve asfalt arabasinin altinda
ezilidi ve oldu ve onun
tabutuda cok inceydi(o
sahneye cok gulmustum)
hatirlaya bildiklerim bu
kadar. arkadaslar azeriyim
turceyi cok iyi bilmiyorum o
yuzden karmakarisik oldu
yorumlarinizi bekliyorum

erol197999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Ben erotik bir film soracaktım. Filmin başı mumlu bir sahne ile başlıyordu. Sarışın kısa saçlı ressam kadın ve top sakallı adam arasında geçiyor. Değişik mekanlarda birbirlerini tanımıyorlarmış gibi buluşuyorlar ve beraber oluyorlardı. Film 90'lardan fransız filmi olması lazım. Film daha önce show tv ve fransız rtl9 kanalında yayınlanmıştı.

Koseismahan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben bi film izlemistim uzun zaman önce. Bir kızın psikoloğu birden hastalanınca onun yerine geçiyor ve yeni taşınan komşunu sevgilisinden ayırıp etkilemeye çalışıryordu. Aynı zamanda da birisi kıza aşık oluyordu. Hatırlayan var mı acaba.

ThePlayers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim çok önceden izlediğim bir korku filmi vardı adını unuttum ama telefonla ilgiliydi. one missed call (cevapsız arama) değil ama hatırladığım sahne bir giriş birde sonu. girişinde bir kadına şeytan çıkarma diye ayin yapıyorladır bir an oda kararıyor ve kız ölüyordu ve ağzından kırmızı top çıkıyordu. oraya gelen sarışın bir kadın bu olayı görmüştü. o ölen kadının 2 kere telefonu çalmış 3.sünde ölmüştü aynısı bu sarışınada olacaktı kadın kadın 3. aramada bi hastaneye gitmişti ve kurtulmuştu ama eve geldiğinde o arayan kişi bunu evde öldürmeye çalışmıştı. adını hatırlamıyorum sahnelerde karışık hatırlıyorum bi yardımcı olursanız sevinirim.
hatırladığım bazı iç sahnelerde küçük bir kız vardı elinde bir oyuncak ayı. bu ayının gözünde kamera vardı ve bir kızın ölümünü çekmişti kız astım hastasımı neydi nefessizlikten odada can vermişti bu olayı çeken tek o oyuncak ayıydı sarışında onu araştırarak hastaneye gitmişti.

Son düzenleme:

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
genelde adını hatırlayamadığımız filmler yazıp hatırlanan az oluyor çoğu eski olduğu için ama bende bir tane adı aklıma gelmeyen bir film yazayım filmimizde apartman çatı katında ufak tencere kapağı şeklinde uzaylı (ufo )robotlar olarak geciyor bu uzaylı ufo robotların yakalamak istiyorlardı ama bir aile kurtarıyordu birini baltayla yaralıyorlardı bu robotların çocukları felan vardı

troferz

Asistan
Reaksiyon puanı
9
M.paoke mu puake mu pauke mu o kisiyi canlandiran sari sacli kisa boylu bir erkek hafizasini kaybediyor sesli not defterine her gun ne oldugunu kaydediyor bu filmin adini hatirlayan var mi

mavifırça

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
aradığım filmi çok eskiden baya izlemiştim ve adını unuttum bulamıyorum:rolleyes: Filmde, çok çocuklu bir aile, fakir ve kasabada geçiyor. Babalarının bir serası falan vardı hatırladığım kadarıyla ve oğluda kendisine yardım ediyordu. Aile fakir olduğundan oğlan ablasının pembe çizgili ayakkabalırını kalemle boyayıp koşu yarışına falan katılıyordu. Ardından yan eve üç kişili bir aile yerleşiyor. yerleşen ailenin bir kızı var ve oğlanla kız ister istemez tanışıyor aynı okula falan gidiyorlar baya samimi olduktan sonra günlerini evlerinin arkasındaki ormanda ağaç evde geçiriyorlar. Oğlanın resim yeteneği olduğundan kız ona pahalı bir boya seti hediye ediyor ve oğlanında kıza karşılık olarak köpek alıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Oğlan ağaç evde çizimler yapıyordu kız ve köpekle birlikte vakit geçiriyordu. Bir gün yine ormandayken sanırım koca ayak falan görüyorlardı ve köpek koca ayağın parmaklarının arasından ot falan koparıyordu:eek: Filmin sonunda ise kız oğlan olmadan ormana gidip her zaman geçtikleri derede boğularak ölüyordu.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
arkadaşlar benim çok önceden izlediğim bir korku filmi vardı adını unuttum ama telefonla ilgiliydi. one missed call (cevapsız arama) değil ama hatırladığım sahne bir giriş birde sonu. girişinde bir kadına şeytan çıkarma diye ayin yapıyorladır bir an oda kararıyor ve kız ölüyordu ve ağzından kırmızı top çıkıyordu. oraya gelen sarışın bir kadın bu olayı görmüştü. o ölen kadının 2 kere telefonu çalmış 3.sünde ölmüştü aynısı bu sarışınada olacaktı kadın kadın 3. aramada bi hastaneye gitmişti ve kurtulmuştu ama eve geldiğinde o arayan kişi bunu evde öldürmeye çalışmıştı. adını hatırlamıyorum sahnelerde karışık hatırlıyorum bi yardımcı olursanız sevinirim.
hatırladığım bazı iç sahnelerde küçük bir kız vardı elinde bir oyuncak ayı. bu ayının gözünde kamera vardı ve bir kızın ölümünü çekmişti kız astım hastasımı neydi nefessizlikten odada can vermişti bu olayı çeken tek o oyuncak ayıydı sarışında onu araştırarak hastaneye gitmişti.
Halka

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
aradığım filmi çok eskiden baya izlemiştim ve adını unuttum bulamıyorum:rolleyes: Filmde, çok çocuklu bir aile, fakir ve kasabada geçiyor. Babalarının bir serası falan vardı hatırladığım kadarıyla ve oğluda kendisine yardım ediyordu. Aile fakir olduğundan oğlan ablasının pembe çizgili ayakkabalırını kalemle boyayıp koşu yarışına falan katılıyordu. Ardından yan eve üç kişili bir aile yerleşiyor. yerleşen ailenin bir kızı var ve oğlanla kız ister istemez tanışıyor aynı okula falan gidiyorlar baya samimi olduktan sonra günlerini evlerinin arkasındaki ormanda ağaç evde geçiriyorlar. Oğlanın resim yeteneği olduğundan kız ona pahalı bir boya seti hediye ediyor ve oğlanında kıza karşılık olarak köpek alıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Oğlan ağaç evde çizimler yapıyordu kız ve köpekle birlikte vakit geçiriyordu. Bir gün yine ormandayken sanırım koca ayak falan görüyorlardı ve köpek koca ayağın parmaklarının arasından ot falan koparıyordu:eek: Filmin sonunda ise kız oğlan olmadan ormana gidip her zaman geçtikleri derede boğularak ölüyordu.
Tek kelimelik basit bir adı vardı zaten ormandaki eve verdikleri isimle aynı ad'a sahipti film. bende hatırlayamadım şimdi ama izlemiştim.