Soru "Yüzüklerin Efendisi" dizisi çıkıyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Buse Özübek

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
260
Yüzüklerin Efendisi kitapları film serisinin ardından, bu kez de bir diziye uyarlandı.
Yalnızca bir sezonu için 465 milyon dolar harcama yapılmış. Diziyi dört sezon daha sürdürmeyi planlıyorlarmış. Dizinin, TV tarihinin en pahalı yapımlarından olacağı tahmin ediliyor.

"The Lord of the Rings: The Rings of Power"ın ilk sezonu 2 Eylül 2022'de Amazon Prime Video üzerinden haftalık olarak yayınlanmaya başlayacak.

Sizce dizi nasıl olacak? Filmi kadar keyif verecek midir? Ben heyecanlandım açıkçası merakla bekliyorum dizinin çıkmasını.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,154
Duvarıma yazdığımın aynısı:

Koskoca bir evren yarat, her ırkı en ince ayrıntısına kadar yaz, efsaneleşmiş bir seri ortaya çıkar, sonra gelip ZENCİ ELF oynatsınlar. Woke kültürüne oynamak adına binlerce insanı görmezden gelerek böyle bir hata yapılması ahmaklıktır. Bu dizi benim için başlamadan bitmiştir.​

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Az bir şey severek ve sıkılmadan izlediğimiz şeyler var onları da bozacaklar illa ki. Ben de hiç sevmiyorum böyle yapmalarını.
Siyahi istemiyoruz veya nefret ediyoruz demiyoruz. Yani ırkçılık falan yapmıyoruz. Sadece olmayan bir şeyi eklemeleri kötü bence. Aynı yeni Matrix filmi gibi. İzlediğimiz filmlerde nasılsa öyle yapsınlar, değiştirmeye hiç gerek yok. Sonra güzelim serileri bozuyorlar hep.

Son mesajlar