Zayıflamama yardım eder misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Merhabalar, bu aralar kilo verip vücudumu daha düzgün şekle sokmak istiyorum. Şekilsiz göbek ve memeler:D son zamanlarda moralimi bozmaya başladı. Detoks, yürüyüş, kardiyo, diyet ne varsa denemeye hazırım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
10,560
Günde ortalama tempo ve üzerinde (3.2km/h ve üzeri) 2 saat yürüyüş.

Sebze meyve ağırlıklı diyet. (Kalori açığı oluşturacak şekilde)
Bol su tüketimi.

Dambıl veya kendi ağırlığında çalışabilecegin hareketler.
İnternette bir çok bilgi mevcut.
Bütün kas gruplarını çalıştırabileceğin egzersizlere yönel. Bölgesel çalışmaya kalkma. (Diğer bölgelerden fazla yağlı olan bölgelerin hareketlerinde 1 set artırma yapabilirsin)

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhabalar, bu aralar kilo verip vücudumu daha düzgün şekle sokmak istiyorum. Şekilsiz göbek ve memeler:D son zamanlarda moralimi bozmaya başladı. Detoks, yürüyüş, kardiyo, diyet ne varsa denemeye hazırım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Uzaktan pt almanı öneririm kişiye özel antrenman ve beslenme programı hazırlıyorlar yani sana özel olacak seninle birebir ilgilenecek her haftanın sonunda gelişimini takip edecek bende imkanım olursa alacağım cünkü salondaki hocalar ilgilenmiyor uzaktan pt ise bir araç bence herkes faydalanmalı

Osmansavuran

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Bendede ayni sorun var diyete girdim duzelicek inş ?

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Bende zayıflama hakkında bir konu açmıştım. Sağolsunlar bilgili üyeler çok güzel önerilerde bulundu. Bakmanızı tavsiye ederim. Zayıflama Konusu
Ama kısaca özetleyeyim.
1-Beyaz Ekmek,ŞekeriPaketli Gıdalar,Asitli içecekler YASAK(Ayda 1 olabilir. Ödül için :D )
2-Günde en az 10.000 adım. Ve mümkünse en az 1 saat bisiklet sürüşü.
3-Öğün azaltmayın. Porsiyonları küçültün. Alanız gereken kalorinin hesabını yapın ve bu kalori değerinin biraz altında beslenin.
4-Yüksek besin değerine sahip yiyecekleri yemelisiniz.(Yumurta gibi)
5-En önemlisi SABIR ve AZİM.

Son düzenleme:

Son mesajlar