Zamanda yolculuk mümkün..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
3 harflileri intenette biraz araştırdım CİN anlamına geliyor zannedersem arkadaşlar şimdi size cin yoktur demicem vardır ama yanlış anlaşılmaktadır vericeğim videoda cinlerle ile ilgili görüntüler var:
https://www.youtube.com/watch?v=3BwEeDixtHw
@hasan356 sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün Cinler tabiki vardır ama sen olyaları çok farklı noktalara taşıyorsun, adamın parasını çalan cinler değil birkere askerlerden birisi çalıyor komutanda bu arkadaşa bu gece bi 3 harflilerden bi tüyo al bakalım kimmiş çalan diyor, ve yazdıklarının içinde kendi kendiyle çelişen kelimeler var
bu yolculuklar uzun sürdüğü için acıkma uyuma yorulma gibi ihtiyaçları giderme istekleri yoktur. Yolculukları esnasında uyku kapsüllerinde uyurlar.
hemde obama ile ne alakası var bunlar montaj montaj.

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güneş resmi paint haberin olsun her gördüğüne inanma
Lazer kılıcını tasarlayan çizen nasıl çalıştığını bilen benim, güneş resminde aracın deposunu nasıl doldurduğunu bilende benim o ufo da orda deposunu doldurmuyo aldığı güneş enerjisini farklı bir şekilde kullanıcak. Hocam uzaylıyı getirsem ağzına soksam bu adam köpükden yapılmış diyecen.

Moderatorlerden rica ediyorum şimdi ekliyeceğim video bilimsel amaçlıdır kaldırılmamasını rica ediyorum, Trt 1 bile dansöz çıkartıp oynatıyo.

[video=youtube;nKUsUdp5zQs]https://www.youtube.com/watch?v=nKUsUdp5zQs[/video]

drake565 ve diğer arkadaşlar video için düşüncelerinizi alalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@hasan356 sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün Cinler tabiki vardır ama sen olyaları çok farklı noktalara taşıyorsun, adamın parasını çalan cinler değil birkere askerlerden birisi çalıyor komutanda bu arkadaşa bu gece bi 3 harflilerden bi tüyo al bakalım kimmiş çalan diyor, ve yazdıklarının içinde kendi kendiyle çelişen kelimeler var
bu yolculuklar uzun sürdüğü için acıkma uyuma yorulma gibi ihtiyaçları giderme istekleri yoktur. Yolculukları esnasında uyku kapsüllerinde uyurlar.
hemde obama ile ne alakası var bunlar montaj montaj.

Çok gezen çok okuyan iyi bilir demişler ben bu bilgilere okuyarak ulaştım kitap okumak iyidir uzaylılarla veya zamanla ilgili olması şart değil herhangi bir kitap olabilir, okudukça bu bilgiler gözümün önünde harita biçiminde oluştu bir kalıba oturdu. Olayı farklı yerlere taşımaya gelince bu yaratıklar teknolojilerini kullanarak size istediğiniz biçimde gözükebilirler karabasan cin peri bu şekillere girebilirler o yüzden cin peri yoktur diyemicem fakat bu yaratıkların en mantıklı açıklaması budur ha belki uzay büyük cin dediğiniz yaratıklarda çok gelişmiş ve dünyamıza gelip size gözükmüş olabilirler.
Uyku mevzusuna gelince hardiskde dinleyecek müzik izleyecek film kalmadı kapkaranlık uzayda sürekli ilerliyorsun ne yaparsın uyursun tabi hedefe ulaştığındada makina seni uyandırır.
Obamalı uzaylı resmini internette buldum ben yapmadım resmin altında birşey yazıyo, obamaya sor altık ne alakası olduğunu.

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben bu asker olayini tam anlamadim rica etsem bi kez ayrintili olarak anlatirmisin

Nyrvana

Asistan
Reaksiyon puanı
2
selam ben 10 sn sonrasından geliyorum dünyada bir değişiklik var mı ?

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Lazer kılıcını tasarlayan çizen nasıl çalıştığını bilen benim, güneş resminde aracın deposunu nasıl doldurduğunu bilende benim o ufo da orda deposunu doldurmuyo aldığı güneş enerjisini farklı bir şekilde kullanıcak. Hocam uzaylıyı getirsem ağzına soksam bu adam köpükden yapılmış diyecen.

hasan kardeş :D yap artık şunu.küresel ısınma yüzünden .yapılan araştırmalarda.bir yüzyıl daha kaldırmacağını gösteriyor bu dünyanın.

hawkings bile 50 yıl içinde dünya dışında yaşamaya başlamalıyız diyor.yoksa insanlık yok olacak.

İngiliz fizikçi, evrenbilimci, astronom, teorisyen ve yazar Stephen Hawking'e göre, dünyadaki nüfus artışı nedeniyle insanlar 50 yıl içinde Ay'a göç edecek.

Hawking, Live From Space televizyonunda yayınlanan açıklamasında, "50 yıl içinde insanlık Ay'da koloniler kurmuş olacak ve Mars'a yönelmeye başlayacak" ifadesini kullandı.

Db2ApmH.jpg

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hasan kardeş :D yap artık şunu.küresel ısınma yüzünden .yapılan araştırmalarda.bir yüzyıl daha kaldırmacağını gösteriyor bu dünyanın.

hawkings bile 50 yıl içinde dünya dışında yaşamaya başlamalıyız diyor.yoksa insanlık yok olacak.

İngiliz fizikçi, evrenbilimci, astronom, teorisyen ve yazar Stephen Hawking'e göre, dünyadaki nüfus artışı nedeniyle insanlar 50 yıl içinde Ay'a göç edecek.

Hawking, Live From Space televizyonunda yayınlanan açıklamasında, "50 yıl içinde insanlık Ay'da koloniler kurmuş olacak ve Mars'a yönelmeye başlayacak" ifadesini kullandı.

Db2ApmH.jpg
Böyle bir film izlemiştim insanoğlu aya yerleşiyodu ve ay üzerinde dünyadaki gibi yer altı çalışmaları yapıyolar ay insanoğlunun yükünü kaldıramıyo ve parçalanıyo haliyle ay gibi büyük bir cisim dünyanın yörüngesinden çıktığı için dünyada depremler oluyo ve insanlık yok olurken bir kısmıda yer altına kaçıyo ve dünya taş devrine dönüyo ve etrafda insan yiyen yaratıklar ortaya çıkıyo, gelişecez derken evdeki bulgurdan olmayalım. Aya yerleşilmesini uygun bulmuyorum, gelecekte söz ettiğim araçlarla çok kısa sürede Jüpitere gidip orda çalışıcağız ve akşam mesai bitince tekrar dünyaya dönüceğiz

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mesela geleceğe gidip ordan isimize yariycak bisiyi alip geri donsek veya gecmise gidip tarihi deistirsek gunumuzdeki silahlari alip 2.dunya savasina gidip almanlarin zaferini sağlasak yada turklerin katilimini sağlayip turklere kazandirsak amerika rusya fln ulkelerini elimize alsak o yaptigimiz bugune yansarmi

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir film izlemiştim insanoğlu aya yerleşiyodu ve ay üzerinde dünyadaki gibi yer altı çalışmaları yapıyolar ay insanoğlunun yükünü kaldıramıyo ve parçalanıyo haliyle ay gibi büyük bir cisim dünyanın yörüngesinden çıktığı için dünyada depremler oluyo ve insanlık yok olurken bir kısmıda yer altına kaçıyo ve dünya taş devrine dönüyo ve etrafda insan yiyen yaratıklar ortaya çıkıyo, gelişecez derken evdeki bulgurdan olmayalım. Aya yerleşilmesini uygun bulmuyorum, gelecekte söz ettiğim araçlarla çok kısa sürede Jüpitere gidip orda çalışıcağız ve akşam mesai bitince tekrar dünyaya dönüceğiz

Filmin adı ne ?

Mesela geleceğe gidip ordan isimize yariycak bisiyi alip geri donsek veya gecmise gidip tarihi deistirsek gunumuzdeki silahlari alip 2.dunya savasina gidip almanlarin zaferini sağlasak yada turklerin katilimini sağlayip turklere kazandirsak amerika rusya fln ulkelerini elimize alsak o yaptigimiz bugune yansarmi

Çocuk musun ? :S

Reaksiyon puanı
16,118
ter içinde uyanır hararetini bastırmak için mutfağa geçer buzdolabından koka-kola zero 450ml'yi alır bir kaç yudum alır ne rüyadı der sigarasını yakar...

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne alaka cocukmusun anlamiyom olm ben burda merakimden ve cocugum varmi? ?

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5

Moderatorlerden rica ediyorum şimdi ekliyeceğim video bilimsel amaçlıdır kaldırılmamasını rica ediyorum, Trt 1 bile dansöz çıkartıp oynatıyo.

[video=youtube;nKUsUdp5zQs]https://www.youtube.com/watch?v=nKUsUdp5zQs[/video]

drake565 ve diğer arkadaşlar video için düşüncelerinizi alalım.

Çok gezen çok okuyan iyi bilir demişler ben bu bilgilere okuyarak ulaştım kitap okumak iyidir uzaylılarla veya zamanla ilgili olması şart değil herhangi bir kitap olabilir, okudukça bu bilgiler gözümün önünde harita biçiminde oluştu bir kalıba oturdu. Olayı farklı yerlere taşımaya gelince bu yaratıklar teknolojilerini kullanarak size istediğiniz biçimde gözükebilirler karabasan cin peri bu şekillere girebilirler o yüzden cin peri yoktur diyemicem fakat bu yaratıkların en mantıklı açıklaması budur ha belki uzay büyük cin dediğiniz yaratıklarda çok gelişmiş ve dünyamıza gelip size gözükmüş olabilirler.
Uyku mevzusuna gelince hardiskde dinleyecek müzik izleyecek film kalmadı kapkaranlık uzayda sürekli ilerliyorsun ne yaparsın uyursun tabi hedefe ulaştığındada makina seni uyandırır.
Obamalı uzaylı resmini internette buldum ben yapmadım resmin altında birşey yazıyo, obamaya sor altık ne alakası olduğunu.
Arıza adam değil mi o yahu ?

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Böyle bir video izlemiştim mısır lılar elmas kesme makinesini bundan 1000 yıl(makina üzerinde yapılan karbon testleri makinanın 1000 yıllık olduğunu ortaya çıkarmıştır) öncesine götürüp bırakmışlar ve demişlerki bu makine birgün sizi kurtaracak çok işinize yarıyacak bugün o elmas kesme makinesi bulundu markasıda bosh. Arkadaşlar gelecekden geçmişe istediğiniz silahı makineyi götürebilirsiniz fakat o zaman diğer devletlerde gelecekden geçmişe silahlar taşır ve zaman savaşı başlar

İyi o zmn simdiden arsa alak ortak olmak isteyen
Bugüngü ev arsa fiyatlarının yüksek olmasının sebebi yerleşim ve tarım alanının yetersiz olmasındandır, Jüpiter mars gibi gezegenlere yerleşildiğinde arsa fiyatlarında önemli derecede düşüş olacaktır. Eskiden tapu diye birşey yoktu herkez istediği yere yerleşip tarım ve ticaret yapıyordu, savaşlar bitip insan nüfusu artmaya başlayınca toprak değer kazanmaya başladı

Filmin adı ne ?

Çocuk musun ? :S
Filmin adı: Zaman Tüneli - The Time Machine
Lütfen sorularımızı mantiklı ve daha anlaşılır soralım 'Çocuk musun ?' derken ne demek istediniz, bazı çocukların sorduğu sorular yetişkinlere göre cevaplanması daha zor oluyor.

ter içinde uyanır hararetini bastırmak için mutfağa geçer buzdolabından koka-kola zero 450ml'yi alır bir kaç yudum alır ne rüyadı der sigarasını yakar...
koka-kola zero 450ml nin konumuzla alakası nedir?

Arıza adam değil mi o yahu ?
Bir an için videodaki kişinin söylediklerinin doğru olabileceğini düşünelim sizi adamın yalancı olduğuna ikna eden şey nedir? Bir zamanda bir kadın çıktı cinler bana musallat oldu dedi onların şuan çocuğunu taşıyorum dedi herkes bana deli diyor dedi, ya söylediği şeyler gerçekse!

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Böyle bir video izlemiştim mısır lılar elmas kesme makinesini bundan 1000 yıl(makina üzerinde yapılan karbon testleri makinanın 1000 yıllık olduğunu ortaya çıkarmıştır) öncesine götürüp bırakmışlar ve demişlerki bu makine birgün sizi kurtaracak çok işinize yarıyacak bugün o elmas kesme makinesi bulundu markasıda bosh. Arkadaşlar gelecekden geçmişe istediğiniz silahı makineyi götürebilirsiniz fakat o zaman diğer devletlerde gelecekden geçmişe silahlar taşır ve zaman savaşı başlar

Bugüngü ev arsa fiyatlarının yüksek olmasının sebebi yerleşim ve tarım alanının yetersiz olmasındandır, Jüpiter mars gibi gezegenlere yerleşildiğinde arsa fiyatlarında önemli derecede düşüş olacaktır. Eskiden tapu diye birşey yoktu herkez istediği yere yerleşip tarım ve ticaret yapıyordu, savaşlar bitip insan nüfusu artmaya başlayınca toprak değer kazanmaya başladı

Filmin adı: Zaman Tüneli - The Time Machine
Lütfen sorularımızı mantiklı ve daha anlaşılır soralım 'Çocuk musun ?' derken ne demek istediniz, bazı çocukların sorduğu sorular yetişkinlere göre cevaplanması daha zor oluyor.

koka-kola zero 450ml nin konumuzla alakası nedir?

Bir an için videodaki kişinin söylediklerinin doğru olabileceğini düşünelim sizi adamın yalancı olduğuna ikna eden şey nedir? Bir zamanda bir kadın çıktı cinler bana musallat oldu dedi onların şuan çocuğunu taşıyorum dedi herkes bana deli diyor dedi, ya söylediği şeyler gerçekse!
İyiyde ben yalancı falan diye bir şey söylemedim ki bunu nereden çıkardınız ? Bu adamı yaklaşık olarak 2 yada 3 senedir takip ediyorum ve çok saygı duyduğum bilge bir abim yalancı falan diye kendi kendinize uydurmayınız lütfen sadece bir soruydu yalancı demedim.

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyiyde ben yalancı falan diye bir şey söylemedim ki bunu nereden çıkardınız ? Bu adamı yaklaşık olarak 2 yada 3 senedir takip ediyorum ve çok saygı duyduğum bilge bir abim yalancı falan diye kendi kendinize uydurmayınız lütfen sadece bir soruydu yalancı demedim.
''Arıza adam değil mi o yahu ?'' arıza adam derken ne demek istediniz?

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:( Bu adam sanal alemde kendi duygu ve düşüncelerini arıza adam kimliğinde tanıtan bir kişi yada sanal alemde bir komedyen diyebiliriz. YANİ ADAMIN ADI BU
Yani bu arıza adam kimilkli kişiin söylediği şeylere katılıyosunuz? biz burada adamın kimliğiyle değil söylediği şeylerle ilgili tartışıyoruz isterseniz başaka video ve resimler paylaşabilirim konuyla ilgili.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yani bu arıza adam kimilkli kişiin söylediği şeylere katılıyosunuz? biz burada adamın kimliğiyle değil söylediği şeylerle ilgili tartışıyoruz isterseniz başaka video ve resimler paylaşabilirim konuyla ilgili.
Şuanda tek dileğim bu adam hakkında biraz olsun fikriniz olmasıydı evet sonuna kadar katılıyorum. Kendisi harika bir insan ruhen aydınlanmış kişiliğiyle çok yararlı videolar çekiyor . Video konusuna gelicek olursak sonuna kadar haklı başka videolara gerek yok lakin bu konularla içli dışlı birisi :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bi dakika hocam eksik yazmışım, telefonda olunca hatamı farketmedim saçma demek istemedim o kısım söyle olacaktı "cevap vermişsin sanırım.Saçmalayan biri ve ya bu projeye hiç inanmayan biri" diye devam edecekti.
Saçma dediğiniz proje için 9 milyar dolar gerekiyo daha bu projeye ek projeler var onlarada inanmazsınız ama birgün gerçekleşecek ve insanoğlu cennete bile gitmek istemeyecek, neyse ilginiz için yinede teşekkürler. Mobilde 34 sayfa olmuş normal pc modunda 15. sayfadayız şuan

Zafer Computer

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ama Yüce Rabb'imiz Allah (c.c.) sizce böyle bir olaya izin verir mi? Siz bunu yaparsanız sonunuz iyi mi olur acaba? Ayrıca pratikte düşünürsek şu an elimde bu mesajı yazdığım sırada bizim yaşadığımız evi sizin aldığınızı düşünelim ne olacak bi anda başka bir yerde mi olacağım böyle bir şey asla olamaz bu olursa ki bilin zaten kıyamet yakın...

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
381 yorum ve 10k görüntülenme
10k görüntülenme nerede yazıyor ve kaç kişi demek oluyor?

Arkadaşlar bu konuyu ne kadar çok kişi okursa o kadar bizim için iyidir, bazı arkadaşlar proje ile ilgili söylemediğin kısımlarınıda söyle senin şurada şu şekillerde reklamını yapalım diyorlar, şimdi benim projem kabul edilmiş olsa benim elime geçecek para sigortalı işçi maaşı olur sizden bir farkım yok. Fakat devlete ödediğimiz vergilere bakıyorum ne yapılıyor bu paralarla diyorum daha dün yeğenime doğum günü hediyesi olarak 200tl ye PIRANHA ULTRA II TAB 9,0 TABLET PC aldım eğer bu tablet için olumsuz bir şey biliyorsanız söyleyin ve bu 200tl ye karşılık 30tl kdv vergi ödedim, Türkiye nüfusu bugün 76 milyon kişi bir kişiden 1 tl vergi toplansa 76 milyon tl vergi eder, vergi size yol su elektrik olarak geri dönecek diyorlar daha geçen sene asvaltınız yapıldı diye her daireden 100-150tl para toplandı elektrik su faturalarını zaten biz ödüyoruz peki bu vergiyi neden kesiyo devlet, aylık her evden 200tl ile 2000tl arası vergi ödeyenler var belki daha fazla bu meblağ yı 76 milyon kişiyle çarptığınız zaman ortaya hesaplamak istemediğim rakamlar çıkıyor, sonrada youtube facebookta haberlerde meclisteki vekiller için milyar dolarlık euro luk arsa alışverişleri yapıldı diye haberler duyuyoruz arkadaşlar dün aldığım tablet için fatura kestirmicektim fakat elektronik alet bozulur veya bozuk çıkar diye fatura aldım onun dışında ben vergi ödemek istemiyorum başınız kaldırıp bir bakın ne yapılmış bu vergilerle..

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Allahin bize getirdigi bi sinirlama yok bilim kullanin ve gelisin tarzi bisi yani cennet kadar olcani sanmam ama genede baya iyi olur

yhatam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim demek istedigim savas fln deil ornek verdim yani gecmisti bisiyin olmasini engelleyip onun yerine baska bisiyin olmasini saglasak orda yaptigimiz bugunu etkilermi

hasan356

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ama Yüce Rabb'imiz Allah (c.c.) sizce böyle bir olaya izin verir mi? Siz bunu yaparsanız sonunuz iyi mi olur acaba? Ayrıca pratikte düşünürsek şu an elimde bu mesajı yazdığım sırada bizim yaşadığımız evi sizin aldığınızı düşünelim ne olacak bi anda başka bir yerde mi olacağım böyle bir şey asla olamaz bu olursa ki bilin zaten kıyamet yakın...
Uçak icat edilirkende aynı şeyler söylendi Rabbimiz uçmayı sadece kuşlara laik görmüştür dendi.
Evinizi elinizden almaya gelince daha öncedende dediğim gibi siz zaman yolcusunuz zamanın hakimi değilsiniz gelecekten torununuz geldi dede ben senin torununum dedi sizde hoşgeldin dediniz oda dediki dede evini bana ver çünkü ben senin torununum gelecektede zaten o evi siz bana miras bırakmıştınız evladım hangi yüzyıldayız öyle işmi olur ya sen dolandırıcıysan.
Lütfen sizde buna benzer bir örnek verebilirmisiniz evinizi elinizden nasıl alacaklar? Şimdi sizin aklınız arıza adam videosuna gitti tabi videoyu ben daha önceden izlemiştim şimdi internete cepten bağlanıyorum videoyu izlemedim videoda adamın karısını uzaylılar kaçırıyo diye biliyorum bakın işte kıyamet yakın deyip oturup durursak sabah 8 akşam 5 diye çalışmaya devam edersek asıl o zaman evimizi ve herşeyimizi elimizden alırlar. Peki arıza adam ne demek istiyor nasıl oluyorda kadınını kaçırıyolar tasarlamayı düşündüğüm araca ek ilave projeler:
*Görünmezlik
*Karadelik oluşturma
*Işınlama
*Zırh delici silahlar
*Geleceği geçmişi görebilmesi sayesinde oluşabilecek kazalardan kurtulma
*ve daha pek çok şey.
Şimdi sen bu özelliklere sahip makineyi yaparsın evimi elimden alırsın evini elinden alamam ama evini soyabilirim ordada devreye polis giriyor günümüzdede hırsızlar var evinizin anahtarını makina ile kopyalayıp siz yokken evinizi soyabilirler, Polis peki bu uzay makinayı nasıl durduracak polisin elinde daha güçlü bir uzay aracı olacak ama sen yakıt enerji olarak anti madde kullanacan hırsızlardada polisdede aynı enerjili araçlar olacak daha güçlü bir araç yokki var nanoteknoloji ile bilmediğiniz pek çok özellik eklenecek örneğin hırsızlar kaçarken kaza yapacak oldukları yerde kalacak polis kaza yapacak araç kendini tamir edecek arada oluşan mesafeyi kapatmak için polis duvarların içinden gidecek.

Kıyamet kopar bizi çok kötü cezalandırırlar deyip hiçbir iş yapmamak demek dış güçlerin (dünya dışı varlıklarda dahil öyle varlıklar yoktur demeyelim evren büyük her tür yaratık olabilir) ekmeğine yağ çalmak demektir.

Benim demek istedigim savas fln deil ornek verdim yani gecmisti bisiyin olmasini engelleyip onun yerine baska bisiyin olmasini saglasak orda yaptigimiz bugunu etkilermi
Daha önceden büyükbaba paradox u ile açıklamıştım demek istediğinizi, geçmişte değilde günümüzde var olan bir şeyi engellemek istesek demek istediniz herhalde büyükbaba paradoxu işte ben geçmişe gider büyükbabamı öldürürsem haliyle ben doğmamış olurum peki ben doğmamış olursam geçmişe gidip dedemi nasıl öldürmüş olurum o zaman, sormak istediğiniz bu ise daha önceden cevaplamıştım..

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Daha önceden büyükbaba paradox u ile açıklamıştım demek istediğinizi, geçmişte değilde günümüzde var olan bir şeyi engellemek istesek demek istediniz herhalde büyükbaba paradoxu işte ben geçmişe gider büyükbabamı öldürürsem haliyle ben doğmamış olurum peki ben doğmamış olursam geçmişe gidip dedemi nasıl öldürmüş olurum o zaman, sormak istediğiniz bu ise daha önceden cevaplamıştım..

bir şey açıklamamışsın.yeni bir zaman cizelgesi oluşur demişsin. hem yeni zaman cizelgesi oluşup.hem de nasıl bir şey değişmiyor.sadece zamana dedesi öldü olarak kaydedilirmiş.

diyelim ki 1900 lere gidip dünyayı yok ettim.2014 döndüğümde dünya var olmaya devam eder mi etmez mi.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadasim oyle netten kaynak gostererek bir sey ispatlanmiyor. Benim aciklamamla da isin rengini anlayamazsin. anlamak insanin kendinin yapabildigi bir seydir. bunun icin calisman ve veri toplaman lazim.

Ayrica Otto Hahn in torunu yakin arkadasimdir. Onunla bu konuda epey konusmuslugumuz vardir. Kendisi Worms da oturmaktatir ve tamamen apayri bir ilgi alani vardir. Lisa ile ilgili gercekleri bir de ondan duymak gerekir. gercekler oyle sagda soida yazildigi gibi degil. o yuzden kalkip da ben burada bunlari anlatacak degilim. cok istiyorsan oyle yazilanlara inanacagina kalkip arastirirsin. sana nerede yasadigini soyledim. oraya gidip onu bulmak o kadar da zor degil. kendisi gorusmeyi kaydetmedigin surece memnuniyetle sana gercekleri anlatacaktir.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
10.000 görüntülenme oluyor. Cogu zaman tapatalktan girdigim icin burada her konu ne kadar görüntülemis, yorumlanmis gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...