Soru Ziraat 18 Yaş Altı Ziraat Mobil Kullanılır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

XDaRKWaRRıoRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben 15 yaşındayım ve Ziraat Bankası hesabı açtırdım. Bana sadece müşteri no, iban vs. yazan makbuz verdiler. Banka kartı daha gelicek. Ben Ziraat Mobil ile 18 yaş altı hiçbir işlem yapılmıyor diye biliyordum ancak başka forumda bir tartışma gördüm. Orada bir kişi 3 senedir girdiğini ve hala 18 yaşına girmediğini ibraz ediyor. Bir ekran fotoğrafı paylaşmış. İşte paylaştığı ekran fotoğrafı:
C2B37FE3-7507-46A0-BD01-57CB8E56A0CD.jpeg

Buraya nasıl girmiş ve ben nasıl girebilirim teşekkürler..

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Ziraat Bankası 18 yaş altındaysanız doğrudan size bağlı değil, anne veya babanıza bağlı. Lise yurdunda şehir dışından gelen arkadaşlarımdan biliyorum. Mobil uygulama kullanılamıyor işlem yapmak isterseniz ya ATM'den yada banka hesabınız hangi velinize bağlıysa onun Ziraat Mobil'ine girmeniz lazım diye düşünüyorum.

XDaRKWaRRıoRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ziraat Bankası 18 yaş altındaysanız doğrudan size bağlı değil, anne veya babanıza bağlı. Lise yurdunda şehir dışından gelen arkadaşlarımdan biliyorum. Mobil uygulama kullanılamıyor işlem yapmak isterseniz ya ATM'den yada banka hesabınız hangi velinize bağlıysa onun Ziraat Mobil'ine girmeniz lazım diye düşünüyorum.
Hesabı babam açtırdı ancak onun Ziraat Mobil'de benim hesaba dair en ufak bir yer bulamadım. Yoksa varda ben mi bulamıyorum.