Zaman Makinesi icat edilmiş olsaydı eğer hangi yıla gitmek isterdiniz? Neden ?

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
33 yıl ileriye ya da 33 yıl geriye gitmek isterdim. Dark dizisi gibi bilim kurgu kisvesi altındaki ensest dizi gibi. Ama ensestlik kısmı hiç olmadan.

Syntax.Err

Asistan
Reaksiyon puanı
161
bu başlık da burada kalsın belki 10 yıl içinde icat edilir temennilerimle cevaplıyorum :)
1990 lı yıllara gidip bakmak isterdim çünkü çocukluğumu ve şuanda yanımda olmayan vefat etmiş yakınlarımı çok özlüyorum. Bir kere daha onları görüp sarılmak isterdim. Çocukluğuma da ufak bir kaç tüyo fısıldardım... :)
2021 :/

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Bilimsel olarak gidebilirsin mesela kesin olarak ışık hızına çok yakın bir hızda 1 yıl boyunca seyehat edersen senin geçirdiğin 1 yıl dünyada 100 yıllara tekabül yani 1 yılda yüzyıllarca ileri gidebilirsin ama değil ışık hızına yaklaşmak daha nasıl o hızlara çıkacağımı bile bilmiyoruz o yüzden pek imkanlı değil solucan delikleriyle falanda gidebiliyorsun ama o hala teoride istersen araştırabilirsin ?
şuan teoride olmayan tek şey karadeliğin varlığı. geri kalan yok white hole du worm hole du as- pardon neyse işte onlar teoride.

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
şuan teoride olmayan tek şey karadeliğin varlığı. geri kalan yok white hole du worm hole du as- pardon neyse işte onlar teoride.
Araştır serbestsin ama zamanda ileriye gitmek mümkün bide yorumunu okuyunca düz dünyacılara baya benziyosun bilimsel makaleler kanıtlar deneyler hepsi varken hâla teori diyorsun?

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Araştır serbestsin ama zamanda ileriye gitmek mümkün bide yorumunu okuyunca düz dünyacılara baya benziyosun bilimsel makaleler kanıtlar deneyler hepsi varken hâla teori diyorsun?
evet beyaz delik solucan deliği falan çok gerçekler bide ben üçgen dünyacıyım.

seaplane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
178
zaman makinesi vardı da biz mi binmedik diyen biri de çıkmadı ya ona yanıyorum şuan :)
:D

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
evet beyaz delik solucan deliği falan çok gerçekler bide ben üçgen dünyacıyım.
Senin cahilliğin bana etki etmez ben bilimsel çalışmalara bakarım öyle konuşurum Einstein sağ olsun bu fikirlerimde çok yardımcı oldu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumunu Sil :)

zaman makinesi vardı da biz mi binmedik
Makineye ihtiya
zaman makinesi vardı da biz mi binmedik diyen biri de çıkmadı ya ona yanıyorum şuan :)
:D
Makineye ihtiyaç yok ışık hızına yaklaşabilirsen gidersin geleceğe ama ı'sının yanında geçebilcenmi onu düşünüyorum.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,418
1 yıl sonraya gidip tüm önemli olayları not edip kendi zamanıma döndüğümde hepsini şu olcak bu olcak falan diye açıklardım 1 yıl sonra ünlülük gelsiiiin :D

muhsinozer0

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Herkes 571 demiş ama mekkenin fethi veya hayber in fethi demek daha doğru olur

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,976
2010yılına giderim

2020 ye kadar olan tüm Futbol maçlarının skoru tablosunu 256 gb Flash bellekte txt dosyasında save edip kendi dolabıma bırakırdım.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Senin cahilliğin bana etki etmez ben bilimsel çalışmalara bakarım öyle konuşurum Einstein sağ olsun bu fikirlerimde çok yardımcı oldu ?
aynştaynın arkazındayız moruq.
Beyaz Delik ve Solucan Deliğinin Varlığı Kanıtlanmadı Hangi Bilimsel Açıklamadan Bahsediyorsun? Hayatında Burçlar Hariç Kaç Tane Bilimsel Makale Okudun Acaba?[/QUOTE]

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
1980'li yıllar olabilir. O zamandaki masaüstü bilgisayarlara bakmayı isterdim.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
1923 yılına gidip cumhuriyetin ilanına tanıklık etmek isterdim.

Reaksiyon puanı
2,554
3000 yıllara gitmek isterdim teknolojinin geleceği son hali merak ediyorum acaba gerçekten jetgiller gibi falan olur mu diye hep merak etmişimdir.

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
aynştaynın arkazındayız moruq.
Beyaz Delik ve Solucan Deliğinin Varlığı Kanıtlanmadı Hangi Bilimsel Açıklamadan Bahsediyorsun? Hayatında Burçlar Hariç Kaç Tane Bilimsel Makale Okudun Acaba?
[/QUOTE]
Git araştır serbestsin ama hala beni haksız çıkarmaya çalışıyorsun siz bu cahillikle daha çok ekonomi kötü diye ağlarsınız aklını çalıştır şayet seninle polemiğe gireceğimde ya sinirimin tavana zıplayacağını yada edebimin bozulacağından eminim Mevlana celealeddin rumi hz. bir cümlesiyle bitiriyim iyice anla.

“Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Git araştır serbestsin ama hala beni haksız çıkarmaya çalışıyorsun siz bu cahillikle daha çok ekonomi kötü diye ağlarsınız aklını çalıştır şayet seninle polemiğe gireceğimde ya sinirimin tavana zıplayacağını yada edebimin bozulacağından eminim Mevlana celealeddin rumi hz. bir cümlesiyle bitiriyim iyice anla.

Neyim cahil benim? Delilin yok ki 40 alimi yenesin. Bak Dostum,

Beyaz Delik ve Solucan Deliği Kanıtlanmadı.

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238

Neyim cahil benim? Delilin yok ki 40 alimi yenesin. Bak Dostum,

Beyaz Delik ve Solucan Deliği Kanıtlanmadı.
[/QUOTE]
Hahaha komiksin beyaz delikten hiç bahsetmedim
Solucan delikleri ile ilgili yorumum ise şu
' solucan delikleriyle falanda gidebiliyorsun ama o hala teoride istersen araştırabilirsin'
Teori ne demek daha bilmiyorsan yazık haline bide öğrenmemek için dayanıyorsun ya...
Eğer okuduğunu anlamıyorsan çok çok yazık haline kitap oku istediğin bir üniversitenin makaleleri haberleri yayınlanan raporları bilimsel tezlerini oku hem okuduğunu anlarsın hemde yazdıklarımın mânasını.