Yüzüklerin Efendisi dizi maliyeti dudak uçuklatıyor!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
the-lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-4.jpg

https://shiftdelete.net/yuzuklerin-efendisi-dizi-maliyeti-dudak-ucuklatiyor

Yüzüklerin Efendisi dizi versiyonu için 3 şirket arasındaki mücadele sürüyor. Bu çekişme sürerken olası dizinin dudak uçuklatan maliyeti de belli oldu!

:: Sizin gönlünüz hangi tarafta? Netflix mi? Yoksa Amazon mu?

Son düzenleme:

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Yüzüklerin Efendisi'nin dizisini çekmek çok riskli bir iş olacak. Filmlerden sonra beklenti çok büyük haliyle dizideki yönetmen, senarist ve oyuncuların kariyerlerini katapultla fırlatabileceği gibi tamamen bitirebilir de. Bu kadar büyük bir bütçeyle umarım güzel bir iş çıkar.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Yüzüklerin Efendisi'nin dizisini çekmek çok riskli bir iş olacak. Filmlerden sonra beklenti çok büyük haliyle dizideki yönetmen, senarist ve oyuncuların kariyerlerini katapultla fırlatabileceği gibi tamamen bitirebilir de. Bu kadar büyük bir bütçeyle umarım güzel bir iş çıkar.
Aynen katılıyorum size. Gerçekten kaliteli bir yapıt yaparlarsa dizi fikri mükemmel olmuş filimde bir çok konuyu mecburen kesmek zorunda kaldıklarını duydum süre yetersizliği için. Bence akıllarda ki bir çok soru işaretini kaldıracak bir şekilde yani gerçek hikayeye bağlı kalarak kaliteli çekimler ve kaliteli oyunculuk da işin içine girerse bence izlenme rekoru kırar bu zamana kadar yabancı dizi izlemeyenler bile izleye bilir tabi burda beklentiler aşırı yüksek tutulmalı böyle bir seriyi oyuncak edeceklerse hiç girmesinler bu işe daha iyi. Yüzük yapılmadan önce yapımına ilk sahibinin hayatını mordor ile ilgili detaylı bilgi vs yani bunları anlatmak az maliyetli olmaz bence tabi kaliteyi düşük tutmazlarsa.

Reaksiyon puanı
16,118
dizisi tutmaz satanist filmi diye eleştiren katolikler engel olur.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Müziklerinden tutunda her anına kadar bu kadar hayranlık beslediğim tek seri.Bu bir film değil başka bir boyut.Tolkien'in kitabı yazarken 2. Dünya Savaşını konu alması ve bu yoldan çıkması daha anlamlı kılıyor.Cephede yaşadığı sıkıntılı ve karanlık günleri o kadar güzel çevirip başka bir boyut yaratmış ki inanılır gibi değil.Filmini defalarca kez izledim geçen yılda kitabını okumuştum umarım diziyi çok iyi yaparlar.Özellikler müziklerini çok merak ediyorum.

Hatukoy

Asistan
Reaksiyon puanı
25
;) Tutar inşallah güzel olur, ana hikaye dışında saçma sapan yeni senaryolar uydurmadan giderse güzel. Hobbit ve yüzüklerin efendisi dışında silmarillion'dan da esintiler ekleseler güzel olur aslında baya bir olay var silmarillion'da sauronun gerçek kimliği orta dünya ırkların oluşumları vs. Belki dizide filimde atlanan yerler de ele alınır. Tolkien ne iş çıkartmış ama ya etinden sütünden yararlanıldı, hala iş çıkıyor ne eser bırakmış adam :):)

ruzeyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bir Sinema filminin dizi sektöründe bulunması saçma??? 3Saatlik bir hikâyeyi sezonlara sığdırmak falan çok saçma hem sürükleyici olmaz hem çoğu bölümün konusu olmaz, olursa TheFlash gibi bir dizi olur çıkar karşımıza yapmayın olmasın böyle şeyler:sweatsmile: