Zaman Makinesi icat edilmiş olsaydı eğer hangi yıla gitmek isterdiniz? Neden ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

sea_pega

Üyecik
bu başlık da burada kalsın belki 10 yıl içinde icat edilir temennilerimle cevaplıyorum :)
1990 lı yıllara gidip bakmak isterdim çünkü çocukluğumu ve şuanda yanımda olmayan vefat etmiş yakınlarımı çok özlüyorum. Bir kere daha onları görüp sarılmak isterdim. Çocukluğuma da ufak bir kaç tüyo fısıldardım... :)

Webhead

Dekan
bu başlık da burada kalsın belki 10 yıl içinde icat edilir temennilerimle cevaplıyorum :)
1990 lı yıllara gidip bakmak isterdim çünkü çocukluğumu ve şuanda yanımda olmayan vefat etmiş yakınlarımı çok özlüyorum. Bir kere daha onları görüp sarılmak isterdim. Çocukluğuma da ufak bir kaç tüyo fısıldardım... :)
2000'li yıllara yani çocukluğuma dönmek isterdim çünkü o yıllar çok güzeldi saçma sapan Türk dizileri yoktu bir bölüm max 1 saat sürüyordu şimdiki dizilerde bir bölüm 2.5-3 saat sürüyor
çok güzel diziler vardı Hayat Bilgisi Çocuklar Duymasın En İyi Arkadaşım İki Aile Bücür Cadı Arka Sıradakiler say say bitmez

Son düzenleme:

CharliesBoth

Asistan
1940 lara dönmek isterdim çünkü teknoloji bu kadar gelişmiş değildi , insanlar teknolojinin zararlarindan etkilemiyordu. insanlar,çevre daha iyidi.

Son mesajlar