Zengin çocuklarının güzel ve yakışıklı olması

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
551
Açıkçası mal, mülk, para açısından iyi durumda olanların kendilerine iyi bakabildikleri doğru bir önerme. Mesela bu tip genç kızlara baktığın zaman anlıyorsun, çok bakımlı oluyorlar. Hal ve hareketleri de “relax ve cool” oluyor.

Ama yine de konu sahibi arkadaş biraz abartmış yani yok milyon dolarlık süt vs.

Reaksiyon puanı
646
Etrafıma baktığımda zengin çocuklarının fakir çocuklarından daha yakışıklı ve uzun boylu olduğunu gördüm . Bunun nedenini merak edenlere açıklıyorum .

çünkü paraları var bizim gibi sütlerini bimden almıyorlar.minyon dolarlık süt alıyorlar evlatlarını arı sütüyle besliyorlar.Yakışıklılar çünkü bizim gibi züğürt doğmuyorlar.En kaliteli solaryumlarda güzellik merkezlerinden istifade ediyorlar

Popüler insanlardır çünkü paraları vardır en kaliteli en güzel kıyafetleri alabilirler.
Sevecen insanlardır çünkü bizim gibi asosyal değiller.Konuşmayı pahalı diksiyon kurslarında öğrenirler.
Cahil insan değillerdir çünkü eğitimin önemli olduğunu bilirler.Kolejlerde ve özel üniversitelerden mezun olurlar.
Sağlık sorunu pek yaşamazlar çünkü içtikleri su doğaldır.Bizimkinde olduğu gibi katkılı değildir.
Onlar mısır özü şurubu yerine doğal şeker ve gıdalarla beslenirler.Bu yüzden kanser olma oranları azalır.
Tanrının adaleti olmadığının insanları farklı şartlarda sınava soktuğunun kanıtıdır aynı zamanda. Siz ne düşünüyorsunuz?
o kesimden olduğuma inanıyorum (zengin) ve evet ne deseniz haklısınız devletin yönetim biçiminden kaynaklanan bir durum bu

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Açıkçası mal, mülk, para açısından iyi durumda olanların kendilerine iyi bakabildikleri doğru bir önerme. Mesela bu tip genç kızlara baktığın zaman anlıyorsun, çok bakımlı oluyorlar. Hal ve hareketleri de “relax ve cool” oluyor.

Böyle bi konu açması?

Reaksiyon puanı
646

1 tl lik sütü 13 tl ye almaktan bahsediyor galiba

Reaksiyon puanı
551
Arkadaşlar kim burada ne yorumda bulunursa bulunsun konu sahibinin önermesi doğru bence.

Parası olan gidip bakımını yaptırıyor, (eğer giysi merakı varsa) gidip üzerine iyi ve kaliteli kıyafetler alıyor, iPhone 12 Pro Max alıyor (ki Türkiye’de bir genç kız, bir yağız delikanlının elinde bunu görmeyedursun, hemen düşer; hepsi için geçerli değil ama çoğu için böyle çünkü Türkiye’de genç kızların çoğu bu tip şeylere önem veriyor, mesaj geldiğinde mavi renk sms (iMessage) mi yoksa yeşil renk sms mi, buna göre bile cevap, karşılık veren kızlar var), iyi gıda ile besleniyor (her şeyin hakikisi, bal, peynir vs.), kırmızı et tüketiyor (protein deposu)...

Yani demek istediğim kısaca şu ki, Türkiye eğer gerçekten iyi paran ve iyi gelirin varsa cennet bir ülke. Tabi insanlarla çok da içli dışlı olmamak şartı ile. Bu arada yukarıda yazdıklarımdan dolayı beni yadırgamayın, çünkü hepimiz biliyoruz ki çoğu Türk kızı şimdi maddiyatçı olmuş, elindeki telefona göre bile tavır takınanlar var, kabul edelim ki bu böyle, yani hepsi için değil ama çoğu için...

Haydi kalın selametle...

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Arkadaşlar kim burada ne yorumda bulunursa bulunsun konu sahibinin önermesi doğru bence.

Parası olan gidip bakımını yaptırıyor, (eğer giysi merakı varsa) gidip üzerine iyi ve kaliteli kıyafetler alıyor, iPhone 12 Pro Max alıyor (ki Türkiye’de bir genç kız, bir yağız delikanlının elinde bunu görmeyedursun, hemen düşer; hepsi için geçerli değil ama çoğu için böyle çünkü Türkiye’de genç kızların çoğu bu tip şeylere önem veriyor, mesaj geldiğinde mavi renk sms (iMessage) mi yoksa yeşil renk sms mi, buna göre bile cevap, karşılık veren kızlar var), iyi gıda ile besleniyor (her şeyin hakikisi, bal, peynir vs.), kırmızı et tüketiyor (protein deposu)...

Yani demek istediğim kısaca şu ki, Türkiye eğer gerçekten iyi paran ve iyi gelirin varsa cennet bir ülke. Tabi insanlarla çok da içli dışlı olmamak şartı ile. Bu arada yukarıda yazdıklarımdan dolayı beni yadırgamayın, çünkü hepimiz biliyoruz ki çoğu Türk kızı şimdi maddiyatçı olmuş, elindeki telefona göre bile tavır takınanlar var, kabul edelim ki bu böyle, yani hepsi için değil ama çoğu için...

Haydi kalın selametle...
Doğru Hemde Çok Doğru.

S

SND Anonim 5

SDN Okuru

Haydi kalın selametle...
Param var diye benle çıkan birisiyle olcağıma evde kalırım daha iyi?

Reaksiyon puanı
2,554

Haydi kalın selametle...
Peki sana bişey soracağım kaç tane fakir olduğu hâlde bakımsız kız gördün ? Bak bakımdan bahsediyorum makyajdan yüzünü boyamaktan değil yani düzgün görünmekten bahsediyorum.İş gereği köylere çok gittim ben emin olun çok daha güzeller şehir kızlarından en azından suratlarında 1kg boya yok doğallar.Fakir olsa da bakımsız kadın göremezsin kolay kolay bunun sebebi de kadınlar erkekler gibi değil bakımlı olmak zorundalar çünkü mecbursun mecbur kalınca da insanlar çözüm üretiyorlar.Ama daha önce de yazdığım gibi aynı mecburiyet erkeklerde yok.Çok basit anlatayım sen berbere gidince daha bir yakışıklı oluyorsun değil mi e kardeşim çalışınca önceliğini buna verirsin birkaç ay para ayırır makina alırsın bunu kendin evde düzenli yaparsın al sana her zaman bakımlı gözükme.Normal sporunu yap dik dur yemeğine dikkat et pahalı olmayan elbise de seni güzel gösterir çünkü zengin dediğin adam markaya para öder senin onu yapmana gerek yok.Evdeki malzemelerle yapılan birçok maske türü var araştır uygula.Paradan önce istek çok önemli ve buna göre de emek ve zaman harcaman lazım.
Biraz sporla vücut düzenli traş ve bakım ve temiz kıyafetle bu iş tamam ne abarttınız ya yok bilmem ne yiyecekler sütler vs vs ? yani o kadar anlattık sağlıklı olmak sağlıklı görünüm yemekten değil aslında yememekten ibaret.Zengin olunca genelde de göbekli oluyorsun zaten param var niye yemeyeyim ki oluyor.Sizin dediğiniz zenginleri ben göremedim şahsen ne kadar zengin tip varsa elinde sigarası alkolü şekerli içeceği sağlıksız ne varsa yiyor içiyorlar.Öyle et yemekle bitmiyor sağlıklı olmak sağlıklı olmak yediğinden çok nelerden vazgeçebildiğinle alakalı.
Gelelim elindeki telefona bile bakan tiplere böyle insanlar gelişimini henüz tamamlayamamış hayatta belli ahlâkî değerleri henüz oturmamış hayatı tek bişeyden ibaret sanan tipler ve bu tiplerden kimseye hayır gelmez bakmamaları da isabet olur çokta güzel olur.Düşünsene zenginsin sana bakmış böyle bir tip almışın emin ol ilk düştüğünde direk tekmeyi yiyeceksindir çünkü karakter oturmamış.
Evet para varsa herşey daha kolay daha az uğraşla oluyor ancak çok daha önemlisi bunu istemek emek ve zaman harcamak çünkü her zaman bir yolu vardır.

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İphone 12 pro max oneririm [emoji23]

Reaksiyon puanı
2,554
Bakın daha bugün sipariş ettiğim epilatör cihazı geldi tam 6 tane başlığı var.Yani o kadar traş makinesi baktım en son epilatör aldım çünkü artık yeni nesil bunlar traş başlığı da var istersen erkekler sıfır almaz bacağı de traş başlığı kullan istersen de epilatör ile 0 yap mis gibi fiyatı da baya uygun bilinen marka olmadığı için.Biraz önce test de ettim harika bişi çok güzel çalışıyor çok da acıtmıyor hani öyle dayanılamayacak kadar değil acısı.Kadınlar bu tip şeyleri sürekli araştırıyor deniyor yıllardır.Açıkçası ben de zengin değilim araştırıyorum öğreniyorum indirim kovalıyorum fp ürünler alıyorum.